نماینده مجلس: درخواست ها و دستگیرشدگان اعتراضات اخیر بیهوده است/ جمهوری اسلامی باید موشک داشته باشد – پایگاه خبری مدرس


به گزارش پایگاه خبری مدرا؛ حجت الاسلام سید رضا تقوی روز دوشنبه در اجلاسیه طلاب و روحانیون یزد افزود: جنگ فرهنگ، فکر و تبلیغ یکی از اهداف اصلی دشمن برای تضعیف اعتقادات و تهاجم به ارزش های دینی و انقلابی است.

وی با بیان اینکه جنگ امروز ما یک جنگ تمام عیار فرهنگی است که دشمنان نظام اسلامی و انقلاب با نشر اکاذیب ذهن مردم را برای رسیدن به اهداف خود تسخیر می کنند.

عضو کمیسیون روایات شورای اسلامی گفت: همه مردم و مسئولان به ویژه دستگاه های فرهنگی باید با قدرت و انرژی در امر مهم و مهم جهاد تلاش کنند و مردم را از نقشه های دشمن آگاه کنند.

با وجود همه توطئه های دشمنان، انقلاب اسلامی ایران بر مرزها غلبه کرده و ایران قدرتمند شده و در عرصه های مختلف موفقیت های زیادی کسب کرده است و مهمتر از آن قدرتی منطقه ای و جهانی است که باعث شد آمریکایی ها نگران بودن.

تقوی تاکید کرد: امروز با وجود همه نقشه های دشمنان، انقلاب اسلامی ایران مرزها را درنوردیده و ایران قدرتمندتر شده و در عرصه های مختلف موفقیت های زیادی کسب کرده است و مهمتر از آن قدرت منطقه ای و جهانی است که قدرت بزرگی ایجاد کرد آمریکایی ها نگران باشند

تقوی بیان کرد: دستاوردهای بزرگی در کشور در زمینه های مختلف علمی و دانشی، دفاعی، ماهواره ای و بسیاری از حوزه های دیگر داشته ایم که توضیح داده نشده است و دستگاه های فرهنگی و تبلیغاتی باید در این زمینه مهمتر از گذشته.

وی گفت: کسانی که می گویند چرا وقتی با مشکلات معیشتی مواجه هستیم باید به فکر توسعه موشک باشیم باید بگویند: اگر موشک نداریم امنیت نداریم و اگر امنیت نداشته باشیم نخواهیم داشت. بهره وری در کشور داشته باشیم، آموزش نخواهیم داشت و آرامش و رفاه نخواهیم داشت

نماینده مردم تهران در دادگاه اسلامی درباره ناآرامی‌های اخیر در کشور گفت: قضات نباید کسانی را که دستگیر می‌کنند تحمل کنند و اعتراضات بیهوده است و باید با قدرت برخورد کرد و همه مردان و حاکمان باید با آنها برخورد کنند. عقل داشته باش.»

استان یزد با یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر جمعیت دارای ۴۰ مدرسه علمیه برادرانه با چهار هزار طلبه است.