21
شهریور

نحوه چیدمان لباس کودکان


از اتاق خشکشویی گرفته تا ذخیره مقالات و لوازم غیرفصلی که به من پیشنهاد می شود ، سازماندهی لباس بچه ها می تواند به یک آشفتگی بزرگ تبدیل شود! در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند لباس کودکان خود را به روشی ساده و محفوظ سازماندهی ، ذخیره و سازماندهی کنید.

لباس بچه ها پر بود

من بارها در مورد ذخیره اسباب بازی برای کودکان نوشته ام ، اما هنوز یک مقاله کامل در مورد سازماندهی لباس برای بچه ها به پایان نرسانده ام! من از خواننده ای که امروز از نحوه لباس پوشیدن فرزندانش ناراحت است ، درخواست ارسال پست وبلاگ داشتم.

پوشیدن لباس برای کودکان به چند دلیل دشوار است:

  1. اندازه ها همیشه تغییر می کنند – مخصوصاً در دوران کودکی!
  2. کودکان اغلب کمد دیواری بزرگ ندارند (مانند بسیاری از بزرگسالان) بنابراین فضای کمی برای چمدان یا لباس غیر فصلی در سالهای آینده وجود دارد.
  3. کتابخانه های دستی می توانند مشکل باشند ، به خصوص اگر فاصله زیادی مانند شما داشته باشیم!
  4. خود بچه ها اغلب در تمیز نگه داشتن کشوها مشکل دارند.

کمد در مقابل گنجه ها

همه پسرهای من لباس های مخصوص خود را در کمد دارند. من فکر می کنم تا کردن و مرتب کردن راحت تر از آویزان کردن است و هر دو از گنجه خود به عنوان محل نگهداری اسباب بازی استفاده می کنند ، بنابراین لباس ها لباس می پوشند. با این اوصاف ، مازن یک مشت لباس خود را (که هرگز نمی پوشد) از کنار کمدش آویزان کرده است.

به جای ایجاد شکاف در لباس آنها ، هدف من این است که لباس آنها را با فضا مطابقت دهم. کمد Mazer 3 کشوی بزرگ از IKEA است و Birch دارای کشوی کوچکتری در Blithe Dresser از Pottery Barn (که میز تعویض نیز هست) است. من می گویم کیفیت Blithe ، که مونتاژ شده بود ، WAY بهتر از لباس IKEA بود ، که توماس به دلیل تکان دادن مجبور شد دوبار آن را تعمیر کند.

نحوه چیدمان لباس برای کودکان

اکنون که ما در مورد ظروف صحبت کردیم ، بیایید در مورد استراتژی صحبت کنیم!

نحوه مرتب کردن لباس ها در کشو

گزینه هایی برای مرتب کردن کشوها دارید:

  1. فرم بدن (پیراهن و جوراب زیر متضاد)
  2. در فصل (تابستان در یک کشو ، زمستان در کشوی دیگر)

نوع انتخاب شما بستگی به سن فرزند شما و محل زندگی شما دارد! من واقعاً می توانم هر دو را انجام دهم ، اما آنچه برای ما مناسب تر است این است که بدن و گروه های مشابه را بر اساس منطقه طبقه بندی کنم.

دسته های نساجی را به زیرگروه ها تقسیم کنید

اگر لباس هایی در چند کشو دارید ، ممکن است نیازی به توزیع کننده نداشته باشید.

اگر همه پیراهن ها را در یک کشو دارید ، می خواهید از جداکننده برای جدا کردن آستین کوتاه و آستین بلند استفاده کنید.

من عاشق پارچه های سبک پارچه ای هستم که مربع یا مستطیل هستند – مانند اینها! یا آنهایی که برای گزینه بالاتر هستند. احساس می کنم لازم نیست جداکننده هایی داشته باشید که میلیون ها شکاف کوچک داشته باشند (مانند این موارد) زیرا نصب جوراب یا لباس زیر بسیار طول می کشد! و من به جداکننده کشو (مانند اینها) اهمیتی نمی دهم زیرا دوست دارم گاهی اوقات کل سطل آشغال را بیرون بیاورم. اما البته تا زمانی که شما و فرزندانتان از آن استفاده می کنید ، می توانید از هر چیزی که می خواهید استفاده کنید!

نحوه دوخت لباس بچه ها

س bigال بزرگ: برگشتن یا نبودن.

پاسخ من: برنگرد.

من طرفدار نیم ساعته هستم. دامن کوتاه تا شده است. پیراهن را دو برابر کرده و سپس تا کنید. من به رول ها اهمیت نمی دهم زیرا 1) شما نمی بینید که رول ها چقدر آسان هستند و 2) اغلب آنها به طور ناگهانی می آیند.

من همچنین هدفی دارم که لباس های شسته شده را آنطور بگذارم به همان سرعتی که بشر می تواند بنابراین من همیشه سریعترین گزینه را انتخاب می کنم. به نظر من چرخش بیشتر طول می کشد.

من همه لباس های بچه هایم را تا نمی کنم

اگر ویدیوی YouTube من را در مورد چگونگی تا کردن لباس های شسته شده تماشا نکرده اید ، تعجب آور نخواهد بود. PJ ، لباس زیر یا جوراب را تا نکنید. چه کسی اهمیت می دهد که آنها چروکیده باشند؟! و من فقط یک شورت کوتاه با لباس کوتاه و تی شرت آرایش کردم. باز هم هدف این است که خلبان را به سرعت به کشو برسانم تا در پرونده موفق شوم!

نکته دیگر: جوراب های مشابه را با همان رنگ بخرید!

