22
مهر

پانل FDA در مورد تزریق Moderna COVID با کمترین دوز برای تقویت کننده بحث می کند


مشاوران آمریکایی در حال بحث در مورد این هستند که آیا میلیون ها آمریکایی که واکسن Moderna را تزریق کرده اند ، باید یک تزریق تقویت کننده انجام دهند – این بار با استفاده از نصف دوز اصلی.

میلیون ها نفر که حداقل شش ماه پیش اولین عکس Pfizer خود را دریافت کردند ، قبلاً از این نام تجاری استقبال کرده اند. روز پنجشنبه ، مشاوران بخش اداری و دارویی شواهدی مبنی بر ارائه واکسن Moderna را ارزیابی کردند-و در روز جمعه آنها به همان س forال برای کسانی که واکسن جانسون دریافت کرده اند پاسخ خواهند داد. و جانسون.

مقامات آمریکایی تاکید کردند که اولویت شلیک به 66 میلیون آمریکایی واکسینه نشده است که می توانند واکسینه شوند-بیشترین خطر در شرایطی که گونه های دلتا ویروس کرونا در سراسر کشور گسترش یافته است.

دکتر واکسن FDA گفت: “مهم است به یاد داشته باشید که واکسن ها هنوز محافظت قوی در برابر عوارض جانبی عمده” مانند بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از COVID-19 را انجام می دهند. پیتر مارکس

اما مارکس گفت که همچنین مشخص شده است که ایمنی بدن در برابر عفونت های آسیب پذیرتر سه واکسن کرونا مورد استفاده در ایالات متحده کاهش یافته است. این “کمترین میزان اختلال” را برای عموم ایجاد خواهد کرد.

Moderna به دنبال تأیید FDA برای تقویت کننده ای مانند Pfizer است: برای افراد 65 سال به بالا ، یا بزرگسالان با سایر مشکلات بهداشتی ، مشاغل یا شرایط زندگی که آنها را در معرض خطر ابتلا به کروناویروس جدی قرار می دهد – هنگامی که آخرین دوز خود را در این دوره مصرف کرده اند. حداقل شش ماه

FDA از توصیه های مشاوران خود برای تصمیم گیری در مورد اجازه دادن به افرادی که قصد دارند Moderna را تبلیغ کنند ، استفاده خواهد کرد. اگر چنین است ، یک مانع دیگر وجود دارد: هفته آینده ، یک پنل که توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها فراخوانده می شود ، جزئیات بیشتری در مورد افرادی که باید از آن استفاده کنند ارائه می دهد.

دو عکس اولیه Moderna که هر کدام دریافت کردند حاوی 100 میکروگرم واکسن است. اما Moderna گفت که یک شات 50 میکروگرم باید برای افزایش آن کافی باشد. این شرکت گفت که باعث ایجاد عفونت های ناراحت کننده کمتر مانند تب و درد می شود و واکسن های بیشتری را برای عرضه در سراسر جهان باقی می گذارد.

یک مطالعه مدرن بر روی 344 نفر نشان داد که افزایش دوز باعث جهش در عفونت های ضد ویروسی می شود ، از جمله مواردی که می توانند جهش یافته دلتا را مورد هدف قرار دهند.

هنگامی که تحقیقات از روز پنجشنبه آغاز شد ، مشاوران FDA بلافاصله یک موضوع نگران کننده را برجسته کردند: افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند در حال دریافت سومین دوز کامل واکسن Moderna پس از اولین واکسن هستند – بنابراین یک س insteadال در عوض شایسته است که به آنها تقویت کننده نیز داده شود. ، که چهارمین دوز برای آنها خواهد بود.

___

دپارتمان بهداشت و علوم آسوشیتدپرس از بخش آموزش علوم هوارد هیوز کمک می گیرد. AP تنها مسئول همه محتویات آن است.