ویروس کرونا عالی بیماری همه گیر – COVID-19 گفتن کرد


{هر روز} بر انواع {افرادی که} به کرونا مبتلا می شوند افزوده تبدیل می شود و {هیچ کس} در امان نیست. اخیراً تعداد اندکی اجتناب کرده اند اشیا ابتلا به ویروس کرونا {در میان} شخصیت های نهایی بدیهی شده است.

تام هنکس و ریتا ویلسون

تام هنکس روز چهارشنبه در اینستاگرام شخصی نوشت کدام ممکن است زوج هنکس در استرالیا هستند و آزمایش کووید-۱۹ خوش بینانه شده است. آنها انتخاب گرفتند خودشان را اجتناب کرده اند تذکر تب و لرز آزمایش کنند. آنها در جاری آزمایش، بیانیه و به همان اندازه روزی کدام ممکن است متخصصان پزشکی اجباری بدانند در انزوا نگه داشته می شوند.

نادین دوریس، وزیر بهداشت بریتانیا

نگاهی به کرونای نادین دوریس خوش بینانه شد و اجتناب کرده اند آن نقطه به همان اندازه کنون شخصی را ایزوله کرده است. وزیر بهداشت ۶۲ ساله هفته قبلی هنگامی کدام ممکن است در مراسمی به میزبانی نخست وزیر انگلیس به رویداد روز جهانی زن نمایندگی می کرد، علائم ویروس را آرم داد. فهرستی اجتناب کرده اند تمام {افرادی که} همراه خود او تحقق کرده اند و قابل دستیابی است پس اجتناب کرده اند آغاز علائم همراه خود او تصمیم داشته باشند، مجهز است و اجتناب کرده اند افرادی که علائم را آرم می دهند درخواست شده است شده است کدام ممکن است شخصی را ایزوله کنند.

رودی گوبرت

NBA پس اجتناب کرده اند خوش بینانه شدن نگاهی به کرونای رودی گوبرت، معلم جاز، فصل را به حالت افتادگی درآورد. Jazz در موجود در Chesapeake Energy Arena قرنطینه شده است و گیمرها حدس و گمان به مورد آزمایش قرار بگیرند. پیش بینی {می رود} به همان اندازه روزی کدام ممکن است نگاهی به ها در جاری انجام است، در ورزشگاه بمانند. علاوه بر این به نیروی کار هایی کدام ممکن است در ۱۰ دیروز یوتا جاز ورزشی کرده اند طرفدار شده است کدام ممکن است شخصی را ایزوله کنند.

دانیله روگانی

نگاهی به کرونای دانیله روگانی مدافع میانی ایتالیا نیز خوش بینانه گفتن شد. فرآیند های جداسازی روگانی {و همه} افرادی که همراه خود آنها در تصمیم بود همراه خود تأثیر بلافاصله سرزنده شده است.

گروه جهانی بهداشت کدام ممکن است تاکنون جان صدها نفر را {در سراسر} جهان گرفته است، این شیوع ویروس کرونا را عالی بیماری همه گیر گفتن کرده است. همراه خود این جاری، درک این نکته حیاتی است کدام ممکن است این ویروس ۹ تنها جان انسان ها را خواهد گرفت، اما علاوه بر این در نتیجه تعداد زیادی بازار جهانی تبدیل می شود و مسکن روزمره مردمان را در در همه جای مکان مختل می تدریجی.

در صورت از گرفتن هر گونه علائم/سیگنال لطفاً به این بیمارستان ها مراجعه کرده و آزمایش کرونا را انجام دهید.

شماره تلفن کمک کرونا

موجود است ۱۱۸۰۰۰ اشیا ابتلا به ویروس کرونا {در سراسر} جهان و اصولاً ۴۰۰۰ در نتیجه نابودی و میر شدند.

مردمان و مقامات‌ها به طور متشابه در جاری جابجایی به حالت ترس هستند، و {به درستی}. اقدامات شدیدی اجتناب کرده اند سوی ملت ها برای مهار این ویروس به همان اندازه حد امکان انجام تبدیل می شود.

رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ بازدید به آمریکا را اجتناب کرده اند بیش اجتناب کرده اند ۲۴ ملت ecu در جهان شینگن (با بیرون احتساب بریتانیا) به مدت ۳۰ روز. این ممنوعیت بازدید ساده برای اتباع خارجی و ساده برای اشخاص حقیقی قابل اعمال است. تمامی ساکنان آمریکایی کدام ممکن است در زمان دریافت پذیرش در ملت تحمل غربالگری قرار گرفتند اجتناب کرده اند این محدودیت عاری خواهند بود. علاوه بر این هیچ محدودیتی برای جابجایی کالا اجتناب کرده اند اروپا وجود نخواهد داشت.

ایتالیا به طور درست قرنطینه شده است و تمامی رویدادهای مرتبط همراه خود بازی را به همان اندازه بالا به حالت افتادگی درآورده است ۳ آوریل. تمامی فروش ها علاوه بر این داروخانه ها، فروشگاه مواد غذایی ها و فروشگاه های چرخ دنده غذایی نیز تعطیل شدند. محدودیت های از حداکثر بازدید در ایتالیا نیز اعمال شده است.

روسیهدر امتحان شده برای مقابله همراه خود تأثیر این بیماری همه گیر، متعدد اجتناب کرده اند مبادی درگاه در طولانی کردن مرز شخصی همراه خود چین را بسته است. ساکنان زبان چینی سریع اجتناب کرده اند دریافت پذیرش در این ملت منع شدند و به {افرادی که} اجتناب کرده اند محل قرارگیری های پرخطر باز می گردند طرفدار شده است شخصی را قرنطینه کنند. پروازها اجتناب کرده اند فرانسه، آلمان، ایتالیا و اسپانیا در روسیه به حالت افتادگی درآمده است و قرار نیست ویزای توریستی برای ساکنان ایتالیایی صادر شود. همه علاقه ها، بازی ها، و سایر رویدادهای نهایی کدام ممکن است برای ادغام کردن بیش اجتناب کرده اند ۵۰۰۰ نفر توسط مسکو به همان اندازه ۱۰ آوریل ممنوع شدند.

در بریتانیا، به همان اندازه ۱۸۰۰۰ پرستار سال سوم، توسط رئیس اجرایی NHS دعوت شدند به همان اندازه کمک کنند. علاوه بر این، قابلیت آزمایش اشخاص حقیقی برای ویروس در جاری {افزایش است}. اجتناب کرده اند {افرادی که} اجتناب کرده اند ایتالیا وارد بریتانیا می شوند درخواست شده است تبدیل می شود کدام ممکن است به مدت ۱۴ روز قرنطینه شوند.

هند نیز انتخاب گرفته {است تا} ۱۵ آوریل شخصی را منزوی تدریجی. تمامی ویزاها علاوه بر این ویزاهای دیپلماتیک، گروه ملل هر دو نهادهای در سراسر جهان و نیازها مناسب و استخدامی، به حالت افتادگی درآمده است.

تنها زمان آرم خواهد داد کدام ممکن است این همه گیری به همان اندازه چه حد بر سلامت و امنیت نهایی و اقتصاد {در سراسر} جهان تأثیر می گذارد.

در صورت از گرفتن هر گونه علائم/سیگنال لطفا همراه خود شماره تلفن های کمکی ویروس کرونا هر دو همراه خود شماره تلفن ۲۴×۷ وزارت بهداشت و رفاه خانوار به شماره ۲۳۹۷۸۰۴-۰۱۱ تصمیم بگیرید.

شماره تلفن کمک کروناشماره تلفن کمک ویروس کرونا

علاوه بر این بیاموزید: تخلیه ویروس جدید کرونا: فینال به‌روزرسانی‌ها و ایده ها پیشگیری

همراه خود ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تصمیم بگیرید و همراه خود متخصصان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انواع دکتر متخصص و کلینیک صحیح، ارزیابی ارزش معامله با اجتناب کرده اند امکانات مختلف و بروز رسانی در پایان پزشکی کمک بگیرید.
کمک های پزشکی

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر