پایگاه خبری اصولگرا: کشف حجاب و پیوند با غبار تاریخی فائزه هاشمی – مدرس نیوز


گزارش کردن خبرگزاری مدراخبرگزاری پایه فارس با انتشار مطلبی درباره جدیدترین اظهارات «فضه هاشمی» نوشت: اظهارات اخیر فضه هاشمی در خصوص حجاب و نافرمانی عمومی تأثیری عمیق و گسترده داشته است. به راستی چرا سخنرانی که از رد یکی از مهم ترین مذاهب دینی شرمنده نیست، به جای نمایندگی سخنان خود، می خواهد؟ در واقع مشکل این است که چرا افرادی مانند فیضه هاشمی علیه حجاب صحبت می کنند و دختران و زنان مسلمان مصمم را به فراتر از قوانین و الزامات دینی تحریک و تشویق می کنند.

اما نکته اینجاست که فیضه هاشمی به خوبی می داند که کشف حجاب و عبور از حجاب اسلامی هیچ فایده ای برای او ندارد مگر اینکه او را به غبار تاریخ بیاندازد.

برای گزینه دیگر، فیضه هاشمی به خوبی می داند که با پایبندی و تظاهر به پایبندی به موازین اسلامی از جمله حجاب، می تواند علیه این تصمیم اسلامی اظهارنظر کند و در همین ترس است که مخالفان حجاب به سخنان او توجه می کنند. ! در غیر این صورت، اگر فیضه هاشمی مانند سایر زنان انقلابی حجاب رفتار کند، به زودی از آنها خواهد رفت. همانند سال های اخیر، نام برخی از فعالان زن تندرو که از کشور فرار کرده اند، فاش نشده است.

برای درک بهتر موضوع می توان مثال دیگری زد. پدر روح الله زم به طور معجزه آسایی بر سر مزار پسرش مقام کشیش را با اتهام واهی ترک کرد. به گفته خودش، او با این اقدام سعی در جلب توجه عمومی و افکار عمومی داشت، اما نتیجه با خودش متفاوت بود.

بنابراین فیضه هاشمی به خوبی می داند که برای مقابله با موازین اسلامی و موازین والای جامعه اسلامی ایران باید در داخل کشور و با حجاب مسلمان ظاهر شود، هرچند متکی به زبان و اخلاق باشد. آنها واقعاً به احکام و الزامات دین اعتقاد ندارند.

البته نهادهای اداری و وزارت امور داخله باید در مورد اهداف و رفتار حزب نماینده تصمیم گیری کنند تا اعضای تندرو آن فضایی برای اظهارات علیه حفاظت از سرزمین خود به راحتی ایجاد نکنند.

حرف آخر این است که قوه قضائیه نیز باید در قبال چنین رفتارها و الفاظی علیه امنیت ملی واکنش قانونی جدی تری نشان دهد.

سوالی که اکنون عمیقاً در جامعه ریشه دوانده است این است که چرا قوه قضائیه نسبت به رفتار متخلفان، متخلفان و تندروهایی که در اعتراضات مردمی و خیابانی علناً خواستار عدم رعایت این قانون می‌شوند، نگرش مدارا نشان می‌دهد.

دلیل این که این افراد به خاطر این اقدامات کاملاً خلاف امنیت ملی و شرع پاسخگو نیستند چیست؟

گاهی این تصور به وجود می آید که قضات به دلیل فشارهای احتمالی در توییتر و شبکه های اجتماعی، بدون توجه به شرایط و با حسن نیت به رئیس قوه قضائیه و آشنایی با رئیس، جرایم دیگر را نادیده می گیرند یا حتی از آنها چشم پوشی می کنند. قوه قضائیه. صفت هایی که مسائل امنیتی دارند، ما می دانیم که برای آنها مشخص است که تحرکات افرادی مانند فیضه هاشمی و سایر انقلاب های داخلی چیست. اما تهدید عمومی نظام های سیاسی توسط افراد برجسته و مصونیت قوه قضائیه مایه ابهام است و لازم است رئیس مجلس و قوه قضائیه موضع خود را در این گونه موارد روشن کنند.

لازم به ذکر است فیضه هاشمی گفت:

وی در گفت و گوی اینترنتی درباره حجاب و نافرمانی عمومی گفت:

این که مردم پای صندوق های رای نروند و گلایه های خود را از جامعه مدنی و سیاست ابراز نکنند و به دولت و ارگان های دولتی فرصت سوء استفاده از انتخابات خود ندهند، امر خوبی است. نافرمانی. دخترانی که طبق اعتقادشان برهنه به خیابان می آیند حاضرند پول بدهند، کار خیلی مهمی است، من هر از چند گاهی این افراد را در خیابان می بینم، تبریک می گویم، آنها به من می گویند شما را شیر کنم اما من بگو تو شیر هستی، تو حاضری بپردازی، دستمالت را برمیداری و حق و عقیده ات را مطالبه می کنی، اما همه دست به دست هم می دهند تا این نشانه ها و نافرمانی ها ادامه پیدا کند…