14
شهریور

من و دین چگونه در رابطه خود زندگی عاشقانه ای را حفظ می کنیم


امروز من یک چیز کوچک را به اشتراک می گذارم ناهمسان – و خیلی بیشتر خیلی خاص -با تشکر از راهنمایی های منظم و توصیه های رژیم غذایی من. با این حال ، این چیزی است که به اندازه سلامتی اهمیت دارد یک رابطه سالم و دوست داشتنیبه تیم JSHealth پیشنهاد کرد که در مورد آن بنویسم – بنابراین فکر می کنم اینجا… هاها!

من در خانه ای بزرگ شدم که روابط خوب از همه مهمتر بود. مادرم مشاور روابط و جنسیت بود که اغلب دیدگاه خود را با او در میان می گذاشت. همچنین ، والدین من همیشه ازدواج خود را بر هر چیز دیگری مقدم می دانند ، که من می دانم نادر است. نوار را بالا بگذارید!

بنابراین به جرات می توان گفت که ازدواج من احتمالاً چنین است (و از جهاتی KOA بیشتر) مهمترین چیز در زندگی من اقامت کامل.

ازدواج چیز زیبایی است. من همیشه از جهات مختلف معتقد بودم که این گران ترین مسیر زندگی است – شناختن نیمه دیگر شما. همکاری مشترک برای ایجاد روابط عمیق و معنی دار از طریق شادی ها و سختی های زندگی به یکی از لذت بخش ترین تجربیات تبدیل شده است.

یک رابطه سالم یک اولویت اصلی برای دین و من است-ما در حال ورود به یازدهمین سال زندگی مشترک هستیم. ما می خواهیم برخی از موارد را که ما را نزدیک و متصل می کند ، به اشتراک بگذاریم ، حتی هنگام ایجاد یک شرکت با هم (که حداقل می تواند دردناک باشد!):

