17
شهریور

نحوه خرید ردیاب های وزن خرابکار تناسب اندام


بسیاری از مردم از مانیتورهای غذا و فعالیت برای جمع آوری غذا و ورزش استفاده می کنند. به هر حال ، یک ضرب المثل قدیمی وجود دارد که می گوید “شما نمی توانید آنچه را که اندازه نمی گیرید اداره کنید”. و با این حال به نظر می رسد در حال عقب نشینی است.

من ایمیل هایی را از طریق افرادی دریافت می کنم که از این ناظران استفاده می کنند و نمی دانند چرا ارزش خود را از دست نمی دهند. آنها وارد هر تکه غذا می شوند و هر عملی را جذب می کنند. به گفته پیروان آنها ، آنها باید هفته ای دو یا سه پوند پرداخت کنند. و با این حال اندازه گیری ها حرکت نمی کنند – یا در واقع وزنشان افزایش می یابد!

مشکل کالری خالص

در اینجا مثالی از نحوه عملکرد این ردیاب ها آورده شده است: شما هر روز را با تعداد کالری دریافتی شروع می کنید. این عدد به قد ، وزن ، سن ، جنسیت ، سطح فعالیت و اهداف شما بستگی دارد – یعنی شما سعی می کنید وزن فعلی خود را کاهش ، افزایش یا حفظ کنید.


چند کالری نیاز دارم؟

وقتی در طول روز وارد ردیاب رژیم می شوید ، کالری از تراز شما حذف می شود. در حالت ایده آل ، شما قبل از روز به صفر نمی رسید. اما اگر چنین کنید ، راه حلی وجود دارد. فرض کنید ساعت 5 بعدازظهر است و کمتر از 400 کالری برایم باقی مانده است. اما صبر کن! می توانم عصرها بدوم ، وارد برنامه شوم و اکنون 840 کالری برای صرف شام دارم! آیا واقعاً شگفت انگیز است؟

قانون کلی در اینجا خوب است: هرچه بیشتر بروید ، بیشتر می توانید غذا بخورید. با این حال ، در عمل ، این محاسبات “کالری خالص” نادرست و نادرست است – و آنها افراد را برای خوردن کالری بیش از حد مکیده اند. بگذار توضیح بدهم.

چگونه ورزش ورود به چوب شما را دور می کند

در حالی که تمرین یک برنامه معمول رژیم غذایی می تواند به شما کمک کند تا تصویری دقیق از میزان کالری دریافتی خود دریافت کنید ، اما زیاد به تعیین میزان کالری دریافتی شما وابسته نیست. در اینجا سه ​​روش است که آنها به اشتباه استفاده می کنند.

اشتباه شماره 1: ممکن است صندلی شما خیلی بلند باشد. برای محاسبه میزان کالری مورد نیاز ، میزان فعالیتی را که انجام می دهید نشان می دهید: نشسته ، سبک فعال ، متوسط ​​فعال یا بسیار فعال. ناگفته نماند که چقدر ورزش انجام می دهید (ما به طور خلاصه به آن می پردازیم). این فقط در حوزه فعالیت های روزانه شما است. و حدس بزنید چه؟ اکثر مردم یک سطح فعالیت یا یک یا دو رده بالاتر از شیوه زندگی خود را که تضمین می کند انتخاب می کنند. اگر کمتر از هشت ساعت در روز وقت دارید ، ممکن است شیوه زندگی شما “خیلی فعال” نباشد.

اگر از ردیاب رفتاری قابل حمل مانند Fitbit یا Apple Watch یا حتی یک گام شمار یا میز پیشاهنگ با تکنولوژی پایین استفاده می کنید ، می توانید از آن برای انتخاب دسته مناسب برای شیوه زندگی خود استفاده کنید. در اینجا یک تقلب آسان است:

  • کمتر از 1000 مرحله روزانه بی تحرک است.
  • کمتر از 10،000 سفر یا حدود 4 مایل در روز فعال هستند.
  • ده تا 23000 قدم یا چهار تا 10 مایل در روز فعال در نظر گرفته می شود.
  • مراحل بیش از 23000 یا 10 مایل در روز بسیار فعال هستند.

اگر پیاده روی می کنید یا در حال انجام تمرینات ورزشی هستید ، اگر دوست دارید می توانید این مراحل و / یا مایل ها را تا سطح تمرین خود حساب کنید ، اما نمی توانید دوباره آنها را به عنوان تمرین وارد کنید. آنها قبلاً فکر کرده اند.

اشتباه شماره 2: شما اغلب به دلیل فعالیت بیشتر کالری زیادی می سوزانید. اکثر برنامه های کنترل غذا مکانی را برای کاوش در فعالیت های بدنی و ورزش به شما می دهند ، مانند کلاس های دویدن در حیاط یا در رقص. در غیر این صورت ، یک دستگاه ملموس وجود دارد که حرکات و تغییرات ضربان قلب شما را حس می کند. در هر صورت ، شما ممکن است هیچ جایی به اندازه ورزش خود فکر نکنید. درست مثل خواندن مواد هوازی در باشگاه ، پیروان رژیم و ورزش می توانند 10 تا 25 درصد کالری بسوزانند.

