پرداخت مابه‌التفاوت دیه بانوان زیان‌دیده حادثه متروپل آبادان


سه‌شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ – ۱۸:۰۹

ریزش ساختمان متروپل در آبادان

تهران (پانا) – صندوق تامین خسارت‌های بدنی اعلام کرد پرداخت فوری مابه‌التفاوت دیه بانوان زیان‌دیده حادثه متروپل آبادان تا سقف دیه یک مرد مسلمان خارج از نوبت و با سرعت پرداخت می‌شود.

به گزارش صندوق تامین خسارت‌های بدنی، در پی حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان «مهدی قمصریان» مدیرعامل صندوق با ابراز همدردی با خانواده‌های جان‌باختگان این حادثه و تسلیت به مردم آبادان، اظهار داشت‌: در راستای تاکید رییس‌جمهوری و وزیر اقتصاد مبنی بر حمایت حداکثری، تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به بانوان زیان‌دیده این حادثه ناگوار و در اجرای تکلیف مقرر در تبصره ماده ۵۵۱ قانون مجازات اسلامی مصوب سال ۱۳۹۲ نسبت به رسیدگی و پرداخت فوری مابه‌التفاوت دیه بانوان زیان‌دیده این حادثه تلخ تا سقف دیه یک مرد مسلمان اعلام آمادگی کرد.

وی با اشاره به وظایف و تکالیف قانونی صندوق تامین خسارت‌های بدنی تاکید کرد: با توجه به اهمیت و ابعاد این حادثه، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مدیران ستادی و استانی صندوق قرار گرفته است.

قمصریان تصریح کرد: پس از دریافت مدارک و مستندات مربوط به زیان‌دیدگان حادثه تلخ متروپل آبادان از سوی مراجع ذی‌صلاح در کمترین زمان و قبل از صدور دادنامه مابه‌التفاوت دیات پرداخت خواهد شد.