22
مهر

نمای: قاچاقچی حامل یک کودک از روی حصار مرزی ، تنها مانده استشیکاگو (اخبار نیوز نیوز) -وزارت دفاع ایالات متحده ویدئویی از قاچاقچی که دختری 7 ساله را از دیوار 30 ساله آمریکا و مکزیک در کالیفرنیا بلند می کند و هنگام بازگشت تنها ترک می کند منتشر کرد. او در مکزیک بود به

ماموران گشت مرزی ایالات متحده از بخش ال سنترو گفتند که متوجه قاچاق شده اند اما منتظر ماندند تا کودک سالم به خاک آمریکا برسد و قبل از ورود به صحنه وارد صحنه شود.

رئیس پلیس گفت: “هیچ کس ، چه بچه و چه نژادی ، چه کسی باشد ، نباید هنگام تصادف غیرقانونی در این کشور در معرض تصادفات متعدد قرار گیرد.” Gregory K. Bovino. قاچاقچیان کودکان را به عنوان کالایی برای سود دائمی در نظر می گیرند ، بدون توجه به امنیت و شادی دیگران به غیر از منافع خود. “

این 7 ساله از السالوادور است. هنگامی که در ایالات متحده بود ، به مرکز پردازش فرقه ای El Centro منتقل شد تا مورد ارزیابی و درمان قرار گیرد.

مقامات مکزیکی می گویند پول راه حلی برای جلوگیری از جابجایی هزاران مهاجر به آمریکا است.

مارسلو ابرارد ، وزیر امور خارجه گفت: “اگر ایالات متحده از آمریکای مرکزی حمایت نکند ، تصور اینکه مهاجرت کاهش یابد بسیار دشوار است.”

به گزارش رویترز ، جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا گفت که ایالات متحده 860 میلیون دلار در طول چهار سال به آمریکای مرکزی برای رسیدگی به مسائل مهاجرت اختصاص می دهد.

آخرین خبرها

  • نمای: قاچاقچی حامل یک کودک از روی حصار مرزی ، تنها مانده است
  • قیمت عمده فروشی ایالات متحده در دوره 12 ماهه 8.6 درصد رشد کرد
  • رئیس جمهور بایدن در مورد دستور واکسن دولتی COVID-19 صحبت کرد
  • کمیسیون دادگاه عالی بایدن پیش از این لایحه اصلاحیه را صادر می کند
  • کمترین میزان بیکاری در بین بیماریهای واگیر وجود دارد