واکنش بازیکنان پرسپولیس به شکست ۳ بر صفر / منتظر فصلی پر از هرج و مرج و هیاهو باشید!; کمیته اخلاق باید دخیل باشد
پرسپولیسی ها در بیانیه ای نسبت به شروع تخلفات علیه پرسپولیس در ابتدای رقابت های لیگ تحت عنوان شکایت از این بازیکن اعتراض کردند.
بیانیه گروه پرسپولیس در خصوص شکایت فولاد; کمیته اخلاق باید دخیل باشد
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از گروه پرسپولیس، در این بیانیه آمده است: لیگ بیست و دوم به تازگی آغاز شده و به نظر می رسد عملیات مقابل پرسپولیس از هم اکنون آغاز شده است.

اقدام باشگاه فولاد خوزستان بعد از بازی دیشب تحت تاثیر پیشنهادات دیگر بدون مستندات کافی انجام شد و در صورت عادی شدن این اقدام فوتبال ایران روزهای سختی را پیش رو خواهد داشت پر از هرج و مرج و سردرگمی.

باشگاه فولاد با این شکایت فضایی پر از تشویش و درگیری در فوتبال ایجاد می کند و بعید است در هفته های آینده چند باشگاه بر اساس شایعات، شایعات، گمانه زنی ها و … شکایت کنند. شکایات بدون پشتوانه مستندات قانونی و صرفاً در حد شکایت و آشکارا به قصد برهم زدن روحیه نسبت به دیگران.

سینا اسبیقی طبق قانون و مجوز سازمان لیگ فوتبال بازیکن رسمی پرسپولیس است. گلایه گروه فولاد که الان می خواهد سنت شود بر چه اساسی است؟

باشگاه ها می توانند بازیکنانی را که متعلق به باشگاه دیگری هستند، درخواست کنند. تا زمانی که پرونده ای بررسی نشده و حکمی صادر نشده است، هیچ اتفاقی نیفتاده است. کار این بازیگر کاملا در چارچوب قانونی صورت گرفت.

از اقدام مدیریت باشگاه فولاد خوزستان که بدون سند وارد بازی دیگران شد و به صورت مردود مقابل تیم دیگری وارد شد، متاسفیم. جای تعجب است که مسئولان فولاد به دلیل بازی با یک بازیکن دارای مجوز و کارت، انتظار تغییر نتیجه را داشتند و به هواداران خود امیدواری دادند که نشان از بی احترامی به امور قانون فوتبال است.

ما هشدار می‌دهیم که گسترش چنین رویه‌ای در بین باشگاه‌ها فوتبال ایران را با مشکلات جدیدی مواجه می‌کند و مستقیماً از کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال می‌خواهیم با جدیت به این موضوع رسیدگی کند، در غیر این صورت ممکن است پرسپولیس و سایر گروه‌ها در این هفته محروم شوند. با شنیده ها و شنیده ها، برای طرح شکایت مشکوک.