پلتفرم سلامت از راه دور اکالیپتوس قصد دارد با آخرین بودجه ۴۲ میلیون دلاری وارد بریتانیا شودشرکت Eucalyptus مستقر در سیدنی ۶۰ میلیون دلار استرالیا (۴۲ میلیون دلار) در دور سری C به رهبری Airbnb و سرمایه گذار اولیه Canva، BOND، جمع آوری کرده است.

دور تامین مالی همچنین از سرمایه گذاران قبلی خود، Blackbird، NewView، W23، Airtree، OneVentures و Athletic Ventures نیز مشارکت داشت.

اکالیپتوس دارای یک پلت فرم سلامت از راه دور شامل پنج واحد است: Pilot متمرکز بر سلامت مردان، برند باروری مراقبت از پوست زنان Kin، نرم افزار سایت، کسب و کار سلامت جنسی Normal، و خدمات یائسگی Juniper. از سال ۲۰۱۹، بیش از ۵۰۰۰۰۰ مشاوره در بخش های خود انجام داده است.

چرا مهم است

با توجه به الف گزارش خبری، این شرکت سرمایه های تازه خود را به توسعه نرم افزار و همچنین ورود برنامه ریزی شده خود به بریتانیا تزریق می کند.

این استارت آپ همچنین به دنبال ایفای نقش های رهبری بیشتر در مسیر رفتن به بازارهای بین المللی است. در یک پست وبلاگ جداگانه آمده است: “تیمی که ما جمع آوری کرده ایم به ما اطمینان می دهد که اکالیپتوس می تواند فراتر از استرالیا رفته و بر مراقبت های بهداشتی در سطح جهانی تأثیر بگذارد.”

روند بزرگتر

آخرین بودجه آن به ۳۰ میلیون دلار استرالیا (۲۲ میلیون دلار) جمع آوری شده از یک می افزاید دور سرمایه‌گذاری سری B به رهبری حامی ۲۳andMe و Hims & Hers NewView Capital. درآمد حاصل از دور قبلی برای ایجاد ماژول‌های سلامت رفتاری و مراقبت مزمن در پلت فرم آن برای حمایت از کسب‌وکارها در زمینه مدیریت وزن، دیابت و سلامت روان اختصاص داده شده است.

در دیگر اخبار از راه دور، گروه ۱ پلت فرم رزرو سلامت اوایل این هفته اعلام کرد که قراردادهایی را با Visionflex را بدست آورید. ترکیب آنها شاهد ایجاد یک سیستم جامع و یکپارچه بهداشت از راه دور برای پزشکان خواهد بود.

در رکورد

رهبران این شرکت در یک پست وبلاگی می‌گویند: «ما بیماران و پزشکان را در سراسر جهان دیده‌ایم که برای استفاده از ابزارهایی هجوم می‌آورند که به آنها امکان تشخیص، تجویز و ارائه درمان‌ها را می‌دهد، در دنیایی که پزشکی حضوری برای محیط‌های بیمارستانی در نظر گرفته شده است.

“بیماران در سراسر جهان مزایای قابل توجهی را از این تغییر، با افزایش دسترسی به مراقبت در زمانی که به آن نیاز دارند، دیده اند. پزشکان از برنامه ریزی و پیگیری ساده سود برده اند… با این حال، همانطور که به وضعیت سلامت از راه دور نگاه می کنیم، معتقدیم که در حال حاضر هستیم. واقعاً فقط سطح چیزی را که ممکن است خراش می دهند،” آنها ادامه دادند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر