نکات مهمی که باید بدانید اگر تازه کار نبولایزر قابل حمل را ندارید


بهترین نبولایزر قابل حمل چیز جدیدی نیست! همانطور که New To Asthma گزارش می دهد، اگر بدانید که نبولایزرها در سال ۱۸۵۸ اختراع شدند، شگفت زده خواهید شد. البته این دستگاه از آن زمان تا کنون دستخوش تغییرات زیادی شده است و اکنون در اندازه ای قابل حمل و کاربری آسان عرضه می شود. اکنون، می توانید به راحتی یک نبولایزر را در هر داروخانه محلی نزدیک خود خریداری کنید و آن را در خانه نگهداری کنید، زیرا استفاده از آن برای هر کسی بسیار آسان است. در واقع، اگر فردی در خانواده شما مبتلا به اختلال انسداد مزمن ریه (CPOD) است، ضروری است که در خانه باشد تا به بیمار کمک کند مشکل تنفسی خود را کنترل کند. شما نمی توانید هر بار که بیمار به کمک نیاز دارد برای دیدن یک پزشک عجله کنید.

بنابراین، اگر برای اولین بار در حال برنامه ریزی یک ماسک تنفسی هستید، ممکن است صدها سوال در ذهن شما وجود داشته باشد، درست است؟ بهترین نبولایزر قابل حمل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ کاربرد واقعی آن چیست؟ خوب، ما سعی کرده‌ایم سه نکته مهم را که اگر در استفاده از نبولایزر تازه کار هستید، باید بدانید. ادامه مطلب

نبولایزر قابل حمل چیست؟

به گزارش وب سایت New to Asthma، نبولایزر قابل حمل وسیله ای است که داروهای مایع را به مه تبدیل می کند که می تواند به راحتی به افرادی که مشکلات تنفسی مانند آسم دارند تحویل دهند. نبولایزر بخشی ضروری از درمان COPD است زیرا دارو را مستقیماً در ریه ها به شکل غبار وارد می کند که به کاهش مشکلات تنفسی کمک می کند. به گفته Healthline، طیف وسیعی از داروهای COPD وجود دارد که می توان آنها را استنشاق کرد. در واقع، بسیاری از داروهای COPD، مانند متاپروترنول، فقط از طریق نبولایزر قابل تجویز هستند.

چگونه کار می کند؟

پزشکان اغلب استفاده از نبولایزر را توصیه می کنند، و نباید فقط به دلیل داشتن برخی مشکلات تنفسی، استفاده از آن را با انتخاب آن شروع کرد. پزشک همچنین اطلاعات اولیه در مورد سیستم عامل دستگاه تنفسی را ارائه می دهد. با این حال، مارک های مختلف بهترین اتومایزرهای قابل حمل را می فروشند. بنابراین، این ماشین ها بسته به نوع ممکن است متفاوت عمل کنند. بنابراین، قبل از شروع استفاده باید دفترچه راهنما را بررسی کنید. در نبولایزر عمومی، فرد باید داروی مایع توصیه شده را داخل دستگاه قرار داده و به لوله بپیوندد. هنگامی که لوله در جای خود قرار گرفت، دستگاه را روشن کنید. حال، فرد باید دهانی یا ماسک را نزدیک دهان خود بیاورد و با تنفس آهسته اما عمیق شروع به استنشاق دارو کند. این روند را تا پایان مصرف دارو ادامه دهید.

استفاده از آن آسان است؟

بله، استفاده از نبولایزر بسیار آسان است. در واقع، این یکی از بزرگترین مزایای بهترین نبولایزرهای قابل حمل است. برخلاف استنشاق‌ها و پمپ‌های سنتی، یک نبولایزر به بیمار اجازه می‌دهد تا زمانی که دارو به بدن منتقل می‌شود، نفس بکشد. در واقع، شما می توانید از آن در حال حرکت نیز استفاده کنید. این سفر شما را آسان و بدون ریسک می کند.

اگر تازه کار هستید باید نکات اساسی در مورد نبولایزرهای قابل حمل بدانید. اکنون می توانید در صورتی که پزشکتان آن را به عزیزانتان توصیه کند، برای استفاده خانگی خریداری کنید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و اظهارات در این نشریات صرفاً مربوط به نویسندگان و همکاران است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه های درمان از مراکز مختلف و به روز رسانی های پزشکی به موقع کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر