پلت فرم رزرو سلامت گروه ۱ شرکت بهداشت از راه دور Visionflex را خریداری می کندارائه‌دهنده راه‌حل‌های سلامت از راه دور، Visionflex، قراردادی را برای ادغام با شرکت رزرو آنلاین سلامت در فهرست ASX، First Group امضا کرده است.

آنها چه کار می کنند

شرکت Telehealth طیف وسیعی از دستگاه‌ها و نرم‌افزارهای بالینی بهداشت از راه دور را طراحی، تولید و توزیع می‌کند که معاینه از راه دور بیمار را تسهیل می‌کند.

از سوی دیگر، گروه ۱ پلتفرم رزرو MyHealth1 را راه اندازی می کند که در آن بیماران می توانند نوبت های مراقبت های بهداشتی را پیدا کنند، رزرو و مدیریت کنند. بر روی فناوری فراخوان و یادآوری هوشمند کار می کند و دارای عملکرد رزرو خودکار و قابلیت ارجاع الکترونیکی است. این سیستم همچنین با سیستم های مدیریت عملکرد پیشرو در بازار یکپارچه می شود. ۱st Group همچنین یک وب سایت خدمات حیوانات خانگی و پلت فرم رزرو آنلاین برای مشاغل و دولت راه اندازی می کند.

در مورد چیست

بر اساس بیانیه رسانه ای، ادغام پیشنهادی به دنبال ترکیب محصولات خود برای ارائه یک سیستم جامع و یکپارچه بهداشت از راه دور برای پزشکان به بازار است. این امر شاهد ادغام راه‌حل‌های سخت‌افزار و نرم‌افزار Telehealth Visionflex با پورتال رزرو MyHealth1st گروه ۱ خواهد بود.

علاوه بر این، شرکت‌ها فرصت‌هایی را فراتر از مشاوره مراقبت‌های بهداشتی، مانند کلینیک‌های خصوصی، بیمارستان‌ها، مراقبت از سالمندان، مراقبت‌های خانگی، فرم‌های منطقه‌ای و سایر عملیات‌های مراقبت از راه دور بررسی خواهند کرد.

آنها گفتند: «خرید پیشنهادی Visionflex مزایای عملیاتی، مالی و استراتژیک قابل توجهی را هم برای تجارت و هم برای هم افزایی واحد تجاری به همراه خواهد داشت.

پس از تکمیل خرید Visionflex، گروه ۱ سهام سهام خصوصی Adcock، بزرگترین سهامدار شرکت بهداشت راه دور، را برای جمع آوری ۲.۵ میلیون دلار استرالیا (۱.۸ میلیون دلار) در بودجه رشد برای شرکت ترکیبی خود عرضه خواهد کرد. متعاقباً، یک پیشنهاد سررسید صادر می کند تا سرمایه گذاران خود را قادر به اشتراک سهام با همان قیمت پیشنهادی کند.

این تملک مشروط به موافقت سهامداران گروه اول است.

چرا مهم است

مدیر ارشد مدیریت گروه گفت: “با ترکیب راه حل های مشارکت دیجیتالی بیمار و رزرو نوبت آنلاین با نرم افزار و سخت افزار ویدئو کنفرانس Visionflex، ما در حال ایجاد راه حلی در سطح جهانی برای ارائه خدمات جامع سلامت از راه دور بالینی به تقریباً هر کسی و تقریباً در هر مکانی هستیم.” Klaus Bartosch در یک بیانیه جداگانه

با ادغام برنامه ریزی شده، مایک هارمن، بنیانگذار و مدیر عامل Visionflex، گفت که آنها “آماده اند تا از رشد مداوم جهانی در سلامت از راه دور سرمایه گذاری کنند.” طبق آخرین تحقیقات بازار توسط Precedence Research، در این گزارش آمده است که بازار جهانی خدمات بهداشتی که در سال گذشته ۴۰.۳ میلیارد دلار ارزش داشت، می تواند تا سال ۲۰۳۰ به ارزش ۲۲۴.۸ میلیارد دلار برسد که ۱۹ درصد با نرخ رشد مرکب سالانه (CAGR) نسبت به سال ۲۰۲۱ افزایش یافته است. در درجه اول با افزایش اتکا به خدمات جدید. فناوری های بهداشتی در طول یک بیماری همه گیر

روند بزرگ

در اکتبر، گروه ۱ پس از ارائه سررسید یک به سه، حدود ۱ میلیون دلار استرالیا (۷۰۰۰۰۰ دلار آمریکا) جذب کرد. حدود ۶۳.۵ میلیون سهم را با قیمت ۱.۶ سنت به ازای هر سهم منتشر کرد. سرمایه برای اجرای استراتژی آن برای سال مالی ۲۰۲۲ افزایش یافت.

در همان ماه، Visionflex و MediRecords همکاری خود را برای ادغام فناوری اعلام کردند. این شرکت بهداشت از راه دور پلتفرم کنفرانس ویدیویی Vision خود را با سوابق سلامت الکترونیکی مبتنی بر ابر و سیستم‌های مدیریت تمرین ترکیب می‌کند تا یک سیستم کنفرانس ویدیویی سلامت از راه دور را تشکیل دهد. هدف این ادغام فعال کردن نظارت از راه دور بیمار از طریق Telehealth ویدیویی با استفاده از مانیتورهای مختلف سلامت است.

ماه بعد، گروه ۱ قراردادی را برای ارائه پلت فرم رزرواسیون خود به دو بیمارستان تحت رهبری St. جان خدا، یکی از بزرگترین بیمارستان های غیرانتفاعی کاتولیک در استرالیا. Visionflex همچنین با یک متخصص زیرساخت دیجیتال همکاری کرده است Syndeticom جدیدترین محصول بهداشتی تلفن همراه خود را ارائه می دهد که در مراکز مراقبت در مناطق بهداشتی محلی در غرب NSW و Far Western NSW عرضه شده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر