هنرمندی که ۶ بار طلاق گرفته برنامه زندگی مردم نیست!


اینترنت همشهری: سردار محمدرضا نقدی روز پنجشنبه در جمع بزرگ دانش آموزان بسیجی مازندران با موضوع پیشگامان آزادی در دانشکده امام محمد باقر ساری حضور یافت: این که با این تعداد خشونت علیه دشمنان شاهد شرمساری هستیم. ایران در این زمان باید این سوال را بپرسیم، این سوال را مطرح کرد که چرا از ایران می‌ترسند و به ایران حمله بزرگ و جهانی می‌کنند؟

وی با بیان اینکه ماموریت دهه ۸۰ نابودی اسرائیل است و این ماموریت باعث حمله دشمنان به این نسل شده است، ادامه داد: آنها از این کار دهه ۸۰ می ترسند، شاید بپرسید این کار لازم است یا نه امکان پذیر است. ? باید بگوییم ۱۰۰ درصد ضروری و مؤثر است زیرا دولت های اسرائیل و آمریکا به راحتی دانشمندان ما را می کشند، تحریم های اقتصادی بالایی را علیه ایران دنبال می کنند، در فرهنگ کشورمان دخالت می کنند و صدها رسانه را علیه قبایل ایرانی جمع می کنند. هیچ راهی برای نابودی حکومت اسرائیل وجود ندارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران تصریح کرد: دشمن درایت استعدادهای نسل ها، امنیت و توسعه این کشور را هدف گرفته است، بنابراین دولت اسرائیل باید برکنار شود و این کار توسط نیمی از سرلشکر شهید سیلمانی تکمیل شود. برآورده شود. هشتاد سال

وی با بیان اینکه تصویری که دشمن از اوضاع سیاسی، اجتماعی و اقتصادی امروز ایران ایجاد کرده است، دروغ بیش نیست، گفت: درست است که حتی نسل جدید قوی و دشمن ضعیف است. حقیقت این است که بخش های برق ایران در سال های پس از انقلاب بر اساس آمارهای رسمی افزایش یافته است. ایران قبل از انقلاب تحت حکومت نظامی نبود، اما امروز بسیار قدرتمند است. بدانید که دلیل چنین دروغ هایی علیه جمهوری اسلامی همین واقعیت هاست.

وی گفت: تاریخ بخوانید، هر بار که ایران مورد حمله قرار می گیرد، ما بخشی از کشور را از دست داده ایم، اما اکنون نیروهای مسلح ایران اولین قدرت نظامی جهان هستند، چرا؟چون ما متکی به خدا هستیم. ایران اسلامی پیروز شد. گلوی دنیا از آمریکا بیرون است و دشمن متوجه این موضوع نیست.

دهه ۸۰ نشان داد که آمریکا در مبارزه با پهپادهای آمریکایی بی فایده است
سردار نقدی گفت: همه شنیده اید که آمریکا رهبر ناپایدار جهان است، این اظهارات از بین رفته است، هژمونی آمریکا توسط ایران اسلامی شکسته شده است، همه دنیا به جز ایران اسلامی از آمریکا می ترسند، اظهارات انقلابی رهبر به یاد داشته باشید که گفتند ما با رهبری آمریکا موافق نیستیم و آن را قبول نداریم.

وی ادامه داد: رهبر انقلاب فرمودند ما در آمریکا هستیم و این را انجام دادیم، دهه هفتاد و هشتاد نشان داد که آمریکا در مقابل پهپادهای آمریکا بی فایده است. در اروپای شرقی مقابل آمریکا می ایستند، تنگه تایوان روبه روی آمریکاست و کشورهای آمریکای لاتین نیز با آمریکا روبرو هستند.

وی با بیان اینکه رشادت ایران اسلامی به دنیا رسیده است، گفت: امروز قدرت سیاسی آمریکا نه ایران به ۴۳ سال رسیده است، استراتژی حزب الله و بشار اسد نیز کهنه شده است و شما دیگر. آنجا. اصلاً اجرا نشد، امروز قدرت نظامی آمریکا بی سابقه شده است، زمانی اعلام خروج ناو آمریکایی باعث ترس در کشورها شده بود، اما اکنون حتی خروج این ناو هم هیچ گونه ترس و وحشتی در کشور ایجاد کرده است. معنی برای ایران نظامیان آمریکایی از عراق و افغانستان فرار کردند، حتی جاسوسان نگون بخت نیز پشت سر گذاشتند. بر اساس آمار رسمی سازمان تحقیقات آمریکا، میلیاردها دلار تجهیزات نظامی در این کشورها باقی مانده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: تصویر غلطی که از قدرت رسانه‌ها نشان می‌دهند، بر ضد نظام اسلامی ایران است و حقایق را پنهان می‌کنند، وقتی نقص نظام یک بلای طبیعی است، در سراسر جهان گسترده است. آمریکا، اما رسانه ها تصویر دیگری ارائه می دهند. آنها با واقعی جلوه دادن داستان های رسانه ای امروز، اما آتش زدن ۳۹۰ میلیون هکتار جنگل و تخریب ۶ هزار جنگل، واقعیت واقعی را که حقوق شهروندی علیه ایران انجام می شود، نشان می دهند. . و ۶۰۰ خانه مسکونی در کالیفرنیا خراب نمی شوند.

سردار نقدی گفت: امروز مردم غیور و غیور ایران درست در مقابل صدها رسانه بیگانه ایستاده اند. هر چقدر هنرمند با دشمن باشد. هنرمندان بداخلاقی که چیزهای نامتعارف و خطرناکی در جامعه دارند نباید افرادی باشند که صاحب سبک و سیاق باشند یا برنامه زندگی این هنرمندان را داشته باشند. افراد باهوش زندگی یک هنرمند شش بار طلاق گرفته؟

وی ادامه داد: به مردمی که ایستاده اند سلام برسانید و این نمایش بزرگ پیروزی دهه ۸۰ است، این نسل به نیمی از کار شهید سلیمانی رسیده است که نابودی رژیم اسرائیل است.

معاون هماهنگ کننده سپاه در پاسخ به سوال چند تن از دانشجویان مبنی بر بیکاری به عنوان معضل جدی کشور گفت: تولید داخلی و مصرف تولیدات داخلی مانع از رسیدن ما به تولیدات خارجی می شود، در واقع با افزایش تولید و مصرف داخلی ایجاد شده است. توسط مردم، مشاغل و موفقیت اقتصادی کشور.

وی همچنین درباره آزادی بیان بیان کرد: همه می دانند که استفاده از سایتی که کشورهای خارجی از طریق سفیران خود به جوانان ما اطلاع داده اند، مملو از روش های مختلف جامعه، فحشا و انحراف است، اکنون استفاده از نرم افزارها و پیام ها رسانه های داخلی است. لازم است. ، مسئولان باید به شبکه اطلاع رسانی که بستر مهم آزادی بیان است توجه ویژه داشته باشند.

وی گفت: بر اساس آمار امروز استفاده از پیام رسان داخلی از ۷.۵ میلیون نفر به ۳۵ میلیون نفر افزایش یافته است.