نماینده مجلس: تصمیمات هیأت حاکمه علیه جمهوری اسلامی «خیس» است – پایگاه خبری مدارا


بر اساس گزارش ها دکه روزنامه مدارا؛ حجت‌الاسلام حسین جلالی، عضو کمیسیون ائتلاف اسلامی برای موتلفه اسلامی، در خصوص تصمیم اخیر شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت: پایان.

وی افزود: آمریکایی ها و اروپایی ها علیرغم ادعای استقلال، اکنون در جریان جنبش توریستی صهیونیستی قرار دارند و البته به بردگی گرفته شده اند، آری به بردگی، فدای صهیون.

وی گفت: آمریکا و اروپا اخیراً پیام داده‌اند که اگر ایران می‌خواهد به برنامه هسته‌ای خود پایان دهد، باید اسرائیل را به رسمیت بشناسد، در حالی که جمهوری اسلامی اصلاً حاکمیت رژیم صهیونیستی را در نظر نمی‌گیرد و ما معتقدیم که باید نابود شود. .

جلالی گفت: تا زمانی که سلول سرطانی صهیونیستی در جهان وجود دارد، باید با افزایش ظرفیت و ایستادگی در برابر ظلم و تسریع پایان دیکتاتوری، ظرفیت خود را افزایش دهیم، صهیونیستی که به زودی محقق خواهد شد.

اخیراً گزارش هایی مبنی بر ترور رئیس سازمان جاسوسی موساد در عراق منتشر شده است و حتی رئیس روزگار حضرت موسی (ع) به صراحت اعلام کرده است که اسرائیل در آستانه نابودی است، یعنی نقشه رژیم صهیونیستی. قبلاً اجرا شده است و دولت در کنار آن است. «یک سقوط وجود دارد.

یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: صهیونیست ها سعی دارند قبل از نابودی منافع جمهوری اسلامی ایران را مداخله کنند، اما در واقع جوانان غیور کشورمان و حتی مخالفان برای تخریب مصمم هستند. صهیونیست ها.”

وی گفت: حکم اخیر شورای حکام علیه جمهوری اسلامی، تصمیم ایران برای عقب نشینی و تعلیق اقدامات داوطلبانه سایر اقدامات تحت NPT را تسریع کرد.

جلالی افزود: آمریکا باید بفهمد که اگر بخواهد نظر خود را به صهیونیست ها بیان کند، هیچ یک از مشکلاتش مورد هجمه قرار نمی گیرد.

وی گفت: جمهوری اسلامی به هیچ وجه علاقه ای به مذاکره برای افزایش تحریم ها ندارد، اما ما خواهان بی طرفی تحریم ها هستیم که این تحریم ها نیز محقق شده است، در واقع رفع تحریم ها دست آمریکایی هاست؛ چه کسانی می توانند با آنها کار کنیم، اما ما به آنها توجه نمی کنیم.

یکی از اعضای کمیته فرهنگی مجلس افزود: رفع مجازات ها برای آمریکایی ها اولویت است نه ما. آنها باید بدانند که با تصمیم شورای حکام علیه جمهوری اسلامی کاری نمی توان کرد و ایران بر اساس دانش صلح و فناوری هسته ای قدرت بیشتری به دست خواهد آورد.

وی در پایان افزود: رژیم صهیونیستی مشکل بزرگ جهان اسلام است و باید قدرت کشورهای اسلامی از جمله جمهوری اسلامی ایران افزایش یابد تا بتوانیم به عنوان یک رژیم صهیونیستی به اعتراضات صهیونیست ها پایان دهیم.