سپس می توانید همه آنها را با هم بریزید و دو عدد را در یک زمان جمع کنید.

سلب مسئولیت: توس جوراب های رنگی در کمد دارد ، اما من اغلب به همین دلیل از سفید روی آن استفاده می کنم!

جوراب کشویی و لباس زیر با یک لباس بلوز بلند

نگهداری لباس: مداخله کودک

پسر من اکنون تقریباً 3 و تقریباً 9 ساله است.

توس در کشوی بدنش وارد نمی شود. گاهی اوقات پیراهن یا شورت خاصی می پوشد ، اما بیشتر اوقات دکمه های لباسش را قبل از لباس باز می کنیم.

مازن اما اغلب در کشوی بدنش بود. او می تواند لباس های شسته شده را برداشته و تصمیم بگیرد که چه چیزی بپوشد (شورت و تی شرت ورزشی هر روز) او همچنین هنگام انتخاب لباس ها صدای خش خش می کند و بعضی اوقات لباسها را می پوشد (برای مثال یک پیراهن خیلی کوچک) ، بنابراین من هر ماه در می روم و کمد او را نگه می دارم. از آنجا که او لباس TONY ندارد و فقط 3 کشو بزرگ دارد ، تهیه آن آسان است!

بازوی کوتاه در سمت چپ ، ورزشی در وسط ، بازوی بلند در سمت راست.

پیراهن کوتاه و آستین بلند در کشو

سیستمی را برای لباس های دستی ایجاد می کند

و سرانجام ، بزرگترین سردرد از همه: دست ها!

اگر می خواهید لباس هایی را برای بچه های کوچک خود ذخیره کنید یا اگر به شما کمک زیادی می شود و نیاز به ذخیره آنها دارید ، چه می کنید؟ ما همچنین فاصله زیادی بین بچه ها داشتیم (که تقریباً دو پسر است و تقسیم بندی می تواند نهایی باشد). این کاری است که من انجام می دهم:

ظروف زیرزمینی که فشرده یا ذخیره نشده اند

نکات پس انداز قیمت دست

مرتب سازی

من فقط با بهترین لباس برکت یافته ام. من می دانستم که وقتی مازن کوچک بود همه چیز خوب می شود و وقتی برچ برای آن آماده بود ، کاملاً خوب خواهد بود. با فاصله شش ساله ، سبک نیز تغییر می کند ، بنابراین من فقط لباس های تمیز و ساده می پوشم. هیچ چیز را با لکه یا اشک ذخیره نکنید – آن را از من دور کنید.

حراجی

محل نگهداری و محل نگهداری آن بستگی به خانه شما دارد. من چند لوله پلاستیکی بزرگ در کمدمان داشتم و حالا آن دو را زیر تخت ترکیب کرده ام که دسترسی به آنها راحت تر است. می توانید لباس ها را در کمد ، کمد طبقه بالا ، گاراژ یا حتی خانه دوست خود ذخیره کنید. یا می توانید آنها را به دوستی که بین شما بچه دارد قرض دهید (من همه لباس های مازن را برای دوستم سارا فرستادم و بیشتر آنها را دو سال بعد برگشتم!).

توجه داشته باشید که اگر لباس های بسیار خوب را در مکانی بسیار مرطوب یا گرم نگهداری کنید ، ممکن است زرد شوند. این دلیل دیگری است که من از طبقه بالا به زیر تخت رفتم.

تمیز شستن

وقتی یک کاسه از انبار می آورم ، دوباره آن را می خوانم و معمولاً می توانم لباس های بیشتری را درآورم که می دانم در کمد لباس ما قرار نمی گیرند یا فقط آن را دوست ندارند. سپس تمام موجودی را می شستم و بقیه را می دهم!

لباس فصل بعد

این که آیا می خواهید چیزی را برای فروش در پایان فصل آینده بخرید ، یک لباس هدیه برای بزرگ شدن فرزندتان یا نجات از یک خواهر یا برادر دیگر ، ممکن است بخواهید به راحتی به لباس لباس دسترسی داشته باشید. فصل بعد دلیل دیگری که من قفسه های زیر تخت را برای سازماندهی لباس های این بچه دوست دارم! آنها فقط از دید چشم هایشان فرسوده می شوند ، اما اگر در اوایل پاییز به یک کت بزرگ ، یک یادداشت کوتاه در اوایل بهار یا چکمه های بارانی که کمی حجیم هستند نیاز دارید ، دسترسی به آنها آسان است.

ظروف زیرزمینی با اندازه 4-6T

چه نوع لاشه های زیر بهتر است؟

ما قبلا یک غلتک پلاستیکی داشتیم اما خراب شد! احتمالاً از بچه هایی است که روی آنها چنین راه می روند:

نوزاد روی ظرفی در زیر آن ایستاده است

من از آمازون برای سازماندهی لباس کودکان برای فصل آینده به این موارد رفتم و واقعاً هیجان زده هستم. در واقع ، آنها بزرگتر هستند زیرا کشیده می شوند ، دارای ناحیه ای هستند که به راحتی قابل علامت گذاری هستند و تملق آمیز هستند / می توان آنها را انداخت تا بتوانم زیر تخت های پایین خود قرار بگیرم. توجه داشته باشید که من مجبور شدم لباس ها را بردارم و بگذارم کمی بیرون بیایند زیرا در بسته بوی پلاستیک داشت.

انباری سرپوشیده پر از لباس

این تنها چیزی است که من با دوستان پیدا می کنم! خیلی دوست دارم بشنوم شما برای بچه های فکری لباس می چینید