واکنش یک استقلالی به رد صلاحیتش توسط کمیته انضباطی/ به خانواده ام توهین می کنند، باز هم ناراحت می شوم.پیروز قربانی گفت: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل تخلف از قانون در دیدار تیم های آستارا و خلیج فارس ماهشهر در لیگ دسته اول فوتبال، وی را از حضور در تمامی ورزشگاه ها محروم کرد. به آنها! این محرومیت برای من مهم نیست اما خدا را شکر سرعت عمل کمیته انضباطی بیشتر شده است.

وی در خصوص فرصت ۴۸ ساعته کمیته انضباطی برای اعتراض به این تصمیم، تصریح کرد: این مجموعه برای کار باید اعتراض کند. اگر باز هم به خانواده ام توهین کنند، جواب می دهم. اگر ناراحت هستند برو محیط شهربازی را درست کن.

این کارشناس فوتبال درباره پیروزی یک بر صفر تیم ملی مقابل اروگوئه در دیداری دوستانه در کمپ اتریش گفت: تیم ملی خوب بود و بازی بسیار خوبی انجام داد. تغییراتی در این تیم با بازگشت کارلوس کی روش دیده شد. طبیعتاً ایراداتی وجود دارد، اما نکات خوبی نیز وجود داشت. ما تیم بین المللی خوبی داریم و ایران تیم کوچکی نیست. اکثر بازیکنان ما کهنه کار و با تجربه هستند.

قربانی در پاسخ به این سوال که چه چیزی او را به تیم ملی خوشبین کرده است، گفت: نظمی که تیم ملی مقابل اروگوئه داشت به خصوص ساختار دفاعی که بسیار مفید بود. حالا باید دید این تیم در جام جهانی چه خواهد کرد.