پلتفرم سلامت دیجیتال تایوانی H2U 8 میلیون دلار بودجه جمع آوری می کندشرکت H2U، یک شرکت بهداشت دیجیتال محل کار تایوانی، اخیراً یک دور سرمایه گذاری ۸ میلیون دلاری به رهبری تولید کننده لوازم الکترونیکی Foxconn Technology و بنیانگذار آن تری گو، که همچنین سهامدار عمده سابق است، بسته است.

دور سرمایه گذاری همچنین شرکت های ADATA Technology، TOPCO Scientific، UDN.com، WeLeader Bio، Fight International و Wondercise را جلب کرد.

او چه کار می کند

H2U پلت‌فرم‌های سلامت دیجیتالی را اجرا می‌کند که داده‌های ورزش و سلامت شخص اول از نظر قانونی مجاز و محافظت شده را از تقریباً یک نفر از هر سه بزرگسال در سن کار در تایوان تجزیه و تحلیل می‌کند. اینها عبارتند از Examine Platform که ۷۰ درصد از سهم بازار داده های معاینه سلامت در تایوان را در اختیار دارد و هر سال به حدود ۱.۲ میلیون نفر خدمات رسانی می کند و H2U eXpert که به بیش از ۵۰۰ شرکت خدمات ارائه می دهد.

این شرکت مزایای بهداشتی جامعی را برای کارکنان شرکت طراحی می‌کند، از جمله مدیریت سلامت، برنامه‌ریزی ورزشی، رویدادهای تبلیغاتی سلامت در محل کار، کلاس‌های ورزشی گروهی، غذای تازه سالم و مشاوره علوم ورزشی.

همچنین دو شرکت تابعه کاملاً تحت مالکیت خود را اداره می کند: Everyday Health یک پلت فرم رسانه سلامت آنلاین است که اخبار و اطلاعات مربوط به سلامت را ارائه می دهد، و Biji یک جامعه ورزشی آنلاین است که بر دویدن و پیاده روی رقابتی متمرکز است.

چرا مهم است

H2U با پلتفرم مجهز به هوش مصنوعی خود که داده های سلامت شخص اول را از دو رسانه آنلاین خود تجزیه و تحلیل می کند، خدمات و محصولات بهداشتی مبتنی بر اشتراک سفارشی را به کارکنان شرکت های بهداشتی و ورزشی به مشتریان خود ارائه می دهد.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی، H2U در راه گسترش به بازارهای بین المللی است. از امسال وارد بازارهای دیگر آسیا خواهد شد. این شرکت قصد دارد ظرف دو سال آینده یک IPO در خارج از کشور راه اندازی کند.

علاوه بر این، سرمایه‌گذاران جهانی از ژاپن و دره سیلیکون در ایالات متحده را در تلاش برای تبدیل شدن به یک تک‌شاخ سلامت دیجیتال – یک استارت‌آپ با ارزش بیش از یک میلیارد دلار، وارد می‌کند.

در همین حال، H2U ابتکار جایزه Family Friendly Award امسال را راه اندازی می کند که هدف آن افزایش رفاه کارکنان و حفظ استعداد در میان شرکت های مشتری خود، مانند Merck Taiwan، Roche Diagnostics تایوان، ADATA Technology، TOPCO Scientific و UDN.com است.

بازار عکس فوری

بازار سلامت شرکتی آسیا و اقیانوسیه تجربه رشد ناشی از افزایش آگاهی در میان کارفرمایان. بر اساس تحقیقات انجام شده توسط Transparency Market Research، انتظار می رود ارزش بازار تا پایان سال ۲۰۲۴ با نرخ رشد مرکب سالانه ۹ درصد تا سال ۲۰۱۶ به ۷.۴ میلیارد دلار برسد.

در این بازار، بخش سلامت روان نگرانی‌هایی را در میان کارفرمایان در طول همه‌گیری مداوم ایجاد کرده است. برای حمایت از سلامت روان کارکنان، یکی از بازیکنان این رشته خاطرنشان کرد: MindFi، یک پلتفرم سلامت و تندرستی برای شرکت‌های سنگاپوری، اخیراً ۷۵۰,۰۰۰ دلار در دور قبل از ادغام جمع‌آوری کرده است که برای تسریع توسعه محصول و گسترش آن به بازارهای کلیدی آسیایی استفاده می‌شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر