نقشه شگفت انگیز رونالدو برای خانه اش / تخریب زمین گلف خانه مجلل CR7! / تصویری از این خانه فوق العاده زیبا را ببینید


کریستیانو رونالدو ستاره میلیاردر منچستریونایتد پیشنهاد داده است که ساختمان و پارکینگ زمین گلف را در نزدیکی خانه خود جابجا کند، زیرا به دید او آسیب می رساند و ستاره همچنین می خواهد حریم خصوصی کامل خود و عبور مخفیانه خود را به ساختمانی که قصد دارد با جورجینا به آنجا نقل مکان کند. رودریگز و ۵ فرزندش پس از بازنشستگی.

منابع نزدیک می گویند که او همچنین یک گاراژ با آسانسور را در طراحی خانه گنجانده است تا ۳۰ ماشین بزرگ به راحتی وارد آن شوند. این به سرمربی پرتغالی این امکان را می دهد که با حقوق ۵۰۰ هزار پوندی در هفته خود، هر ماشینی را که می خواهد با کلیک یک دکمه انتخاب کند. حتی گفته می شود که او در نظر دارد یک معدن معدن ایتالیایی بخرد تا اطمینان حاصل کند که سنگ مرمر استفاده شده در خانه اش همیشه منحصر به فرد است.

مجله Sun در اوایل سال جاری فاش کرد که قیمت ملک در Quinta Damarina در پرتغال از ۱۰ میلیون پوند به ۱۷ میلیون پوند افزایش یافته است. اما کیفیت ملک با طراحی دقیق معمار برتر “ویتور ویتورینو” حتی بالاتر خواهد بود.

نقشه شگفت انگیز رونالدو برای خانه اش / تخریب زمین گلف خانه CR7!  / تصویری از این خانه فوق العاده زیبا را ببینید

قرار است کار روی این سایت پرمخاطب در اوایل سال آینده به پایان برسد. تمامی اتاق های سوئیت مانند این خانه رو به دریا هستند. استخرهای سرپوشیده و روباز در خانه ساخته می شوند. سینما، آبگرم، اتاق بازی و دفتر کار از دیگر امکانات عمارت است.

یکی از منابع نزدیک به این پروژه گفت: باشگاه گلف برای او مشکل ساز بود و او آن را برطرف می کند، هزینه برای او موضوعی نیست، او یک کمال گرا است و به راحتی می تواند بهای کمال گرایی را بپردازد.

دیروز گزارش شد که وکلای این ستاره در حال گفتگو با «میگل کامپالیمود» مالک باشگاه گلف «آویتاوس» هستند. پدر کامپالیمود هنوز به این موضوع پاسخ نداده است.