ولستر مستقر در مونیخ ۶۰ میلیون دلار برای راه‌اندازی پلتفرم فم‌تک اروپایی جمع‌آوری می‌کندWellster Healthtech Group اعلام کرده است که در مجموع ۶۰ میلیون دلار (۵۳ میلیون یورو) در دور سرمایه گذاری سری B جمع آوری شده است.

این استارت آپ آلمانی به دنبال ایجاد یک پلت فرم دیجیتال پزشکی از راه دور برای سلامت زنان و دستیابی به رهبری بازار اروپا در این بخش است.

چرا مهم است

اعلام بودجه ۲۰ میلیون دلاری دیگر (۱۷.۷ میلیون دلار) شش ماه پس از اعلام اولین بودجه ۴۰ میلیون دلاری (۳۵.۴ میلیون دلار) صورت می گیرد. آخرین دور توسط Claret Capital و Mangrove Capital Partners حمایت می شود.

این سرمایه گذاری Wellster را به بهترین پلت فرم مراقبت های بهداشتی یکپارچه تامین شده در اروپا تبدیل می کند. چشم انداز بنیانگذاران ارائه مراقبت های پزشکی قابل دسترس است – که اکنون برای زنان طراحی شده است.

از زمان راه‌اندازی پلت‌فرم‌های سلامت ولستر در می ۲۰۱۹، آنها بیش از ۱.۵ میلیون بیمار را ثبت کرده‌اند که از آن‌ها برای سلامت روان، مسائل صمیمی، مو و پوست یا خودآزمایی پزشکی – عمدتاً برای مخاطبان مرد – استفاده کرده‌اند.

این پلتفرم ها با همکاری نزدیک با پزشکان برجسته از سراسر آلمان ایجاد شدند. این در درجه اول برای پر کردن شکاف ارائه مراقبت های بهداشتی برای مسائل بهداشتی روزمره، به ویژه زمانی که صحبت از مسائل روانی یا شخصی باشد، ایجاد شده است.

روند بزرگ

Wellster Healthtech Group در سال ۲۰۱۸ در مونیخ تاسیس شد.

Mangrove Capital Partners بر روی شرکت‌های مرحله اولیه تمرکز دارد تا شرکت‌های فناوری نوآورانه را تقویت کند در حالی که Claret Capital از شرکت‌ها در طول دوره رشد آنها پشتیبانی می‌کند.

در حال ضبط

دکتر مانوئل نوتلفر، یکی از بنیانگذاران Wellster Healthtech Group، اظهار داشت: “این بودجه در نقطه کلیدی توسعه ما قرار دارد. این هدف ما را برای حفظ موقعیت رهبری خود در بازار اروپا و گسترش ارائه خدمات بهداشتی شخصی سازی شده ما تقویت می کند.”

شرکای مدیریتی در Mangrove Capital Partners اظهار داشتند: “چیزی که Wellster را به ویژه جذاب می کند ترکیبی از پیشنهادات جذاب بیمار محور و یک تیم قوی با هدف ایجاد تحول در بازار بزرگ اروپا است. هر دو کاملاً با استراتژی سرمایه گذاری ما مطابقت دارند.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر