نکاتی که باید هنگام انتخاب یک گزینه درمانی آنلاین خوب در نظر داشته باشید – بلاگ Credihealth


با توجه به اختلال سلامت روان، بیش از ۲۶ درصد از جمعیت بالای ۱۸ سال در ایالات متحده آمریکا از یک یا آن نوع اختلال روانی، یعنی افسردگی آماری، اختلال دوقطبی، اختلال اضطراب و غیره رنج می برند.

تقریباً از هر چهار بزرگسال یک نفر به بیماری روانی مبتلا است و این تعداد به سرعت در حال افزایش است. این می تواند منجر به ناتوانی شدید شود که نیاز به درمان توسط متخصصانی دارد که در روانشناسی یا روانپزشکی تخصص دارند.

این آمار نگران‌کننده و تکان‌دهنده است در حالی که ما را به این سوال وا می‌دارد که چگونه می‌توان از این روند رو به افزایش ناتوانی ذهنی در میان جوانان، چه مرد و چه زن، کودک و سالخورده جلوگیری کرد.

درمان به عنوان یک درمان

مشکلات سلامت روانی رایج هستند، اما برای بازگرداندن زندگی شما به مسیر اصلی کمک در دسترس است. اگر مشکل سلامت روانی را تجربه می‌کنید اما به دنبال کمک نمی‌روید، احتمالاً مشکل ادامه پیدا می‌کند یا حتی ممکن است بدتر شود.

این می تواند منجر به مشکلاتی مانند سلامت جسمی ضعیف، سوء مصرف مواد و خودکشی شود. با این حال، با شناخت علائم و نشانه های مشکلات سلامت روان و کمک گرفتن، از درمان بیماری روانی خود بهره مند می شوید و سلامت و رفاه کلی خود را بهبود می بخشید.

به طور مطلوب، کمک در گوشه و کنار است. به عنوان مثال، Thriveworks، ارائه‌دهنده خدمات آنلاین سلامت روان، در حین رسیدگی به مسائل شغلی، عوارض سلامت روان، مشاوره روابط، اعتیاد، تروما و غیره، درمان الکترونیک، تلفن درمانی یا مشاوره با روانشناسان متخصص را ارائه می‌دهد.

چند بیمار بررسی های Thriveworks بیان کنید که درمان آنلاین و خدمات بهداشتی برای افرادی که به دنبال درمان اختلالات روانی هستند اما به دلیل خانواده، کار یا سایر تعهدات زندگی نمی توانند از نظر فیزیکی به یک درمانگر حرفه ای مراجعه کنند، یک موهبت است.

نکات قابل تامل

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات سلامت روان آنلاین برای انتخاب وجود دارند که ادعا می کنند تیمی از متخصصان سلامت روان دارند، اما قبل از اینکه ثبت نام کنید و تصمیم بگیرید زمان، تلاش و هزینه خود را در جلسات صرف کنید، به شدت توصیه می شود اعتبار آنها را بررسی کنید. و تحقیقات خود را به صورت آنلاین با کمک بررسی ها و توصیفات انجام دهید تا از علاقه خود محافظت کنید و از هر گونه دردسر یا ناامیدی از خدمات غیرحرفه ای در آینده جلوگیری کنید.

یک مشتری بالقوه باید جدیت بیماری روانی را درک کند و قبل از اینکه به مراقبت از کسی اعتماد کند، سنگ تمام نگذارد.

بنابراین، برای اطمینان از حداکثر بهره مندی از جلسات، در مورد کارشناسان بهداشت روانی که خدمات ارائه می دهند، اعم از اینکه مجوز دارند، تجربه آنها را مطالعه کنید.

علاوه بر این، می‌توانید از وب‌سایت هیئت صدور مجوز ایالتی دیدن کنید تا هرگونه شکایت علیه مجوز آنها یا اقدامات انضباطی انجام شده را بررسی کنید. اگر با چنین شکایتی مواجه شدید، می توانید آن درمانگر را از لیست خود خارج کنید و به جای آن به دنبال ارائه دهنده دیگری بگردید.

به واسطه هزینه بالای درمان، تعیین کنید که آیا درمانگر/متخصص شما به شرکت بیمه شما متصل است یا خیر. به این ترتیب می توانید بدانید که آیا تحت پوشش خدمات بهداشتی مورد نظرتان هستید یا خیر.

اکثر شرکت های بیمه درمانی طیف گسترده ای از طرح ها را برای کمک به شما در دریافت درمان های لازم ارائه می دهند. با درمانگر خود در مورد طرحی که در آن پوشش بیمه ای را می پذیرند صحبت کنید و قبل از شروع جلسات خدمات آن را ترتیب دهید تا در این زمینه ایده بگیرید و قبل از تصمیم گیری بودجه خود را در نظر بگیرید.

بیمار باید بداند که جلسات درمانی آنلاین تنها بهبودی شما را به حالت روانی سالم تسهیل می کند. بنابراین، مسئولیت نیز بر عهده بیمار است که به جای استفاده از درمان به عنوان راه فرار، از دستورالعمل های درمانی پیروی کند.

برای به دست آوردن بهترین نتیجه از درمان، آنها باید سبک زندگی خود را تنظیم کنند، از جمله ترک نوشیدن، خوب غذا خوردن، ورزش منظم و هدایت انرژی خود به وظایف عملکردی.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر