همه جور حمایتی از سوی دولت خواهیم داشت/ سعی می کنیم در شهریور ۲ بازی خوب داشته باشیمحمید استیلی، کاپیتان تیم فوتبال کشورمان پیش از دیدار مقابل الجزایر درباره میزبانی این دیدار دوستانه گفت: شاید دیر شده باشد اما در نهایت به مصاف الجزایر خواهیم رفت و امیدوارم بتوانیم بازی دوستانه خوبی داشته باشیم.

وی در خصوص به هم ریختن برنامه های تیم ملی برای این اردو گفت: در حال بحث در مورد اردوی کانادا بودیم و همه چیزهایی که پیش بینی می کردیم بازی با کانادا، اکوادور و السالوادور بود که آقای سجودی در اردو حاضر شد و با آنها دیدار کرد. بازیکنان و اعلام کردند که همه نوع حمایت از دولت را خواهیم داشت تا مشکلی برایمان پیش نیاید، میرشاد ماجدی (رئیس فدراسیون ورزش) نیز قرار بود به قطر بیاید، اما با پیگیری امور باشگاه در تهران ماندگار شد. به دست آوردن حمایت

مدیر تیم فوتبال کشورمان که با برنامه اصلی فوتبال صحبت می کرد، با بیان اینکه برگزاری یک بازی دوستانه خوب هزینه دارد، گفت: آقای سجاد گفتند ما مشکلی نداریم و اگر بازی دوستانه ارائه شود، بودجه تامین می شود. خوب. ما ۲۰ میلیون دلار در فیفا و AFC داریم و اگر این پول مجانی بود، مشکلی نداشتیم. امیدوارم بتوانیم دو بازی خوب در فیفا پیش رو داشته باشیم.

استیلی همچنین به غیبت ریاض محرز، اسلام سلیمان و بغداد بونجاح، سه بازیکن اصلی الجزایر در دیدار مقابل ایران اشاره می کند: «دیروز گزارشی از تیم الجزایری منتشر کردیم و سرمربی آن ها حضورشان در این تیم را اعلام کرد و این بازی برای این تیم مهم است. آنها.” ما چهار بار با الجزایر بازی کردیم، دو برد و دو برد الجزایر که آخرین بازی سال ۲۰۱۸ است. آن بازی را بردیم و امیدوارم این بار هم برنده شویم.