23
مهر

وب سایت کره شمالی گفته است که بازی “ماهی مرکب” محبوب است زیرا “واقعیت” جامعه کره جنوبی را نشان می دهد


(NEXSTAR) – Netflix در حال حاضر در کره شمالی در دسترس نیست ، اما این امر مانع از تمجید یکی از سایت های تبلیغاتی این کشور از “بازی ماهی مرکب” نشده است.

در اوایل هفته جاری ، یک وب سایت معروف به آریرنگ معری مقاله کوتاهی را منتشر کرد که در آن برنامه هایی برای یک نمایش وحشیانه در Netflix ارائه شده بود ، که مورد توجه گروهی از مردم کره جنوبی است که با گروهی از کودکان و کودکان در حال رقابت هستند و بدهی هایی را متحمل می شوند که توانایی پرداخت آن را ندارند. هر کس بازی را ببازد می میرد.

مقاله این سایت که هیچ تأیید نویسنده ای ندارد ، ادامه داد که سریال تولید شده در کره جنوبی محبوب شده است زیرا “واقعیت جامعه کره جنوبی را افشا می کند” که در آن “فساد بیداد می کند و فساد شایع است. مسخره کنندگان”.

“گفته می شود دلیل اینکه درام تلویزیونی” بازی مرکب “مورد علاقه طرفداران قرار گرفت این بود که انعکاسی از وضعیت بین جامعه سرمایه داری و کره جنوبی بود ، که تحت رقابت بیش از حد برای بقا و عشق به پول برای مردم بود. ضعیف است ، ”آریرنگ معری ، در هر ترجمه از وب سایت می نویسد.

در مقاله آریرنگ معری ، که روز سه شنبه منتشر شد ، همچنین آمده است که این نمایش نمادی از زندگی در کره جنوبی است ، “که در میان رقابت های شدید مانند مشاغل ، مسکن و سهام شکست خورده است.”

بازیگران کره جنوبی پارک های سو ، لی یونگ جائه و یونگ هو یون در صحنه ای از “بازی ماهی مرکب” دیده شدند. نتفلیکس به تازگی تأیید کرده است که این نمایش در ماه اول خود – 111 میلیون – بیشتر از هر سریال دیگری که روی این پلتفرم راه اندازی شده است ، مشاهده شده است. (Youngkyu Park / Netflix از طریق AP)

نویسنده یا نویسنده مقاله آریرانگ معری در مورد دیدن بازی “ماهی مرکب” فاش نکرد ، اما در عوض منتقدان ناشناس فیلم کره جنوبی را با جزئیات نمایش ذکر کرد.

در همین حال ، رویترز در ماه ژانویه به نقل از فروشگاه های کره جنوبی و ژاپن گزارش داد که کره شمالی مجازات های شدیدی را برای شهروندانی که در حال تماشای رسانه های خارجی یا استفاده از زبان توهین آمیز کره جنوبی هستند ، مجازات های سختی وضع کرده است.

اگرچه یک داستان خیالی است ، “بازی ماهی مرکب” در مورد یک موضوع حساس برای بسیاری از مردم کره جنوبی است ، به ویژه از طریق موضوعات نابرابری و پول. بحران مالی دهه گذشته بسیاری از شهروندان را دچار بدهی کرده است-مشکلی که ناشی از بیکاری و افزایش تورم است.

به گزارش آسوشیتدپرس ، بدهی داخلی این کشور به حدود 1.5 تریلیون دلار رسیده است که بسیار بیشتر از تولید ناخالص داخلی کره جنوبی است.

به هر حال ، “بازی ماهی مرکب” هم در ایالات متحده و هم در خارج از کشور بسیار محبوب شده است. روز چهارشنبه ، Netflix به عنوان عضو پذیرفته شد اما این نمایش در ماه اول (111 میلیون) بیشتر از هر سریال دیگری برای شروع روی صحنه تماشا شده بود.

آخرین خبرها

  • وب سایت کره شمالی گفت که بازی “ماهی مرکب” محبوب است زیرا “واقعیت” جامعه کره جنوبی را نشان می دهد
  • فرماندار میسوری این روزنامه را به دلیل افشای نقص در حفاظت از داده های ایالت محکوم کرد
  • 6 ژانویه رای اتهامات افترا علیه استیو بنن ، دستیار سابق ترامپ را صادر کرد
  • دامپزشکان برای خداحافظی بهتر ، اتانازی حیوانات را به خانه می آورند
  • مادر کارگر پست گفت که قبل از شلیک شکنجه شده است