وقتی به ایران برمی گردیم همیشه در فرودگاه ما را جستجو می کنند/ ما نیستیم. نه بهمن خان داریم، نه طلا و رحمان!علی پاکدامن شمشیرباز تیم ملی که در چند سال گذشته چندین بار به مرز مدال آوری در المپیک و مسابقات مختلف جهانی رسیده و در بازی های کشورهای مسلمان در قونیه توانسته است. زنگ تفریح. ناکامی او و بازگشت دست پر به ایران در مسیر ساخت سریالی مانند «یاییقی» و اهمیت آن برای ورزش گفت: من از طرفداران پر و پا قرص این سریال هستم و از آن بسیار راضی هستم و فکر می کنم این کار را انجام دادند. بهترین کار زمانی که آنها سریال کشتی را انجام دادند، من به عنوان یک ورزشکار رشته دیگر، با خوشحالی و خوشحالی مسابقات کشتی برگزار می شود و خونم به جوش می آید، “من تمرین کشتی را دیدم و خیلی دوستش دارم.”

وی درباره تصاویر مربوط به کشتی در این سریال گفت: من شبیه یک کشتی واقعی هستم. در واقع درست است که فیلم کوچکی است. مثل سریال های بوکس که بیرون انجام می دهند و صحنه های اکشن دارند. تو فیلم تروی هم شمشیر داره خب این رشته ماست و ۹ تا مربی گرفتند که بهشون یاد دادن و حرکات ما رو انجام بدن و یه سری اکشن هم داره. یاغی سریال خیلی خوبیه و از این هم بهتر که تونستن بجنگند. “

سپس به شوخی گفت: وقتی به ایران برمی گردیم همیشه ما را در فرودگاه می خواهند، اما به خاطر سریال یاغی شاید در سری بعدی سخت باشند. اما ما اینطور نیستیم و بهمن خان و طلا و رحمان را نداریم. ما اصلا اینطور نیستیم. من فکر می کنم آنها ما را در دستگاه اشعه ایکس از این سری قرار دهند.”