من یک فرد مستقل هستم اما به فلسطین هم علاقه دارم / آینده ام را بعداً تعیین خواهم کردسایت سازمان رزم نوشت: محمدهادی ساروی درباره حضور در مسابقات جهانی گفت: سختی ها و فشارها را در اردوهای تیم های ملی تحمل می کنیم تا مدال رنگارنگی را کسب کنیم و دل مردم ایران را شاد کنیم.

محمدهادی سروی قهرمان ملی کشتی کشورمان در مسابقات جهانی صربستان درباره خود و برنامه هایش گفت: اهل آمل هستم و ۲۴ سال سن دارم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در یک خانواده ورزشی بودیم و حتی برادرم مهدی نیز به صورت حرفه ای والیبال بازی می کرد، تصمیم گرفتم ورزش را به صورت حرفه ای دنبال کنم و اکنون قهرمان شده ام.

سروی در مورد رابطه اش با دیگر رزمی کاران حاضر در اردو گفت: همه ما در یک تیم هستیم و قلبمان یکسان است، اما به دلیل آشنایی با دیگر رزمی کاران در گذشته، رابطه نزدیک – شما – وجود دارد. با ناصر علیزاده و امیرحسین حاجی پور راحت ترم.

نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم تیم ملی در مورد شیوه مبارزه خود گفت: روی پاها معمولا به وزن باسن و دست ها نگاه می کنم و معمولاً روی زمین فرود انجام می دهم.

وی درباره ورزش های دیگری که به غیر از کشتی دوست دارد، گفت: من فوتبال را خیلی دوست دارم و آدم بسیار مستقلی هستم. اما به گروه نساجی مازندران هم علاقه خاصی دارم.

سروی در خصوص کارهایی که در اوقات فراغت خود انجام می دهد، گفت: مطالعه را زیاد دوست دارم و به مطالعه مطالب علمی علاقه مندم اما در اردوی تیم ملی سرگرمی و سرگرمی نیز فراهم می شود و دوباره از آنها استفاده می کنم.

وی درباره رنگ مورد علاقه خود و اینکه چه نوع کشتی گیری را دوست دارد، بیان کرد: من سیاه پوست را دوست دارم و دوست دارم با کشتی گیر آبی با حریفانم روبرو شوم.

ملی پوش کشورمان درباره اهداف آینده خود بیان کرد: در مقطع کارشناسی ارشد تربیت بدنی تحصیل می کنم و در حال حاضر به افتخارآفرینی و کسب مدال در کشتی فکر می کنم اما دوست دارم ادامه تحصیل بدهم. آنها تصمیم را برای آینده برای دفعه بعد گذاشتند.

سروی درباره شرایط تمرینی گفت: هنوز در بحبوحه تمرینات پر استرس و سختی هستیم، از یک طرف فشارهای اردو از جمله دوری از خانواده، شرایط انزوا و کسل کننده بودن هوا هم روی ما تاثیر می گذارد اما اگر جواب زحمات ما با ثواب خوب است این همه خستگی را برطرف خواهیم کرد.

دارنده مدال برنز المپیک و دارنده مدال طلای جهان درباره اهداف خود در کشتی گفت: هدف من از کشتی این است که تا جایی که بتوانم و شرایط به من اجازه می دهد برای کشورم افتخارآفرینی کنم و پرچم ایران را که در میادین مختلف دوست دارند به اهتزاز درآورم. جهان.

فرنگی کار مازندرانی در پایان خاطرنشان کرد: همه رزمی کاران تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته اند و کادر فنی و سازمان نیز تمام تلاش خود را کرده اند. امیدوارم با امید خدا و دعای خیر مردم نتیجه این تلاش کسب مدال های خوب و عنوان قهرمانی در مسابقات جهانی صربستان باشد.