نکات DIY برای حفظ اکستنشن مژه در خانه – بلاگ Credihealth


البته خرید اکستنشن مژه ایده خوبی است. اما با شیوع کووید-۲۱۹ با اثرات آن – از جمله فاصله گذاری اجتماعی و قفل کردن – لازم است که خود را با نکات و ترفندهایی برای حفظ اکستنشن مژه خود در خانه مجهز کنید. به یاد داشته باشید، کار در خانه به این معنا نیست که از اکستنشن مژه خود غافل شوید. بهترین محصولات را از لوازم اکستنشن مژه خریداری کنید و مژه های خود را مانند یک حرفه ای حفظ کنید. این راهنما قصد دارد شما را در مورد نحوه ساخت و نگهداری اکستنشن مژه در خانه راهنمایی کند.

آیا می توان اکستنشن مژه را در خانه برداشت؟

اکستنشن مژه در خانه قابل برداشتن نیست. هیچ محصولی بر پایه روغن بدون نسخه (OTC) برای از بین بردن ایمن اکستنشن مژه وجود ندارد. و حذف آنها به تنهایی می تواند در واقع خطرناک باشد. ممکن است در نهایت مژه های واقعی خود را بیرون بیاورید زیرا اکستنشن ها رشته به رشته به هم متصل می شوند. به علاوه، این می تواند منجر به لکه های طاسی دائمی شود. بنابراین، در صورتی که اکستنشن مژه شما افتاد، سعی نکنید آن ها را برش دهید یا بردارید. چیدن آنها می تواند به شدت به مژه های طبیعی شما آسیب برساند.

نکاتی برای پر کردن جای خالی

اکستنشن مژه معمولاً به طور یکنواخت نمی ریزد. بنابراین می توانند نواحی نازک یا سوراخ هایی در خط طبیعی مژه شما ایجاد کنند. اگر این چیزی است که شما نگران آن هستید، آنها را با آرایش پنهان کنید. در صورت امکان، ممکن است بخواهید جای خالی را با ریمل پر کنید. اما فراموش نکنید که فرمول قابل شستشو را انتخاب کنید.

طبیعی نگه داشتن آنها، مراقبت از مژه های شما

اکستنشن مژه ممکن است به مژه های طبیعی شما آسیب برساند. بنابراین، باید مطمئن شوید که آنها همیشه در بهترین شکل هستند و به آن‌ها تماس بیشتری می‌دهند. برای داشتن بهترین ظاهر، از فر مژه های مکانیکی خودداری کنید. آنها می توانند از چندین راه به مژه های طبیعی شما آسیب جدی وارد کنند، از جمله کشیدن یا شکستن مژه های شما.

استفاده از کرم‌ها، سایه‌ها و ریمل روی صورت شما می‌تواند منجر به تجمع آن‌ها شود که ممکن است به طور بالقوه مژه‌های واقعی شما را ضعیف کند. پس حتما قبل از خواب آرایش خود را پاک کنید. همچنین ممکن است بخواهید از سرم مژه استفاده کنید. استفاده از این محصول حالت دهنده به صورت قبل از خواب بسیار مهم است. صرف نظر از اینکه اکستنشن مژه شما در چه مرحله ای است، استفاده از سرم روی آن ایده باورنکردنی است. باعث می شود مژه های شما قوی تر و سالم تر به نظر برسند.

از آب داغ اجتناب کنید

قبل از تمام شدن ۲۴ ساعت از آب داغ استفاده نکنید. همین امر در مورد آب گرم و سونا نیز صدق می کند. به یاد داشته باشید که آب داغ در موقعیت اکستنشن مژه شما اختلال ایجاد می کند و حتی به آن ها آسیب می رساند. بنابراین، اگر مجبور به دوش گرفتن هستید، از آب داغ اجتناب کنید. آب سرد می تواند کار خوبی انجام دهد.

از شامپو بپرهیزید

پس از استفاده از شامپو برای اکستنشن مژه از شامپو استفاده نکنید. در عوض، حداقل ۲۴ ساعت قبل از اعمال آنها صبر کنید. درست مانند آب داغ، شامپو نیز می تواند در موقعیت اکستنشن مژه اختلال ایجاد کند. می تواند به آنها آسیب برساند.

خط پایین

هرگز اجازه ندهید فاصله گذاری اجتماعی و ناتوانی در بازدید از سالن زیبایی مورد علاقه تان باعث شود که از مژه هایتان غافل شوید. با نکات و ترفندهای مناسب، اگر مژه های شما در خانه مانند یک حرفه ای است، می توانید آن مژه ها را حفظ کنید و شیک بمانید. راهنمای بالا به شما کمک می کند تا این کار را انجام دهید و زندگی بیشتری را به مژه های خود تزریق کنید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر