نماینده مجلس: خود میرحسین موسوی نمی خواست از بازداشت آزاد شود/ کروبی دیگر در بازداشت نیست/ اظهارات میرحسین خنجری مذاکرات را مختل کرد – پایگاه خبری مدرس


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; احمد نادری از اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی در خصوص اظهارات اخیر میرحسین موسوی و تحقیر مخالفان معبد گفت: این اظهارات نیز نشان دهنده راهبرد جمهوری اسلامی ایران برای بستن میرحسین موسوی است و نه برای متهم کردن او راوفانا و سیستم از سال ۲۰۰۸ با او با مهربانی کامل رفتار کرده است.

وی تاکید کرد: این بیانیه نشان داد که میرحسین موسوی همچنان بر مواضع نامعقول و بی ثبات خود علیه جمهوری اسلامی ایران پافشاری می کند.

رژیم با کسانی که شورش را تحریک کردند با مهربانی رفتار کرده است

یکی از اعضای کمیته نظارت دیوان اسلامی تصریح کرد: بدون شک اگر جمهوری اسلامی می خواست با میرحسین و سایر یاغیان ۲۰۸۸ بدون رحم برخورد کند، باید آنها را محاکمه می کرد و نتیجه این پرونده است. واقعا بود نه آنچه امروز تحت عنوان اسارت شاهد آن هستیم و بسیار متفاوت بود.

نادری با بیان اینکه دلایل حکومت های ملی برای حفظ نظم داخلی مردم ایجاد شده است، گفت: هیچ حکومت ملی در قلمرو خود آشوب و اخلال در نظم را بروز نداده و نخواهد کرد و به عمیق ترین وجه برخورد می کند. نظریه پردازان دولت های مدرن بحث های مفصلی در مورد استفاده از خشونت علیه کسانی دارند که نظم اجتماعی را برهم می زنند و آن را «خشونت موجه» می نامند و آن را ابزار و دلیل حکومت ها، جامعه می دانند.

وی گفت: جمهوری اسلامی بر اساس دولت کشور عمل کرده و می کند، اما اگر در سال ۱۳۸۷ با میرحسین موسوی و دیگر یارانش به این مبانی برخورد می کرد، امروز چنین بود و وضعیت و وضعیت دیگری نبود. کار کردن تا بتواند بیانیه ای بدهد، سیستم اتهام زنی و سر زبان ها انداختن اخبار کذب.

یکی از اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی تاکید کرد: سخنانی که در این سال ها بارها از زبان اصلاح طلبان درباره سوریه و ظهور داعش شنیده می شد در این بیانیه نیز آمده است. بنابراین حرف جدیدی نیست، بلکه همان مسائلی است که اصلاح طلبان سال ها مطرح می کنند و همان حرف ها را می زنند.

حفاظت از سوریه از منافع ایران محافظت کرده است

نادری با تاکید بر اینکه سیاست امنیتی ایران مبنی بر تمامیت خاک سوریه و ورود آن به درگیری با داعش، قبل از هر چیز تضمین کننده امنیت جمهوری اسلامی و مردم کشورمان است، گفت: همانطور که در اطلاعیه های این کشور آمده است. رهبر. انقلاب، اگر دشمن سوریه متوقف نمی شد، امروز باید در کردستان، همدان و اراک با آنها بجنگیم و این یک موضوع منطقی و مبتنی بر عقلانیت است.

وی گفت: طرف مقابل ما در سوریه، سمت غربی، عرب ها و عبری ها بود و با هدف شکستن بال مخالفان به میدان آمد و دست دراز ایران را قطع کرد و به مدیترانه رسید.

نماینده مردم تهران در دادگاه اسلامی گفت: قاعدتا جمهوری اسلامی با مفهوم روابط بین الملل و پارادایم واقعی باید ماشین جنگی داعش را در سوریه متوقف می کرد، بدون اینکه دست و قدرتی حفظ کند. قدرت آن در منطقه و به ویژه در دریای مدیترانه، منافع و امنیت ملی را تامین می کند و مردم ایران را نیز تامین می کند.

نادری تاکید کرد: حقایق ذکر شده به هیچ وجه نظری نیست و کاملا با واقعیت منطبق است. همچنین زمانی که این مفهوم با عناصر مذهبی و شیعی جمهوری اسلامی ایران برای حفاظت از حرم ائمه اطهار (ع) تلفیق شود.آ) فرض کنید ورود به موضوع سوریه اهمیتی دوچندان دارد.

هجوم به سردار همدانی وحشیانه بود

وی گفت: حمله به «امنیت معبد» یکی از راهبردهایی بوده است که انقلابیون در این سال ها دنبال کرده اند و میرحسین نیز همین حرف ها را به شکلی جدید تکرار می کند.

یکی از اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی با بیان اینکه موسوی منشأ داعش را به جمهوری اسلامی ایران مرتبط می کند، گفت: چنین ادعایی از روی جهل یا ناآگاهی است که به نظر می رسد دومین مورد در رابطه با میرحسین باشد. موسوی اتفاق افتاد. خود آمریکا معتقد به ایجاد داعش است و اینکه ایجاد داعش، نسل کشی در عربستان و همسویی دولت های منطقه با اسرائیل به جمهوری اسلامی مرتبط است، اینها ادعای اصلاح طلبانی است که مدعی آن بوده اند. خیلی سال. آخرین اقدام میرحسین نیز نشان داد که او بار دیگر بر مواضع احمقانه و ظالمانه خود ایستاده و از این گونه نظرات دفاع می کند.

نادری با اشاره به اینکه سوء استفاده از میرحسین و سوء استفاده وی از سخاوت جمهوری اسلامی مظلومیت این نظام است، گفت: لازم است به حافظان معبد به ویژه سردار همدانی احترام بگذارم. هجوم به سردار همدانی با مطالب زیر طبیعت طبیعت و ظلم میرحسین نشان می دهد که شهید حمدانی در سال ۱۳۸۷ کار خود را در سوریه به پایان رسانده است.شهید حمدانی همواره خود را سرباز نظام جمهوری اسلامی و مدافع امنیت و استقلال مردم ایران می دانست.

سخنان میرحسین خنجری بحث را آغاز کرد

وی در خصوص وضعیت فعلی بازداشت میرحسین موسوی گفت: از یکی دو سال گذشته به میرحسین موسوی توصیه شده که از بازداشت آزاد شود. اما او خودش آن را نمی خواست، بنابراین این ممنوعیت هیچ محدودیتی در گذشته برای او ندارد. می توان گفت کروبیان تقریباً بدون پوشش هستند.

یکی از اعضای شورای اسلامی شهر در خصوص علت صدور بیانیه در چنین مقطعی گفت: ایران در خط مقدم مذاکرات قرار دارد و این ادعاها را به ویژه در مورد مسائلی مانند سوریه، یمن و سیاست های زیست محیطی ایران مطرح می کند. خط با نیات آمریکا، اما اسرائیل است و تیم مذاکره کننده ما را ضعیف می کند و مثل چاقویی است که در پشت ایران فرو رفته است.

نادری با اشاره به اینکه انتشار بیانیه میرحسین، انقلابیون را در دو مسیر قرار داد، گفت: این بیانیه از این نظر خوب بود که فرصتی برای انقلابیون ایجاد کرد تا از میرحسین جدا شده و نظرات خود را در این خصوص بیان کنند. نظر او و برای روشن شدن اظهارات اخیرش.

اصلاحات بر بی گناهی موسوی

وی افزود: توپ در حال حاضر در زمین اصلاح طلبان است و آنها به خصوص محمد خاتمی که از مواضع میرحسین دفاع می کرد باید شفاف سازی کنند که آیا همچنان نظرات میرحسین را قبول دارند یا خیر. چون برخی اصلاح طلبان ریاکارانه می گویند که از انقلاب جمهوری اسلامی حمایت می کنند و کل نظام را قبول دارند اما این حرف. مخرب خلاف اصول نظام است.

نماینده مردم تهران در شورای اسلامی تاکید کرد: انقلابیون باید روشن کنند که آیا از میرحسین جدا می شوند یا به حمایت از او ادامه می دهند، در واقع اگر دلایل موجهی در انقلاب ها وجود دارد باید اعلام برائت کنند. در اطلاعیه اخیر.”