اول از همه ، هرچه بیشتر ورزش کنید ، بدن شما در انجام آن تمرین مثرتر است. در نتیجه کالری کمتری می سوزانید. اولین باری که یک مایل هشت دقیقه ای دویدم احتمالاً کالری بیشتری می سوزاند نسبت به دویستمین بار که یک مایل هشت دقیقه ای را دویدم.

نه تنها این ، بلکه وقتی کالری زیادی می سوزانیم ، بدن ما با سوزاندن کالری کمتر در طول روز سازگار می شود. یک مطالعه جدید نشان داده است که بدن یک فرد سالم از نظر روانی می تواند با سوزاندن کالری کمتر در حالت استراحت ، تا 28 درصد از کالری سوزانده شده از طریق ورزش را “درمان” کند. از قضا ، هرچه چربی بیشتری داشته باشید ، تأثیر آن بیشتر است. مطابق با محقق جان اسپیکمن توضیح می دهد،

“وقتی ساعت شما به شما می گوید در راه رفتن خود 300 کالری سوزانده اید ، ممکن است واقعیت داشته باشد (ممکن است اینطور نباشد). اما حتی اگر واقعیت داشته باشد ، نباید گول بخورید که فکر می کنید می توانید 300 کالری بیشتر بخورید.”

اشتباه شماره 3: ممکن است برخی کالری ها را دو بار در نظر بگیرید. اگر یک ساعت دیگر را پشت رایانه بنشینم و این قسمت پادکست را بنویسم ، حدود 100 کالری می سوزانم. کالریهای غیر کاری قبلاً بر اساس میزان کالری دریافتی روزانه محاسبه شده بود. اگر یک ساعت دیگر را با دوچرخه پارک کنم ، 500 کالری می سوزانم. این بیش از 400 کالری است زیرا این قسمت را سوزاندم. اما اگر دوچرخه سواری خود را در برنامه ریزی رژیم قرار دهم ، 400 کالری به کل سود خود اضافه نمی کنم … 500 اضافه کنید. در واقع ، 100 کالری اولیه دو بار محاسبه می شود.

هرچه فعالیت های بیشتری در دفتر خاطرات ورزشی خود انجام دهید ، احتمال ساخت این شمشیر دو لبه بیشتر است ، به ویژه اگر در فعالیتهای کم اهمیت تری مانند خانه داری یا یوگا فعالیت می کنید.

من اخیراً از یک شنونده Nivazy Diva شنیدم که می گفت روزانه 3000 کالری می سوزاند. او فقط 2500 غذا خورد. او نمی فهمد چرا بزرگ می شود. او مطمئناً از ورزش برای نظارت بر رژیم غذایی و ورزش استفاده می کرد.

طبق عملکرد آنها ، میزان کالری مورد نیاز هر کدام حدود 1800 کالری است. سپس او یک ساعت از روز خود را مخفیانه به سر کار رفت: تختخواب کردن ، شستن لباس ها ، ظرف ها ، کلاس های یوگا ، قدم زدن در سگ ها ، خرید در یک خواربار فروشی ، شستن ماشین ، بیرون رفتن از باغبانی ، نواختن پیانو ، پختن شام ، شستن لباس و غیره به گفته پیروان وی ، همه این فعالیتها 1200 کالری در روز سوزاند-که مجموع “دریافت کالری خالص” 3000 کالری در روز بود. او فکر می کرد می تواند روزانه 2500 کالری بخورد و همچنان وزن خود را کاهش دهد.

در واقع ، همه فعالیت های او احتمالاً صدها کالری بالاتر و فراتر از استاندارد خود سوزاند. بجای اینکه روزانه 500 کالری کمتر از آنچه می سوزاند بخورد ، در واقع 500 کالری بیشتر از آنچه در روز می سوزاند می خورد. جای تعجب نیست که او وزن کم نکرده است!

چگونه از تله کالری خالص جلوگیری کنیم

مانیتورهای فعالیت راهی عالی برای فعال نگه داشتن شما هستند ، اما در برآورد میزان کالری دریافتی شما بسیار دقیق نیستند. افزودن “سوزاندن کالری” به حقوق روزانه می تواند منجر به افزایش غیر منتظره وزن شود. بنابراین ، من به شما توصیه می کنم در رژیم احساسات و سایر فعالیت های خود شرکت نکنید یا مراقب خود را با لیست غذای خود تنظیم نکنید. حتی بهتر از این ، من شما را تشویق می کنم که ورزش را به عنوان راهی ساده برای سوزاندن کالری یا تغذیه در نظر نگیرید و به جای آن بر بسیاری از مزایای دیگر آن تمرکز کنید. نکات Get-Fit Guy را در مورد نحوه استفاده بیشتر از تمرینات خود بررسی کنید.