نحوه اجرای فناوری برای بهبود بار کاری پرستارانپس از نزدیک به دو سال، همه‌گیری COVID-19 فشار فزاینده‌ای بر سیستم مراقبت‌های بهداشتی کشور و کارکنان آن، از جمله نیروی کار پرستاری وارد کرده است.

با توجه به الف نظرسنجی توسط بنیاد خانواده قیصر و واشنگتن پست، یک چهارم کارکنان مراقبت های بهداشتی که مانند پزشکان و پرستاران به درمان و تشخیص بیمار می پردازند، گفتند که به دلیل همه گیری همه گیر به ترک صنعت فکر می کنند. اما عواملی وجود داشت که حتی قبل از کووید-۱۹ کمبود پرستار را به همراه داشت، مانند جمعیت سالخورده ای که به خدمات مراقبت های بهداشتی بیشتری نیاز دارد، نیروی کاری که به سرعت به دوران بازنشستگی می رسد و منابع ناکافی برای آموزش تازه واردان.

“کمبود پرستاری منجر به مراقبت با کیفیت پایین تر و مرگ و میر بیشتر بیماران می شود. تحقیقات زیادی وجود دارد که نشان می دهد کمبود نیروی انسانی در افزایش نرخ خطاهای دارویی و عوارض جانبی بیمار نقش دارد. جوئل دی. ری، معاون خدمات مراقبت از بیمار و CNO، و جولیا د. ، کیفیت و تحقیق در UNC REX Healthcare به آن نامه نوشت MobiHealthNews.

این مشکلات زمانی تشدید می‌شوند که از دست دادن نامتناسب پرستاران با تجربه بازنشسته شده و افزایش اتکا به پرستاران مسافرتی یا پرستاران «قرض گرفته شده» از واحدها/رشته های دیگر که ممکن است با استانداردهای مراقبت آن واحد آشنا نباشند.”

پیاده سازی فناوری های جدید می تواند بار پرستاران را کاهش دهد. پشتیبانی مجازی می‌تواند به پرستاران جدید، آموزش همتایان و مشاوره با بیماران کمک کند. ابزارهای هوش مصنوعی می توانند وضعیت بیمار را زیر نظر داشته باشند.

اما بخش‌های سراسر سیستم سلامت باید با هم همکاری کنند تا مطمئن شوند که محصول واقعاً برای کاربر کار می‌کند و در زمان آنها صرفه‌جویی می‌کند. توسعه دهندگان باید این فناوری را آزمایش کنند به طور کامل قبل از اجرا و اطمینان حاصل کنید که ساخت آن آسان است لازم است تغییر می کند.

درست مانند کسی که برای شخص دیگری ماشین می‌خرد، این فناوری باید با دامنه و اندازه استفاده مطابقت داشته باشد. کار با آن باید آسان باشد و در عین حال به پرستار کمک کند تا به آرامی به مقصد برسد. پرستار باید به صحبت‌های فروش گوش دهد و Ray و Aucoin نوشتند که در طول مراحل سفارشی‌سازی و پیاده‌سازی بازخورد ارائه کنید.

تنها در این صورت است که پرستار می تواند واقعاً به استفاده از فناوری جدید اعتماد کند، از آن حمایت کند و آن را ترویج کند.

جلسه HIMSS “کمبود بی نظیر پرستاری و راه حل های جدید فناوری” در روز چهارشنبه، ۱۶ مارس، از ساعت ۴:۰۰ تا ۵:۰۰ بعد از ظهر در مرکز همایش اورنج کانتی W303A برگزار می شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر