واکنش دراگان اسکوچیچ به حمله شدید ایران به انگلیس


دراگان اسکوچیچ، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: تماشای شکست ایران مقابل انگلیس در جام جهانی برایم سخت بود.

دراگان اسکوچیچ، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: تماشای شکست ایران مقابل انگلیس در جام جهانی برایم سخت بود.

به گزارش خبروزی، شکست ۶ بر ۲ تیم ملی فوتبال ایران مقابل انگلیس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر واکنش ها و واکنش های زیادی را در سراسر جهان داشت. ایران بازی را واگذار کرد که علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی در دقایق ابتدایی نیمه اول دچار مصدومیت شدید شد و در نهایت زمین را ترک کرد.

دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق تیم ملی ایران یکی از کسانی است که از باخت این تیم مقابل انگلیس ابراز ناراحتی و ناراحتی کرد. اسکوچیچ همچنان از فدراسیون فوتبال ایران به خاطر اخراجش از این باشگاه پس از صعود به جام جهانی قطر عصبانی است، اما پس از شکست مقابل انگلیس نتوانست ناراحتی خود را از این نتیجه پنهان کند.

اسکوچیچ که میهمان ویژه برنامه جام جهانی الجزیره در منطقه بالکان بود، در پایان بازی ایران و انگلیس گفت: تماشای شکست ما – ایرانیانی که به جهان هدایت کردم برایم سخت بود. جام.”

وی ادامه داد: باید اعتراف کنم که برای این بازی احساساتی شدم. بالاخره این تیمی است که من نزدیک به سه سال با آن کار کردم و در نهایت به جام جهانی رساندم.

سرمربی سابق تیم ملی ایران تاکید کرد: من تیم ایران را می شناسم. من می دانم که این تیم چه کاری می تواند انجام دهد. من هم می دانم که این چهره واقعی ایران نیست.