مهارت دادگاه اعداد قابل تحسین است


جمهوریخواهان: حذف بودجه نتیجه نهایی تحلیل اخیر استفاده از پول و نوع تحلیل کلی عملکرد مالی دولت و شاخص میزان انطباق یا ناهماهنگی فرآیند انجام شده توسط دولت بر اساس ارقامی است که به شرح زیر است. قبلا ذکر شد.

طبق اصل ۵۵ قانون اساسی؛ شورای مالیه کلیه حساب‌های وزارتخانه‌ها، مؤسسات، شرکت‌های دولتی و سایر مؤسساتی را که از بودجه ملی به نحو معینی استفاده می‌کنند، به نحوی که قانون معین می‌کند، بررسی یا حسابرسی می‌کند، مبنی بر اینکه هیچ هزینه‌ای بیش از تخصیص‌های دریافتی وجود نداشته باشد. خود سایت سوخته دیوان محاسبات حساب ها و اسناد مربوطه را طبق قانون جمع آوری می کند و هر سال گزارش کاهش بودجه را همراه با توضیحات آن به دادگاه مسلمین ارائه می کند. این گزارش باید در اختیار عموم قرار گیرد.

دادگاه اسلامی به منظور تامین نیازهای عمومی به عنوان وکیل آنها، دولت را موظف به اجرای قانون مالی کشور طبق مقررات مربوط می نماید و مسئول نیز موظف است گزارش کار خود را تحت عنوان گزارش سالانه عملکرد بودجه ملی که فرآیند مالی دولت است، شورای دارایی کشور و هیات وزیران گزارش کاهش بودجه را به مجلسی که شورای اسلامی را کنترل می کند، داده اند.

گزارش کاهش بودجه سال ۱۴۰۰ قرار بود در آذر یا دی ماه ۱۴۰۱ از سوی دیوان دعاوی به مجلس ارسال شود اما مهرداد بذرپاش رئیس دیوان مطالبات امروز با انتشار توییتی اعلام کرد: به یاری خدا. همگان توانا، تلاش همکاران من در شورای محترم دارایی تکمیل شده و قرار بود گزارش کاهش نرخ شش نرخی ۱۴۰۰ در پایان تیرماه زودتر از موعد به مجلس ارائه شود.

بودجه ریزی به موقع سرنخی برای دولت و مجلس برای تعدیل ساختار بودجه و افزایش انضباط مالی و ایجاد بودجه کارآمد و موثر است.

پس از توئیت رئیس شورای دارایی، سایر نمایندگان از این اقدام خوب شورای دارایی تشکر کردند که در ادامه گزارش می خوانید:

شورای دارایی ۶ ماه زودتر ۱۴۰۰ کاهش داد

مجتبی رضاخواه نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با انتشار توییتی یادآور شد: یکی از آثار ارائه گزارش کاهش پیش فروش، بهبود تولید و تصمیم گیری تولیدکنندگان قانون بیشتر است. تاثیر گذار.

الحمدلله شورای دارایی با ارائه تخفیف ۱۴۰۰ ۶ ماه زودتر گام بلندی در این زمینه برداشته است.

خدا رحمت کند مهرداد بذرپاش و همکارانش را در این تیم مدیریتی.

روش های علمی و پرهیز از بازی های سیاسی، دادگاه دعاوی را به جایگاه واقعی خود بازگردانده است

سید محسن دهنوی عضو کمیسیون نظارت مجلس و نماینده مردم تهران نیز در توئیتی اعلام کرد که تلاش مستمر کارشناسان دیوان محاسبات و رهبری آقای بازرپاش باعث نقش موثر این امر شد. کارگردان بدن

انجام امور بر اساس روش های علمی و پرهیز از بازی های سیاسی، شورای دارایی را به جایگاه واقعی خود بازگردانده است تا مجلس بتواند کار مدیریتی خود را بهتر انجام دهد.