  • با تعطیلات آخر هفته – ما سعی می کنیم از همه کارها (در چند سال گذشته) اجتناب کنیم و از زمان با کیفیت زیادی در کنار هم لذت ببریم. پیاده روی کنید ، به باشگاه بروید و با هم غذا بخورید. اگر بچه داریم ، باید آنها را با این زمان با کیفیت ، به علاوه داشتن زمان بیشتر در تنهایی ، شامل آنها کنیم!
  • خاموش شدن فناوری ساعت 21:30 هر شب – زندگی ما را تغییر داد! (باشه خوب! شاید امشب ساعت 10 شب برای دین).
  • در اتاق خواب تلفن وجود ندارد – این به اتاق خواب ما اجازه می دهد یک محل زندگی باشد که آرام ، آرام و مفید باشد تا در کنار هم باشیم. دین می داند چگونه تماس بگیرد یا خارج شود.
  • مرخصی سالانه -در طول کریسمس هر سال ، از زمانی که JSHealth شروع شد ، من و دین ، ​​فقط دو نفر ، دو هفته را از هم جدا می کنیم و از زمان خاصی با هم لذت می بریم. به این ترتیب ما به یک سال کاری عالی باز می گردیم. دوری از رسانه های اجتماعی در این مدت نیز بسیار مهم است.
  • اجتناب از مقایسه / نظر دیگران – به یاد دارم که در رابطه ای بودم که بسیار نگران افکار دیگران بودم. من به طور طبیعی فردی سرگرم کننده هستم و متوجه می شوم که به طور کلی به نظرات دیگران توجه زیادی نمی کنم. اما وقتی با دین ملاقات کردم ، به یاد آوردم که بیشتر جهان معنی ندارد. و حقیقت این است که من و دین احساس می کنیم که جهان ما بسیار ارزشمند است – بقیه مهم نیست. یادآوری این موضوع در خود بسیار مهم است. از آنجا که مردم بسیار قضاوت می کنند و گاهی اوقات نیز حسادت می کنند – شما فقط مراقب محافظت از روابط خود نیستید. در اوایل ازدواج ما ، من شنیدم که مردم درباره دین چیزهای وحشتناک و نادرستی می گویند … و این فقط اهمیت لغو قضاوت دیگران و تمرکز بر عدالت خود را به من یادآوری کرد.
  • جلوگیری از کمال – ما همه انواع مختلفی از افراد هستیم – ما خود را مجبور می کنیم این کار را به خوبی و به طور کامل انجام دهیم. ما واقعاً سخت کار می کنیم تا اجازه ندهیم این پایه و اساس روابط ما باشد. به عنوان مثال ، اگر در طول هفته آنطور که انتظار داشتیم وقت نداشته باشیم. حتی اگر چند هفته رابطه نزدیک ما به دلیل خستگی ناشی از کار کمتر از دیگران باشد ، مهم نیست. من فکر می کنم در این دنیا ما انتظار داریم همه چیز در هر زمان بی نقص باشد. وقتی این فشار را رها می کنید ، به وضوح می بینید که مهم این است که اغلب چه اتفاقی می افتد. ما همیشه به خود یادآوری می کنیم که “لازم نیست همیشه کامل باشد”.
  • شما با داشتن رابطه جنسی بهتر استرس را کاهش می دهید – من دوست ندارم زیاد در مورد زندگی جنسی خود صحبت کنم زیرا می دانم که این نوع چت می تواند منجر به مقایسه شود. داشتن مادری به عنوان متخصص سکسولوژی ، من اهمیت رابطه جنسی را می دانم ، اما در عین حال در حال انجام و پیشرفت هستم. من و دین هر دو برای روابط نزدیک خانوادگی ارزش قائل هستیم و اطمینان داریم که زمان مشترک ما منجر به خواسته های طبیعی و زندگی جنسی بی معنی می شود. من به شما می گویم که رابطه جنسی با افزایش سن بهتر می شود. شما فقط بدن خود را به خوبی می شناسید. و من همچنین معتقدم که بدن باید راحت باشد – بنابراین کاهش استرس زندگی یک فرد است که برای زنده ماندن یک رابطه بسیار مهم است.
  • ما می دانیم چه چیزی مهم است- ازدواج ما حرف اول را می زند ، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد. بقیه اولویت دوم ماست. ما با هم کار می کنیم و بنابراین این نگرش بسیار مهم است و احتمالاً دلیل بزرگی است که چرا ما اینقدر خوب کار می کنیم. اگر کار و تجارت حرف اول را بزند ، استرس زیادی را برای ما ایجاد می کند.
  • تقابل خیر و شر – ما یک زندگی فوق العاده پر از برکت داریم اما همچنین در دو سال گذشته به دنبال ضربه ای که علائم PTSD را برای من به همراه داشت ، مشکلات بهداشتی ناتوان کننده ای داشتیم. اضطرابی که احساس می کردم مربوط به مرگ یکی از عزیزان بود. بزرگترین ترس من روی زمین فرود آمد. برای شفافیت 100٪ ، احساس می کنم که نزدیکترین افراد به من از بین می روند. افکار وحشتناکی در مورد از دست دادن داشتم. دین برای من قوی و بی خود است. و ممکن است مجبور شوم روزی همین کار را انجام دهم. این زندگی است – کامل نیست و زمان هایی پر از درد وجود دارد. شما باید رویارویی بین خوب و بد را انتخاب کنید. اگرچه دو سال گذشته بسیار سخت بود ، اما ما را بسیار نزدیکتر کرد. بنابراین روزهای سخت به شما کمک می کند تا بیشتر با زندگی و عزیزانتان ارتباط برقرار کنید.
  • توجه – اگر به یکدیگر کمک نکنید ، همه چیز آسیب می بیند. این احتمالاً دلیل اصلی است که می توانیم هر روز با هم کار کنیم.

هیچ یک از موارد فوق کاملاً انجام نشده است و گاهی اوقات شکست می خوریم. و مهم هم نیست “انجام بهترین کار” مهمترین چیز است.

یک یادداشت همچنین می گوید که فرهنگ ما از طریق رسانه (فیلم ، کتاب و غیره) عاشقانه و روابط را تا حدی جلوه داده است که غیر ممکن به نظر می رسد. من آن را در زندگی شخصی کاری و کاری خود بسیار می بینم. من هیچ وقت خواندن مقاله ای در اینستاگرام را فراموش نمی کنم که می گفت: یک رابطه عاشقانه ارزشش را دارد غذای بلغور جو دوسر با دارچین و عسلبه احساس امنیت ، گرما در داخل و درست است. به روح احساس خوبی می دهد. این یک کیک آغشته به کره ، سرد و بالای شکلات بالا نیست.

و این بسیار درست است. یک رابطه دو نفر با هم است و با سفری نه کامل ، بلکه شاید یک عمر آشنایی با خود و شخص دیگری در هسته آنها آغاز می شود ، که معنا ، شادی و زیبایی فوق العاده ای را به ارمغان می آورد.

مقایسه روابط خود با دیگران بسیار مضر است زیرا همه روابط بسیار متفاوت هستند.

من نمی توانم هر روز دعا کنم که این عشق و شادی بزرگ برای یک عمر ادامه یابد.

عاشق جس x