22
مهر

مورد گابی پتیتو: کارشناسان پزشکی قانونی توضیح می دهند که DNA در تحقیقات دخیل خواهد بود(نیوز نیوز در حال حاضر) – یک روز پس از آنکه پزشکی قانونی گابی پتیتو اعلام کرد در اثر “دستبند / قتل” جان خود را از دست داده است ، یک کارشناس پزشکی قانونی گفت که شواهد DNA کلیدی برای جستجو خواهد بود. چه کسی وی را کشت – تا زمانی که وجود داشته باشد.

پروفسور پزشکی قانونی لری کوبلینسکی گفت: “FBI نمونه DNA را جمع آوری کرد ، ما واقعاً نمی دانیم که آیا آنها چیزی را فاش می کنند یا خیر.” “اول از همه، [Petito’s body] می تواند آنقدر پوسیده شود که DNA بی فایده شود. از سوی دیگر ، احتمال وجود DNA است. ”

پتیتو اندکی پس از 25 آگوست ، ظاهراً در سفر جاده ای با دوستش برایان لاندری درگذشت. بر اساس گزارش ها ، پسر 22 ساله در 11 سپتامبر هنگامی که به تماس ها و پیامک ها پاسخ نمی داد ، در 11 سپتامبر گم شده بود. جسد پتیتو در 19 سپتامبر در خارج از پارک ملی گراند تتون در وایومینگ پیدا شد.

کوبلینسکی معتقد است که در مورد مرگ پتیتو ، ممکن است شواهد DNA بیشتری نسبت به سایر قتل ها وجود داشته باشد.

کوبلینسکی می گوید: “اگر دست روی گردن بود ، سلول های پوست به دست و انگشتان منتقل می شد.”

با این حال ، کوبلینسکی خاطرنشان کرد که لاندری و پتیتو رابطه جنسی داشتند و با اتوبوس تنگ به سراسر کشور سفر کردند. شکی نیست که DNA Laundrie به نوعی بر روی Petito خواهد بود ، بنابراین DNA جمع آوری شده از منطقه سرقت وی با ارزش ترین برای محققان است.

کوبلینسکی می گوید: “اگر تصویری از آثار دست در ناحیه گردن مشاهده می کنید ، این ناحیه ای است که می توانید DNA را از آن احساسات خارج کنید.” “قطعاً DNA وجود خواهد داشت. احتمالاً DNA برایان لاندری قبلاً انجام شده است [Petito’s] بدن من نمی گویم که این یک تحقیق بزرگ است. اما یافتن DNA زیر اثر انگشتان انگشتان روی گردن می تواند خطرناک باشد. و این در دادگاه بسیار مهم است. ”

در 15 سپتامبر ، مقامات فلوریدا گفتند که لاندری به عنوان فردی علاقه مند به مرگ پتیتو شناخته شده است. والدین لاندری از طریق وکیل خود گفتند که 5 اکتبر معتقدند زمانی که برایان را دیدند 13 سپتامبر بود.

در 17 سپتامبر ، وکیل آنها در ابتدا به رسانه ها گفت والدینش آخرین بار او را در 14 سپتامبر ملاقات کردند.

بنفیلد را ببینیدیکشنبه شب در10 / 9c در NewsNationبه

آخرین خبرها

  • مورد گابی پتیتو: کارشناسان پزشکی قانونی توضیح می دهند که DNA در تحقیقات شرکت می کند
  • بازگشایی مرز آزاد رئیس پلیس شیکاگو از مجریان قانون خواسته است که با دستور واکسن وی مخالفت کنند و آیا اعتصابات اتحادیه بیشتر خواهد شد؟
  • ایالات متحده مرزهای خود را باز می کند – آیا مرز قبلاً باز نشده است؟
  • مگین کلی می گوید فائوچی “پدر ما نیست”
  • به گفته کارشناسان ، خرید در تعطیلات بعد از اکتبر می تواند شما را مجبور به جشن گرفتن ژانویه کند