پلوتن در حال کاهش تولید است و گفته می شود که با کاهش تقاضا مواجه استپلوتون پس از کاهش شدید تقاضا، تولید دوچرخه و پیاده روی را برای دو ماه آینده ترمز کرد. CNBC گزارش می دهد. این خبر دیروز سهام این شرکت تناسب اندام را در یک مارپیچ نزولی قرار داد، زیرا قیمت از باز تا بسته حدود ۲۵ درصد کاهش یافت.

پس از مقاله CNBC، جان فولی، مدیر عامل پلتون، نامه ای عمومی به “تیم پلوتن” صادر کرد و مدعی شد که اطلاعات موجود در این گزارش از متن خارج شده است و گفته است که “شایعات” مبنی بر توقف تمام تولیدات این شرکت دروغ است. در این نامه همچنین آمده است که پلوتون “در اندازه مناسب است” و “تنظیم مجدد سطح تولید خود برای دستیابی به رشد پایدار.»

«این هفته شاهد درزهایی بودیم که حاوی اطلاعات طبقه بندی شده بود که منجر به انبوهی از مقالات گمانه زنی در مطبوعات شد.» کتاب های فولی “اطلاعات به دست آمده توسط رسانه ها ناقص، خارج از متن است و استراتژی پلتون را منعکس نمی کند. من متأسفم که می دانم شما این مطالب را بدون وضوح و زمینه ای که شایسته آنهاست خوانده اید. قبل از ادامه، می خواهم همه شما بدانید. که ما یک افشاکننده شناسایی کرده ایم و اقدامات قانونی لازم را انجام می دهیم.

در پاسخ به مقاله، این شرکت نیز منتشر کرد نتایج مالی اولیه برای سه ماهه دوم، کل درآمد شرکت را در حدود ۱.۱۴ میلیارد دلار نشان می دهد، در حالی که راهنمای قبلی ۱.۱ تا ۱.۲ میلیارد دلار بود. در پی این گزارش، سهام تا ساعت ۲:۳۰ بعدازظهر امروز بیش از ۱۶ درصد رشد کرد.

همانطور که در سه ماهه گذشته بحث کردیم، اقدامات اصلاحی قابل توجهی را برای بهبود چشم انداز سودآوری و بهبود هزینه های خود در سراسر شرکت انجام می دهیم. این شامل بهبود حاشیه ناخالص، حرکت به سمت ساختار هزینه متغیرتر، و شناسایی کاهش هزینه های عملیاتی خود در حین ساخت است. فولی در بیانیه درآمد اولیه نوشت: هنوز این کار ادامه دارد، و ما انتظار داریم که جزئیات بیشتری را در هنگام گزارش درآمد در ۸ فوریه ۲۰۲۲ به اشتراک بگذاریم.

چرا مهم است

بر کسی پوشیده نیست که سهام Peloton از زمان اوج خود در دسامبر ۲۰۲۰ چرخش نزولی شدیدی داشته است.

این شرکت ممکن است به سمت اخراج شود. چند روز قبل از انتشار این خبر، CNBC گزارش داد که پلتون با شرکت مشاوره مدیریت مک کینزی در مورد ساختار هزینه و نیروی انسانی کار می کند. کوچک سازی نیز در نامه عمومی فولی مورد بحث قرار گرفته است.

“در گذشته، ما گفته بودیم که اخراج آخرین اهرمی است که امیدواریم بتوانیم از آن استفاده کنیم. با این حال، اکنون باید ساختار سازمانی و اندازه تیم خود را با نهایت دقت و همدلی ارزیابی کنیم. ما هنوز در این فرآیند هستیم. در نظر گرفتن همه گزینه‌ها به عنوان بخشی از تلاش‌هایمان برای انعطاف‌پذیرتر کردن کسب‌وکارمان.

روند بزرگ

پلتون به سمت تماشاچیان رفت ۲۰۱۹ از طریق عرضه اولیه عمومی ۱.۱۶ میلیارد دلار. قیمت سهام در طول همه‌گیری COVID-19 افزایش یافته است و سهام به بیش از ۱۶۲ دلار در هر سهم رسیده است.

پس از افزایش فشار از کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده، این شرکت، پس از گزارش هایی مبنی بر ۷۰ جراحت و مرگ یک کودک در حین استفاده از تردمیل، تردمیل ها را فراخواند. در ماه آگوست، این شرکت یک تردمیل جدید با ویژگی های ایمنی به روز منتشر کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر