مهمترین علائم هشدار دهنده که نشان می دهد فردی به درمان سلامت روان نیاز دارد – وبلاگ Credihealth


از هر پنج شهروند ایالات متحده، یک نفر در عرض یک سال دچار اختلال سلامت روانی می شود. ۵۰ درصد از جمعیت جهان قبلاً به بیماری روانی مبتلا شده اند که نیاز به درمان دارد. این اعداد هر سال در حال افزایش هستند و تحقیقات نشان می‌دهد که ارتباطی با سبک زندگی مدرن دارد.

هرکسی در مقطعی مضطرب و افسرده می شود، اما مواردی وجود دارد که این علائم علت مشکل بسیار بزرگ تری هستند که باید برطرف شود. اینها مهمترین علائم هشداردهنده ای هستند که نشان می دهد شخصی که می شناسید ممکن است به کمک نیاز داشته باشد.

تغییرات اشتها

با افزایش سن، جوانه های چشایی شما تغییر می کند. چیزی که در کودکی از خوردن آن متنفر بودید، در بزرگسالی عاشق آن هستید. امروزه افراد به دلایل مختلفی رژیم غذایی خود را تغییر می دهند. چه کاهش وزن باشد، چه کاهش کلسترول یا فقط احساس بهتر، برخی تغییرات در اشتها خوب است. این تفاوت زمانی رخ می دهد که این تغییرات در اشتها باعث اختلالات خوردن شود که می تواند در طول زمان جدی تر شود.

گاهی اوقات تشخیص اینکه کسی رژیم غذایی خود را تغییر می دهد آسان نیست، اما اگر متوجه شدید که در مدت زمان بسیار کوتاهی مقدار قابل توجهی وزن از دست داده یا اضافه کرده است، باید بیشتر بررسی کنید. نوسانات وزن سریع آنها اولین نشانه هایی هستند که نشان می دهد چیزی اشتباه است. این می تواند از یک دوره استرس زا باشد، یا می تواند اولین علامت هشدار دهنده باشد که نشان می دهد شخصی به کمک نیاز دارد، اما خیلی ترسیده یا خجالت می کشد که بپرسد.

صحبت منفی

در یک نقطه یا آن زمان، همه در چیزی شکست می خورند. این یک بخش طبیعی از وجود انسان است، اما زمانی که بخشی از شخصیت فردی می شود باید به آن توجه کنید. احساس بی ارزشی یا پشیمانی وقتی با دلیل همراه باشد طبیعی است.

افرادی که مدام در مورد خود صحبت می کنند و از رفتار خود انتقاد می کنند، بیشتر دچار افسردگی عمیق می شوند. همانطور که افسردگی بدون مداخله پیشرفت می کند، برای این فرد عادی می شود که به تفکر و صحبت منفی ادامه دهد. هنگامی که این اتفاق می افتد، مهم است که آنها را در یک فایل قرار دهید برنامه فشرده سلامت روان سرپایی برای جستجوی مراقبت های حرفه ای اورژانسی. افسردگی یک قاتل خاموش است و مردم تا دیر نشده علائم هشدار دهنده را متوجه نمی شوند.

عدم توجه

بله، این ممکن است نتیجه ADHD یا نوعی اضطراب باشد، اما زمانی که بر توانایی فرد در تصمیم گیری ساده و حل راه حل های روزمره تأثیر بگذارد، به یک اختلال جدی سلامت روان تبدیل می شود. هرازگاهی با آن روبرو خواهید شد مه مغزی جایی که مغز شما به درستی کار نمی کند. برای افراد مبتلا به اختلال سلامت روان، این امر به حدی رایج می شود که قادر به انجام فعالیت ها و کارهای روزمره نیستند.

علائم سردرگمی هنگام پاسخ دادن به یک سوال نیز مواردی هستند که باید به آنها توجه کنید. این فقط می تواند نشان دهنده نقص در قضاوت یا حافظه باشد، یا همچنین می تواند نشان دهد که چیزی در زیر سطح در حال وقوع است.

اختلالات سلامت روان را هرگز نباید نادیده گرفت. بسیاری از علائم هشدار دهنده دیگر وجود دارد که باید مراقب آنها بود و هر فرد متفاوت خواهد بود. با این حال، این سه مورد رایج ترین مواردی هستند که می توان از آنها برای کمک به افراد نیازمند استفاده کرد.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و اظهارات در این نشریات صرفاً مربوط به نویسندگان و مشارکت کنندگان است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر