22
مهر

نگهبان بیکار NYPD به دوست دخترش شلیک کرد و زن دیگری را در خانه اش در بروکلین کشتبنسونهاست ، بروکلین (WPIX) – مقامات گفتند که یک رئیس بیکار NYPD در جریان حادثه ای که چهارشنبه شب در خانه ای در بروکلین رخ داد ، دوست خود را به ضرب گلوله کشته و زن دیگری را کشت.

مقامات پس از چندین تماس با 911 به این حادثه واکنش نشان دادند و زنان بیرون را دیدند که گفتند به شخصی در داخل خانه شلیک کردند.

این را منابع پلیس می دانند گزارش شده که تیر خورده است به عنوان افسر ایوون وو و گفت که او در حوزه 72 در بروکلین کار می کرد.

مقامات می گویند وقتی اعتراف کرد او آرام ، جمع آوری شده و “واقعاً در حال آمدن” بود.

پلیس دو زن را در خانه پیدا کرد: زن 24 ساله ای که از ناحیه قفسه سینه به ضرب گلوله کشته شده بود در طبقه اتاق نشیمن بود و زن 23 ساله ای که به بدنش شلیک کرده بود در اتاق خواب اتاق نشیمن بود.

یک مقام NYPD گفت: “کل حادثه وحشتناک بود.”

دو کشته به بیمارستان محلی منتقل شدند. یک زن 24 ساله فوت کرد پلیس بعداً این زن را جیمی لیانگ معرفی کرد. گفته می شود قربانی 23 ساله زنده مانده است.

به گفته مقامات او و افسر وو عاشق یکدیگر بوده اند و این سه زن همدیگر را می شناسند.

پلیس اعلام کرد که انگیزه آنها طبیعت بوده و قتل تحت درمان قرار گرفته است.

وو 31 ساله بیش از 5 سال در این نیرو کار کرده است. او برای بررسی پلیس به بیمارستان محلی منتقل شد. این افسر سه شنبه شب گذشته وظیفه داشت و قرار بود چهارشنبه شب تغییر گشت بدهد.

پلیس اسلحه ای از خانه دریافت کرد. او گفت که یک مقام NYPD نمی تواند بگوید این سلاح بوده یا نه ، اگرچه شواهد پلیس از محل ثابت شده است.

آخرین خبرها

  • نگهبان بیکار NYPD به دوست دخترش شلیک کرد و زن دیگری را در خانه اش در بروکلین کشت
  • جان گرودن توسط تیم تمپا بی بوکنیرز اخراج شد
  • اولین منطقه اسکی فصل کلرادو پس از بارش برف 14 اینچی باز می شود
  • بانفیلد: برایان انتین در مصاحبه خود با پزشکی قانونی در مورد پرونده گابی پتیتو
  • پاستور ، گروهی که از اعتراض به واکسن کووید -19 دفاع می کند