21
مهر

ویدئوی قدرتمند تخریب مسافران یک پرواز و سایر مسافران را نشان می دهد: “من گلویت را می برم”(NEXSTAR) – بیایید با آسمان پر از نفرت پرواز کنید.

براساس یک سری فیلم های TikTok که توسط مسافران گرفته شده است ، یک مسافر هواپیمایی United Airlines درست پس از تهدید خلبان و برخی دیگر از مسافران از پرواز به کالیفرنیا اخراج شد.

الکساندر کلارک ، کاربر TikTok ، که هفته گذشته ویدیوها را بارگذاری کرد ، گفت که این پرونده پس از امتناع مسافران از پوشیدن ماسک یا قطع کردن تلفن خود آغاز شد. سپس ویدئو نشان می دهد که او روی مهماندار هواپیما که درخواست کرده است فریاد می زند.

“f — تو اینطور با من صحبت می کنی برادر؟” می توان مرد را مشاهده کرد که از مهماندار درخواست می کند ، احتمالاً پس از درخواست مهماندار هواپیما. “مرا ببر! f نمی دهد —! من حتی نمی خواهم به کالی بروم! ”

مسافر بی ادعا قبل از اطمینان از اینکه “نام ، تاریخ تولد و آدرس” مهماندار هواپیما را می بیند ، ماسک خود را برداشت.

“قبل از پیاده شدن از این هواپیما ، شماره تأمین اجتماعی خود را بدانید! به دخترم! ”

مسافر که پشت ردیف پشت کلارک در صندلی مرکزی نشسته بود ، ظاهراً مرد دیگری را از صندلی حصار شده بیرون کشید و به راهرو رساند. بلافاصله او به گالری رفت تا با مهماندار ملاقات کند.

“قانون چه خواهد کرد؟” به مهماندار گفت مرد دیگری-که به نظر می رسد سر خود را با باسن خود پوشانده است-سعی می کند مداخله کند ، اما او تهدید می شود.

“شرکت خود را فراموش نکنید. شرکت خود را فراموش نکنید چون من گلویت را می برم. »مسافر بی ادعا گفت.

او همچنان فریاد می کشید و اصرار داشت که باید به مهماندار “چیزها را توضیح دهد” ، تا اینکه مسافر دیگری وارد شد و از مرد درخواست کرد که برخورد را متوقف کند تا پرواز بتواند بلند شود. آرام به نظر می رسید و به صندلی خود برگشت. ویدئو زمانی تمام می شود که مسافر دیگری – کسی که مسافر غیرقابل کنترل را متقاعد کرد به صندلی خود بازگردد – سپس ظاهراً تلفن را از دست کلارک می گیرد و احتمالاً مانع از گرفتن عکس می شود.

از سوی دیگر ، کلارک دو فیلم نظارتی بارگذاری کرد که به نظر می رسد توسط مسافری چندین خط پشت سر او ضبط شده است. در این کلیپ ها ، مسافر نافرمان و دو مرد دیگر دیده می شود که با کلارک در حال معاشقه هستند ، ظاهراً به این دلیل که او از درگیری فیلمبرداری کرده است.

“چرا شما s — می نویسید ، برادر؟” شنید که یکی از مردان می پرسد.

“بیا بریم زندان! چون من تنها n —- در این هواپیما هستم که می تواند به زندان برود! ”مسافر بی ادعا فریاد زد به خانه اش.

starcadearcade

بدترین مدیر پرواز من تمام شد #starcade #travel #startup #SoundcoreGoForGold #badday

♬ روز بد – دانیل پاتر

کلارک ، مدیر کل استودیوی بازی های واقعیت مجازی ، توضیح داد که این مرد سعی کرد ویدیو را از تلفن خود حذف کند. کلارک گفت که “به سرعت” آن را پس از توقیف تجهیزات خود حذف کرد.

وی افزود که پلیس بعداً سوار هواپیما شد تا چند نفر از پرواز از جمله مسافر جنگنده را دنبال کند.

نمایندگان مقامات فرودگاه نمی توانند فوراً بررسی کنند که آیا یکی از مسافران متخلف دستگیر شده است یا خیر.

در همین حال ، تیم های مسافرتی که روی شیوع بیماری کار می کنند ، از ماه ژانویه افزایش مواردی را گزارش کرده اند. از ماه سپتامبر ، اداره هوانوردی فدرال (FAA) اعلام کرد که گزارشات مسافران کنترل نشده به بیش از دو برابر نرخ گزارش شده در پایان سال 2020 رسیده است.

از ژانویه 2021 ، FAA گزارش هایی از حداقل 4724 مورد چنین سوء رفتارهایی را تأیید کرده است ، که بیشتر آنها شامل عدم امتناع مسافران از دستورات ماسک می شود.

FAA همچنین 1،100،000 دلار مجازات مدنی (به همراه) به برخی از این مسافران مزاحم ارائه داده است زیرا از این طریق سیاست عدم تحمل صفر را برای جلوگیری از سوء رفتار در پروازهای معمولی ارائه کرده است. -marotra. مسافران همچنین ممکن است به دلیل رفتارهای شدیدتر به زندان محکوم شوند.