پرسپولیس قهرمان و لوکادیا آقای گل می شود/ استقلال و سایر مدعیان باید به این موضوع فکر کنند.علیرضا محمد در گفت و گو با خبروشی درباره عملکرد پرسپولیس در ۶ هفته این فصل لیگ برتر اظهار داشت: به نظر من این فصل یکی از بهترین فصل های پرسپولیس است زیرا بهترین بازیکنان در پست ها جذب می شوند و تیم متفاوت است. به طور کامل مشغول به کار است. مختصات/

وی افزود: به نظر من پرسپولیس امسال کاملا رقابت پذیری خود را نشان داده و در همه زمینه ها تقویت شده است. قرمزها روان و کارآمد بازی می کنند و نتایج دلخواه را می گیرند و به همین دلیل هواداران در این فصل به این تیم امیدوار بودند.

مدافع سابق پرسپولیس درباره عملکرد لوکادیا، مبارز هلندی این تیم بیان کرد: این بازیکن بی نظیر است و نشان داده که یک جنگنده با شش دانگ و یک جنگنده است. او مشکل گلزنی را حل کرده و باید گفت پرسپولیس تیم گمشده خود را پیدا کرده است. فکر می کنم با این روند لوکادیا آقای گل می شود و بعید است حریفی در این زمینه داشته باشد.

علیرضا محمد در پایان درباره رقابت های پرسپولیس در سال جاری گفت: به جز پرسپولیس، استقلال، فولاد، سپاهان و حتی گل گهر امسال رقیب هستند اما فکر نمی کنم این تیم ها برای پرسپولیس و پرسپولیس مشکلی ایجاد کنند. در این فصل با اقتدار بازی خواهد کرد قهرمان خواهد بود برخی از رقبا باید رتبه های بالای جدول را در نظر بگیرند، اما برای رقابت، فقط مپال استحقاق این موقعیت را دارد.