پزشکی مدرن می تواند به شما کمک کند بهتر به نظر برسید – بلاگ Credihealth


رسانه‌های اجتماعی تأثیر بسیار زیادی بر استانداردهای زیبایی بسیاری داشته‌اند، و برای رعایت این استانداردها، گاهی اوقات ممکن است کمی کمک از پزشکی مدرن همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید. البته، زیبایی عینی است، با این حال، اگر احساس می کنید اگر چیزی را در بدن خود تغییر دهید، اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت، ممکن است یکی از این روش ها ارزش زمان و هزینه شما را داشته باشد.

تقویت سینه

وقتی صحبت از عمل های زیبایی به میان می آید، شکی وجود ندارد که بزرگ کردن سینه رایج ترین روش موجود است. با این حال، منطقی است، زیرا از نظر علمی ثابت شده است که زنانی که از سینه های خود راضی نیستند، تمایل به انجام این روش برای افزایش اعتماد به نفس خود را دارند و طبق علم، این کار موثر است.

بزرگ کردن سینه از زمانی که روش های زیبایی در دسترس عموم قرار گرفت وجود داشته است، و امروزه، اگر تصمیم به انجام این عمل با متخصصانی مانند ICCM مثلا.

در حالی که ایده پشت این روش هنوز مانند قبل است، یعنی قرار دادن ایمپلنت در اطراف عضله تصویری، روش‌هایی که برای دستیابی به این هدف استفاده می‌شوند در مقایسه با روش‌هایی که بیست سال به‌علاوه استفاده می‌شدند بازتعریف شده‌اند.

ژنیکوماستی

در حالی که زنان عمدتاً در تلاش برای افزایش سایز سینه‌های خود هستند، بسیاری از مردانی که در اواخر سی سالگی یا دهه چهل‌شان قرار دارند، می‌توانند پدیده‌ای به نام ژنیکوماستی را تجربه کنند، که در آن سینه‌هایشان بزرگ‌تر می‌شود و ظاهری زنانه‌تر به خود می‌گیرد. برای این وضعیت، عمل جراحی برداشتن ژنیکوماستی اثری معکوس با بزرگ کردن دارد، یعنی کاهش اندازه سینه.

بالابر نخ

افزایش سن موضوع دیگری است که اغلب در هنگام صحبت در مورد روش های زیبایی مطرح می شود، و قطعا بلند کردن نخ محبوب ترین روش در این دسته است. این روشی است که با قرار دادن نخ های مخصوصی که پوست افتاده را سفت می کند، صورت فرد را جوان تر می کند.

انواع مختلفی از لیفت با نخ وجود دارد و در برخی موارد نیازی به انجام آن روی کل صورت نیست. در چنین مواردی از نخ های مختلفی استفاده می شود و اخیراً روشی که می تواند بینی را از طریق لیفت با نخ تغییر شکل دهد نیز رواج یافته است.

بلند کردن نخ شما را جوان تر نشان می دهد

تقویت کننده لب

در حال حاضر شیک به نظر رسیدن کاملاً مرسوم است، و هیچ روش بهتری وجود ندارد که به شما در رسیدن به این ظاهر کمک کند غیر از برجسته کردن لب. این یک روش ساده است که در آن مایع وجود دارد به لب ها تزریق می شود، به آنها ظاهر دلپذیری می دهد. تکمیل این روش نیز خیلی طول نمی کشد، با این حال، یکی از آن روش هایی است که پس از چند ماه از بین می رود.

پرکننده های لب نتایج فوق العاده ای می دهند

کلام پایانی

دنیای عمل‌های زیبایی پر از گزینه‌ها است، و در حالی که ما قطعا برخی از آنها را پوشش داده‌ایم، چیزهای بیشتری وجود دارد که می‌توانید کشف کنید و برخی از آنها ممکن است راه‌حل مناسبی برای مشکلات شما باشند. مشاوره با جراح خود قطعا بهترین راه برای کشف همه گزینه ها است.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر