21
مهر

هزینه های گرمایشی بالا می رود زیرا هزینه زندگی با قیمت انرژی افزایش می یابد.نیویورک (AP) – آماده پرداخت قبوض بیشتری برای گرمای زمستان ، در میان سایر موارد باشید.

دولت ایالات متحده روز چهارشنبه اعلام کرد که قیمت نفت گرمایش ، گاز طبیعی و سایر سوخت ها در سراسر جهان در حال افزایش است ، انتظار می رود که شاهد افزایش 54 درصدی خانه ها نسبت به زمستان سال گذشته باشیم.

تقریباً نیمی از خانه ها در ایالات متحده از گاز طبیعی برای گرمایش استفاده می کنند و می توانند در زمستان 746 دلار بپردازند که نسبت به سال قبل 30 درصد افزایش یافته است. کسانی که در غرب میانه هستند به احتمال زیاد دارای محدودیت های ویژه ای هستند و قبوض آن 49 درصد است و این احتمالاً گران ترین زمستان برای یک خانه گاز طبیعی از سال 2008-2009 است.

دومین منبع گرمایشی که در خانه ها استفاده می شود برق است که 41 درصد از کشور را تشکیل می دهد و این خانه ها می توانند با کاهش متوسط ​​6 درصدی به 1268 دلار برسند. خانوارهایی که از روغن گرمایشی استفاده می کنند ، که 4 درصد کشور را تشکیل می دهند ، توانستند 43 درصد – بیش از 500 دلار – به 1734 دلار افزایش پیدا کنند. شدیدترین افزایش ممکن است برای خانه هایی باشد که از پروپان استفاده می کنند ، که 5 درصد از خانوارهای آمریکایی را تشکیل می دهد.

زمستان امسال در سراسر کشور کمی سردتر از سال گذشته برآورد شده است. این بدان معناست که افراد بیشتر برای گرم نگه داشتن خود سوخت بیشتری می سوزانند ، که برای هر قسمت از آن هزینه بیشتری پرداخت می کنند. اگر زمستان سردتر از حد انتظار شود ، صورت حساب می تواند بیشتر از حد انتظار باشد و برعکس.

پیش بینی اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده آخرین یادآور تورم بالا در اقتصاد جهانی است. روز چهارشنبه ، دولت گزارش دیگری را منتشر کرد که نشان می داد قیمت ها در ماه سپتامبر برای مصرف کنندگان آمریکایی 5.4 درصد بیشتر از یک سال پیش بود. این داغ ترین تورم از سال 2008 است ، زیرا اقتصاد در حال احیا و زنجیره تامین منجمد قیمت همه چیز را از خودرو گرفته تا فروش افزایش می دهد.

قیمتهای بالاتر به هیچ وجه در حال افزایش است ، به طوری که دستمزد بیشتر کارگران تا کنون نتوانسته است هزینه های زندگی را ادامه دهد. اما آنها به بیشتر خانواده های کم درآمد آسیب می رسانند.

“پس از ضرب و شتم طاعون ، اینطور می شود: بعدش چی؟” کارول هاردیسون ، مدیر اجرایی وزارت امداد بحران ، که به مردم در شارلوت ، کارولینای شمالی ، که با مشکلات مالی روبرو هستند ، کمک می کند ، گفت:

وی گفت: خانوارهای تازه نجات یافته قبض های پرداخت نشده ای دارند که پیش از شیوع بیماری دو برابر دو برابر است. آنها با مسکن گران تر ، قبوض پزشکی بالاتر و گاهی اوقات کاهش ساعت کار دست و پنجه نرم می کنند.

وی گفت: “این چیزی است که ما در مورد این همه گیری می دانیم: افرادی مانند آن با دستمزد هایی دست و پنجه نرم می کنند که با هزینه زندگی مطابقت ندارد.”

خانواده ها برای زنده ماندن سخت تلاش می کنند. طبق نظرسنجی انجام شده در سپتامبر توسط سرشماری ایالات متحده ، تقریباً 22 Americans از آمریکایی ها مجبور شده اند هزینه های مورد نیاز اساسی زندگی ، مانند دارو یا غذا را کاهش داده یا کنار بگذارند تا قبض انرژی خود را در حداقل یک دوره 12 ماهه پرداخت کنند. دفتر

مارک ولف ، مدیرکل انجمن ملی مدیران مددکاران کمکی ، می گوید: “این امر باعث ناراحتی زیادی برای مردم یک سوم پایینی کشور خواهد شد.” “می توانید به آنها بگویید سرعت خود را کم کنند و سعی کنند شب را خاموش کنند ، اما بسیاری از خانواده های کم درآمد قبلاً چنین چیزی را دارند. آنها دیگر نمی توانند انرژی را تحمل کنند. ”

اکثر این خانواده ها تابستانی گرم را پشت سر گذاشته اند و با قبض باد شدید مواجه شده اند.

وولف گفت ، کنگره برای برنامه های یارانه انرژی برای خانوارهای کم درآمد اختصاص می دهد ، اما مدیران این برنامه ها در حال بررسی قدرت خرید آنها با افزایش قیمت سوخت هستند.

بزرگترین دلیل قبض گرمایش زمستانی ، افزایش اخیر قیمت سوخت پس از سقوط به پایین ترین سطح خود در سالهای 2020 در سال 2020 است. رشد اقتصادی سریعتر از تولید افزایش یافت زیرا اقتصاد پس از تعطیلی ناشی از ویروس کرونا دوباره زنده شد.

به عنوان مثال گاز طبیعی در ایالات متحده با بالاترین قیمت از سال 2014 افزایش یافته و حدود 90 درصد بیشتر از سال گذشته است. قیمت عمده نفت گرمایش اما در 12 ماه گذشته بیش از دو برابر شده است.

دلیل دیگر این افزایش نیز چگونگی تحول بازار جهانی نفت است. در اروپا ، تقاضای شدید و عرضه محدود ، قیمت گاز طبیعی را در سال جاری بیش از 350 درصد افزایش داده است. این امر باعث می شود بخشی از گاز طبیعی تولید شده توسط ایالات متحده به کشتی های دیگر به کشورهای دیگر منتقل شود و تورم را نیز افزایش دهد.

آمارپریت سینگ ، تحلیلگر بارکلیز گفت: میزان گاز طبیعی موجودی ذخیره سازی در نیمکره شمالی نسبتاً کم است. این بدان معناست که تعداد بالش های کمتری در تابستان وجود دارد.

از سوی دیگر ، قیمت سوخت های گرمایشی با قیمت سوخت که در سال جاری بیش از 60 درصد افزایش یافته است ، ارتباط تنگاتنگی دارد. خانه های متاثر از این افزایش ها در شمال شرقی هستند ، جایی که درصد خانه هایی که از روغن گرمایش استفاده می کنند در یک دهه گذشته 18 درصد به 27 درصد کاهش یافته است.


نویسنده AP دیوید شارپ از پورتلند ، مین شرکت کرد.

حق چاپ 2021 Associated Press. همه حقوق محفوظ است.

آخرین خبرها

  • هزینه های گرمایشی بالا می رود زیرا هزینه زندگی با قیمت انرژی افزایش می یابد.
  • فضانورد سابق ناسا از انتشار شاتنر به فضا هیجان دارد
  • والگرینز در سرقت 5 فروشگاه دیگر سانفرانسیسکو دست داشت
  • تقلید “عجیب” رابین ویلیامز از جیمی کوستا طرفداران را تشنه فیلم بیوگرافی می کند
  • بانفیلد: کرونر تصمیم می گیرد گابی پتیتو را به دلیل تحریک اعدام کند