22
مهر

مورد گابی پتیتو: پزشکی قانونی علت مرگ او را توضیح می دهدبندر شمالی ، فلوریدا (اخبار نیوز در حال حاضر) – یک روز پس از اعلام مرگ گبی پتیتو به دلیل “دستورات قتل / قتل” ، پزشکی قانونی که کالبد شکافی را بر روی او انجام داد ، توضیح داد که این به چه معناست.

کرونر برنت بلو از تتون ، وایومینگ ، به NewsNationNow.com گفت: “به طور کلی ساقه زدن به این معناست که با دستان انسان انجام می شود و نه با دستگاه.” “لازم نیست که باشد ، اما لمس دست به این معنی است که از مواد ساخته نشده است.”

پتیتو اندکی پس از 25 آگوست هنگامی که او و دوستش ، برایان لاندری ، سفری طولانی را در خیابان انجام دادند ، درگذشت.

پدر برایان لاندری ، کریستوفر لاندری ، چهارشنبه از خانه خارج شد تا موهای خود را کوتاه کند ، اما به س questionsالات برایان انتین ، خبرنگار NewsNation پاسخ نداد.

استیو برتولینو ، وکیل لباسشویی روز چهارشنبه در مقاله ای بیانیه ای منتشر کرد و مرگ پتیتو را یک حادثه رانندگی خواند ، اما علاقه او به مرگ او را دوچندان کرد. فقط برایان لاندری.

برتولینو نوشت: “اگرچه برایان لاندری متهم به استفاده غیرقانونی از کارت نقدی گبی شده است ، اما برایان به عنوان فردی علاقه مند به رابطه گابی پتیتو شناخته می شود.” در حال حاضر برایان هنوز مفقود است و وقتی پیدا شد ما با اتهامات دروغین علیه او روبرو خواهیم شد. “

مادر پتیتو ، نیکول اشمیت ، این اتهامات را رد کرد.

او در مقاله ای برای خبرنگار WFLA ، JB Biunno ، همکار NewsNation ، نوشت: “کلمات او مزخرف است. مکالمه را ادامه دهید.”

آبی اگر معتقد باشد برایان لاندری در این کار دخیل بوده است از گمانه زنی خودداری کرد. وی روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری گفت: “ما فقط علت و نحوه مرگ را می پرسیم.” “هر کس کسی را بکشد بستگی به اجرای قانون دارد.”

او گفت که علت مرگ ، بازداشت آن و روش قتل ، طبق قانون وایومینگ ، فقط قتل منتشر خواهد شد. آبی اولین کسی بود که قتل 21 سپتامبر را سرکوب کرد.

گفته می شود پتیتو ، 22 ساله ، در 11 سپتامبر وقتی پدر و مادرش را از دست داده بود ، هنگامی که چند روز به تماس ها و پیامک ها پاسخ نمی داد. جسد پتیتو در 19 سپتامبر در خارج از پارک ملی گراند تتون در وایومینگ پیدا شد.

شرکای WFLA Associated Press و NewsNation به این گزارش کمک کردند.

آخرین خبرها

  • ESPN از حقوق بازی ورق دروغگو در روز دوشنبه دفاع می کند
  • وکلائی که به ترامپ کمک کردند از سوی کمیته 6 ژانویه دعوت شدند
  • شهرستان اورگان مملو از گلدان های غیرقانونی شد و اعلام کرد که این یک اورژانس است
  • رئیس پلیس شیکاگو از پلیس خواست در برابر دستور واکسن مقاومت کند
  • تعداد اسلحه های “تکان دهنده” TSA تعداد 20 ساله را در 9 ماه حفظ می کند