نظر مدیر سایت نسیم درباره ممنوع التصویر سروش صحت


یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ – ۱۹:۲۹

سروش صحت

تهران (پانا) – مدیر شبکه نسیم اسفندماه ضمن تکذیب خبر تعلیق سروش صحت گفت که در جشنواره سریال سروش صحت را هم اعلام می کنیم. اما خود برنامه این است که چگونه می تواند به هدف خود برسد.

به گزارش ایرنا، محمدرضا خوشرود در نشست مدیران این شبکه که امروز یکشنبه ۲۱ تیرماه در محل اداره کل روابط عمومی صداوسیما برگزار شد، درباره توقف انتشار کتاب باز گفت: برنامه باز کتاب. یکی از دارایی های سازمان است و باید نگهداری شود. برخی از رسانه ها کمی سریعتر هستند. هر برنامه ای چالش های خودش را دارد. تا به امروز، ۲۵۰ قسمت منتشر شده است و هنوز هم بسیار ناراحت کننده است، برخی از بازیگران مشغول کار هستند. نکاتی هم داریم که باید از نظر ساختاری و محتوایی نظراتی به آن اضافه کنیم و سازمان نیز درگیر تغییرات است.

وی افزود: قبول داریم که این فاصله بیش از یک سال پیش است اما برنامه های دیگری مانند خندوانه نیز مدت هاست که شکست خورده است. اما ما نمی خواهیم این برنامه شکست بخورد. من بسیار مشتاقانه منتظر یک تصمیم محکم هستم. برنامه های دیگری نیز در این زمینه داریم.

برنامه تلویزیونی کتابباز آخرین بار در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰ از شبکه نسیم پخش شد و طبق اخبار رسمی روابط عمومی این برنامه، قرار بود فصل ششم آن در پاییز سال ۱۴۰۰ آغاز شود. اما هنوز محتوای کتاب باز وجود ندارد. . به این ترتیب، بوکباز اکنون ۱۴ ماه است که از اکران خارج شده است.

همچنین قرار بود سریال طنز «ساختمان پزشکان» به کارگردانی سروش صحت از ۲۸ اردیبهشت ساعت ۲۰:۰۰ از شبکه جشنواره پخش شود که لغو شد.