اظهارات رهبر فرزانه انقلاب در مورد شورای دارایی و اداره آن بی اساس بود

احمد نادری، عضو هیئت رئیسه مجلس و نماینده مردم تهران، یکی از نمایندگانی است که به اولین اقدام رئیس دیوان دعاوی پاسخ داد و با انتشار توئیتی تاکید کرد که اقدامات شورا تغییر می کند. . سوابق در ریاست جدید دکتر. مهرداد بذرپاش، آخرین گزارش کاهش بودجه سال ۱۴۰۰ شش ماه قبل از موعد مقرر است. نشان داد که اظهار نظر رهبر فهیم انقلاب درباره این نهاد و اداره آن بی دلیل نبود.

خداحافظ همه همکاران در شورای مالی.

#دیوان_مردم_پایه_نوارانه

اثر مثبت ارائه زودهنگام گزارش کاهش بودجه برای سال ۱۴۰۰، تهیه بودجه جدید است.

سید نظام الدین موسوی، سخنگوی دفتر رئیس جمهور و نماینده مردم تهران نیز با انتشار توئیتی اعلام کرد که دیوان محاسبات به عنوان یکی از قوای مهم نظام پارلمانی در جریان جدید به درستی و درستی ظاهر شد. به همین دلیل عملکرد آن مورد تحسین رهبر انقلاب قرار گرفت.

اکنون ارائه گزارش کاهش بودجه ۱۴۰۰ ۶ ماه زودتر از موعد، گزارش جدید شورا است که کمک زیادی به دولت و مجلس برای ایجاد بودجه جدید خواهد کرد.

مهارت دادگاه اعداد قابل تحسین است

معصومه پاشایی بهرام نماینده مردم مرند و جلفا و عضو کمیسیون صنعت و معدن مجلس با انتشار پیامی در توئیتر از اقدام شورای دارایی تقدیر کرد و یادآور شد: ارائه فوری گزارش کاهش بودجه سال ۱۴۰۰ ماه، ۶. قبل از موعد مقرر قانون، به معنای شناخت مشکلات نظام بودجه و رسیدگی به آن توسط مجلس است.

تیزهوشی دیوان اعداد قابل تحسین است اما باید مراقب بود که کیفیت کار حرفه ای در این زمان قربانی نشود.

سرعت تحسین برانگیز شورا در طرح کاهش بودجه گام بزرگی است

محسن زنگنه نماینده مردم تربت حیدریه و عضو کمیسیون اقتصادی از جمله نمایندگانی بود که با انتشار توییتی از اقدام موثر شورای کتابخانه ها خبر کاهش بودجه را اعلام کرد. شاخصی قابل اعتماد برای سنجش ارزش بودجه، کارایی داده ها، نحوه توزیع و اجرای قانون بودجه و همچنین صحت ارقام بودجه است.

سرعت عالی شورا در ارائه کاهش ۱۴۰۰ درجه ای بودجه گام بزرگی برای یافتن مشکلات نظام مالی و تغییرات ساختاری آن توسط مجلس است.

مهرداد بذرپاش در هر موقعیتی که بوده منشا تغییر بوده است

محسن علیزاده نماینده مردم سپیدان و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتشار توئیتی مبنی بر سخنان رهبر اصلی انقلاب در جلسه اخیر نمایندگان مجلس، نوشت:

“در سال های اخیر، دیوان محاسبات قوی تر، فعال تر و بهتر شده است.”

این بدان معناست که مهرداد بذرپاش در هر جایی که قرار گرفته، منشأ تحول بوده است.

برای این دوست سرافراز و اصلاح طلب شورای مالی آرزوی موفقیت و بهروزی بیشتر دارم.

بازوی ناظر مجلس اکنون فعال تر و قوی تر از همیشه است

احسان ارکانی نماینده مردم نیشابور و فیروزه و عضو برنامه، بودجه و آمار مجلس با انتشار توییتی نوشت: بررسی همزمان بودجه ۱۴۰۱ و ارائه گزارش برداشت از بودجه. سال ۱۴۰۰ در مجلس در کمترین زمان یکی از عناوین مجلس یازدهم و رئیس جمهور و مدیران و کارکنان شورای دارایی است و اصلی ترین عامل جلوگیری از انحراف بودجه و قانون شکنی خواهد بود. قانون.