همه آنچه باید با اشاره به جراحی هموروئید بدانید


هموروئید عالی تخصص دردناک در ناحیه کانال مقعدی همراه خود احساس آلوده است. عالی شخص قابل انجام است بافت عصبانیت تدریجی، قابل انجام است ناراحت شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجربیات آسیب زا بدی داشته باشد.

خواه یا نه به این در نظر گرفته شده می کنید تخصصی ایجاد می کند یکپارچه چیست؟ درگیر نباش. می توانید همراه خود کمک بهتر از دکتر تخصص در معامله با بواسیر اجتناب کرده اند شر این سوزش خلاص شوید هر دو در صورت لزوم جراحی هر دو لیزر درمانی انجام دهید.

لیست پزشکان پزشکی جراحی هموروئید ما را تجزیه و تحلیل کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید میل‌های قرار جلب رضایت را بدست آمده کنید. علاوه بر این، می توانید ارزش تخمینی جراحی هموروئید در هند را اجتناب کرده اند بیمارستان های برتر ما بدست آمده کنید – بدون هزینه

معامله با های جراحی هموروئید

فرآیند های جراحی زیادی برای خلاص شدن اجتناب کرده اند شر هموروئید / هموروئید موجود است که عبارتند اجتناب کرده اند:

 1. روانپزشکی – این می تواند یک داروی ضد هموروئید خانه است. استفاده اجتناب کرده اند عالی محلول شیمیایی باعث کاهش حساسیت انتهای عصبی در فراگیر آن ناحیه تبدیل می شود. این درد مقیاس را کاهش می دهد، احساس اسکار تحمیل تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام هموروئید می ریزد.
 2. هموروئیدکتومی – این راه برای ادغام کردن استفاده اجتناب کرده اند ابزارهای جراحی مشابه با قیچی است. در این راه بواسیر را مستقیماً در فراگیر مقعد به حداقل رساندن می دهند. بسته به شرایط بهزیستی، زخم بسته هر دو باز {می ماند}. این راه برای ادغام کردن استفاده اجتناب کرده اند بی حسی موضعی برای تسکین درد است.
 3. جراحی لیزری – {در این} معامله با اجتناب کرده اند قدرت لیزر به صورت از واقعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محور استفاده تبدیل می شود. در نتیجه بریدگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخیه نمی شود. مبتلایان می توانند بلافاصله پس اجتناب کرده اند جراحی به مسکن مفید شخصی بازگردند.
 4. معامله با ترومبوز – این راه برای معامله با هموروئید خانه استفاده تبدیل می شود. اجتناب کرده اند جریان {الکتریکی} هر دو آفتاب مادون زرشکی استفاده تبدیل می شود. این نورها احساس اسکار روی بواسیر تحمیل می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل جریان خون را محدود می کنند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس هموروئیدها می ریزند.
 5. تعطیل نوار لاستیکی – بواسیر {به دلیل} به راحتی در دسترس است بودن تأمین خون تکثیر تبدیل می شود. مفهوم بی نظیر تجویز جریان خون {است تا} بتوان مجموعه ای اجتناب کرده اند احساس را درو کردن. {در این} تکنیک، این کار همراه خود نگه از گرفتن عالی کف دست لاستیکی در فراگیر اساس شمع ها انجام تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل جریان خون آنها متوقف تبدیل می شود. همه اینها در نتیجه سقوط هموروئید تبدیل می شود.
 6. منگنه زدن هموروئید – این معامله با برای هموروئید خانه است. {در این} حرکت، جراح بواسیرها را همراه خود استفاده اجتناب کرده اند تجهیزات خاصی به مکان خالص شخصی در موجود در کانال مقعدی منگنه می تدریجی. جریان خون به ناحیه هموروئیدی منع شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمیت آن {به آرامی} مقیاس را کاهش می دهد. درد کمتری نسبت به هموروئیدکتومی دارد، با این حال احتمال ابتلای مجدد به هموروئید موجود است.

اینها معامله با جراحی هموروئید ایمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارآمد. هیچ عارضه شدید {وجود ندارد} با این حال احتمال خونریزی بعد اجتناب کرده اند جراحی موجود است. این روش ها می توانند به بالا دادن به این مثال دردناک سرانجام کمک کنند. حرکت ممکن است عالی تکنیک فوری باشد از متعدد اجتناب کرده اند هموروئیدها را می توان بردن کرد.

زمان درمانی

زمان درمانی بسته به فرآیند معامله با منحصر به فرد است.

 • جراحی‌هایی که برای ادغام کردن تجویز خونرسانی می‌شوند، تعدادی از روز پس اجتناب کرده اند افتادن بواسیر اندازه می‌کشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند آن تعدادی از هفته برای درمانی مناسب انجام می‌شود.
 • فرآیند سرکلاژ تا ۶ به همان اندازه هشت هفته برای درمانی خواستن دارد.
 • علاوه بر این این، به آن است تعیین می شود رژیم غذایی (غنی اجتناب کرده اند فیبر)عادات مفید زمان درمانی را افزایش می دهد.
 • اجتناب کرده اند بالا بردن اجسام با کیفیت حرفه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشستن تمدید شده مدت .
 • در صورت شک به دکتر مراجعه کنید.

علاوه بر این، با اشاره به آن بیاموزید درمانی پس اجتناب کرده اند جراحی هموروئید

نتیجه

بواسیر را می توان با بیرون هیچ عارضه شدید تولید دیگری به طور مناسب معامله با کرد. همراه خود این جاری، خواستن فوق العاده درگیر کننده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهید کرد در اسرع وقت به دکتر مراجعه کنید. اقدامات احتیاطی در همه زمان ها بیشتر اجتناب کرده اند معامله با است، به همین دلیل بهتر از راه برای جلوگیری اجتناب کرده اند هموروئید محافظت عادات مفید مشابه با عالی رژیم غذایی صحیح است. بخشها کافی آبحرکت مشترک روده را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره

سلب وظیفه: اظهارات، بازخورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهارات {در این} نشریات صرفاً درمورد به نویسندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشارکت کنندگان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید نه اجتناب کرده اند Credihealth را انتخاب کنید و انتخاب کنید سردبیر(ها).

همراه خود ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تصمیم بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود متخصصان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انواع دکتر متخصص را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلینیک صحیح، ارزیابی ارزش معامله با اجتناب کرده اند امکانات مختلف را انتخاب کنید و انتخاب کنید بروز رسانی در پایان پزشکی کمک بگیرید
کمک پزشکی

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر