همه چیز درباره دندانپزشکی زیبایی (اینویزیلاین) – وبلاگ Credihealth


دندانپزشکی زیبایی با ایجاد فرصت هایی برای اصلاح صورت از طریق رفع مشکلات و مشکلات دهان و دندان به دنبال تغییر زیبایی شناسی افراد است.

دندانپزشکی زیبایی این شامل استفاده از روش‌های ترمیمی برای تغییر دندان‌ها و دهان افراد است که به آنها اجازه می‌دهد از لبخند خود لذت ببرند و برخی از مشکلات رایجی را که روی دندان‌ها تأثیر می‌گذارند، حل کنند. این روش ها از ادغام کامل دندان ها تا تغییر در ساختار و موقعیت دندان ها در دهان را شامل می شود.

روش‌های زیبایی بیشتر و بیشتر در حال تبدیل شدن به حداقل تهاجمی برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای درخواست‌های بدون درد و غیرتهاجمی مصرف‌کنندگان هستند. هدف از این روش ها بازگرداندن زیبایی شناسی فرد در حین درمان بیماری های دندان و دهان، تغییر سلامت کلی فرد است.

اینویزیلاین یک روش رایج دندانپزشکی زیبایی است که هدف آن تغییر شکل و بازسازی دندان ها و لثه ها است. اینویزیلاین مشکلات خفیف تا متوسط ​​ارتودنسی را برطرف می کند و از ترازهای شفافی تشکیل شده است که دندان ها را به زاویه کامل تغییر شکل داده و در موقعیت مناسب قرار می دهد. درمان اینویزیلاین برای افرادی که به دنبال دسترسی به درمان وضعیت دندان های درمانی در اقدامات مجزا هستند ایده آل است. الاینرهای شفاف گسستگی را ارائه می دهند زیرا قابل رویت نیستند و به ندرت در دهان دیده می شوند.

بریس‌های شفاف اینویزیلاین برای روش‌های ارتودنسی خفیف طراحی شده‌اند، زیرا روش درمان دندان‌هایی را که نیازی به بازسازی جدی ندارند، بازسازی می‌کند. این به دلیل ماهیت قابل جابجایی درمان است که در آن الاینرها هنگام غذا خوردن برداشته می شوند.

چگونه کار می کند

با فناوری اینویزیلاین، دندانپزشک یک مشاوره با بیمار رزرو می کند تا بتواند توانایی آنها را در انجام درمان ارزیابی کند. دندان های بیمار از نظر شرایط زمینه ای بررسی می شوند و برای تعیین اینکه آیا برای درمان اینویزیلاین مناسب هستند یا خیر، مشاهده می شوند.

سپس دندانپزشک دندان ها و لثه ها را تمیز می کند تا از پوسیدگی که در غیر این صورت در دندان گیر می کرد جلوگیری کند. این یک اقدام احتیاطی اضافی برای محافظت از دندان در برابر پوسیدگی است.

درمان Invisalign با اسکنر iTero Element تکامل یافته است که توسط دندانپزشک برای ایجاد یک تصویر سه بعدی سفارشی از بیمار استفاده می شود. سپس از اسکن دیجیتال برای ارائه ترازهای سفارشی استفاده می شود که هرگونه تغییر احتمالی در دهان را در نظر می گیرد.

سپس ترازهای شفاف اینویزیلاین برای بیمار چاپ می‌شوند و برای جاسازی آزمایش می‌شوند. پس از دریافت اینویزیلاین، معاینات منظم برای حفظ پیشرفت روند درمان توصیه می شود. الاینرهای اینویزیلاین به تدریج دندان ها را در جای خود قرار می دهند. بیماران تقریباً بلافاصله نتایج را مشاهده می کنند و درمان کامل را می توان در نیم سال تکمیل کرد. درمان اینویزیلاین دردناک نیست. با این حال، ممکن است ناراحت کننده باشد و برای کاربر حساس باشد، نیاز به مدتی برای تنظیم درمان دارد. بیماران به ندرت متوجه درمان و حرکت دندان های خود می شوند. حرکت دندان ها باعث ایجاد احساس حساسیت در آنها می شود که در اکثر درمان های اینویزیلاین غیر معمول نیست.

مراقبت از ترازهای Invisalign آسان است و به‌راحتی قابل جابجایی هستند، مخصوصاً در زمان غذا خوردن. این از شانس گیر کردن ذرات غذا در دندان جلوگیری می کند و آنها را به گزینه ای امن و قهرمان برای جلوگیری از پوسیدگی تبدیل می کند.

دندانپزشکان اینویزیلاین دارای صلاحیت های ویژه ای هستند که تضمین می کند آموزش های ویژه ای را برای درمان اینویزیلاین دریافت می کنند. این اطمینان حاصل می کند که آنها رویه های درست را انجام می دهند و تغییرات لازم را به دلیل آموزش انجام می دهند.

الاینرهای اینویزیلاین حداقل به حدود بیست تا بیست و دو ساعت در دهان نیاز دارند تا اطمینان حاصل شود که روند درمان هدفمند و موفق است.

اینویزیلاین فرصت هایی را برای شناسایی پزشکان مناسب و مکان آنها ارائه می دهد. این به بیماران کمک می کند تا یک دندانپزشک آموزش دیده برای انجام درمان پیدا کنند.

قیمت ترازهای اینویزیلاین کمی بیشتر از بریس های فلزی است. این به دلیل هزینه درمان مورد نیاز برای درمان های بعدی است که بسته به شدت وضعیت بیمار تا هجده ماه طول می کشد. محل درمان و جریان طرح درمان نیز بر قیمت کلی درمان تأثیر می گذارد. اینویزیلاین بسته به سطح درمان بیمار نیاز به تغییر مرتب الاینر دارد.

اکثر دندانپزشکان و پزشکان بهداشت، برنامه های پرداخت استراتژیک را ارائه می دهند که درمان های کوچکی را در نظر می گیرند که نیازهای یکسان را به طور متفاوت برآورده می کند.

با این حال، الاینرهای شفاف اینویزیلاین با توجه به دامنه درمان و راه حل های درمان های ارتودنسی، راحت تر از بریس های فلزی هستند و برای کاربران معمولی که به احتیاط و راحتی اهمیت می دهند، ایده آل هستند. الاینرهای اینویزیلاین همچنین به پوشیدن مداوم نیاز دارند تا درمان به خوبی کار کند و اثربخش باشد.

هدف درمان اینویزیلاین ایجاد آگاهی و رضایت برای برند است تا آنها را قادر سازد تا مزایای درمان را در نظر بگیرند. این امر درمان را قادر می سازد تا بتواند طیف وسیعی از بیماری ها را درمان کرده و آنها را به طور موثر مدیریت کند. اینویزیلاین برای در نظر گرفتن افرادی که به دنبال آن هستند یا زیبایی شناسی آنها را تغییر می دهد و کل ظاهر آنها را متحول می کند، تخصصی است.

اینویزیلاین به دنبال تلفیق زندگی نوجوانان، بزرگسالان جوان و بزرگسالان است. هدف این درمان قرار دادن دندان‌های متوسط ​​از تخریب و پوسیدگی هر گونه نشانه‌ای از عواقب و سرزنش است. مزیت ویدیوی دوم این است که وانمود می کند که به عنوان جوجه کناری، با طعم های دیگری که به جایگزینی طعم های زیر و شناسایی مفهوم کمک می کند، به خوبی آشنا است.

هدف اینویزیلاین ارائه نتایج واضح و سالم پس از چند لحظه درمان است که هدف آن هدف قرار دادن دندان ها به صورت استراتژیک و کارآمد است. چندین جایگزین Invisalign پیکربندی فرآیند درمان را تغییر می دهند.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر