پلوتن مانیتور ضربان قلب پوشیدنی جدیدی را عرضه کردپلوتون یک مانیتور ضربان قلب بلوتوث جدید را منتشر کرد که در اطراف ساعد پوشیده شده و برای استفاده با مجموعه تجهیزات بدنسازی متصل این شرکت طراحی شده است.

بند بازو که با قیمت ۹۰ دلار به فروش می رسد، از حسگرهای نوری برای تشخیص ضربان قلب استفاده می کند و دارای پنج چراغ LED برای نشان دادن ناحیه ضربان قلب، وضعیت اتصال بلوتوث و شارژ باتری است.

این شرکت همچنین یک مانیتور ضربان قلب که در سینه پوشیده شده است را ارائه می دهد در حال حاضر به قیمت ۳۴ دلار به فروش می رسد.

چرا مهم است

پوشیدنی ها فضای رو به رشدی در سلامت دیجیتال هستند و سایر بازیکنان بزرگ فناوری این ابزارها را با پیشنهادات تناسب اندام خود جفت می کنند.

در سپتامبر، آمازون پوشیدنی Halo View جدید خود را در کنار سرویس عضویتی که شامل کلاس‌های تمرینی و سرویس برنامه‌ریزی غذا می‌شود، راه‌اندازی کرد.

WHOOP که خود را اعلام کرد ۴.۰ پوشیدنی در پاییز، شامل سخت افزار آن به صورت رایگان با سرویس اشتراک آن است که بینش سلامت و مربیگری شخصی را ارائه می دهد.

در همین حال اپل مجموعه‌ای از برنامه‌های جدید را برای پلتفرم Fitness+ که برای استفاده با ساعت آن طراحی شده‌اند، از جمله پیلاتس، مدیتیشن هدایت‌شده و تمرین‌های گروهی ارائه کرد.

اما در یک جنیفر کاتر، مدیر ارشد محتوای Peloton گفت که اپل در تکرار “سس ویژه” شرکت موفق نبوده است.

“[With Apple]هیچ گونه کششی با جامعه برای تجمع برای شرکت در کلاس ها وجود ندارد، بخشی از آن باشید. بنابراین من می گویم که این یک نقطه تمایز است که ما به آن افتخار می کنیم، و شما نمی توانید آن را جعل کنید. شما نمی توانید فقط یک دسته از کلاس ها را در آنجا برگزار کنید و به تعدادی از افرادی که در حال حاضر تمرین نمی کنند انگیزه دهید تا این کار را انجام دهند.”

روند بزرگتر

شرکت تناسب اندام متصل در چند هفته گذشته با نظارت بیشتری روبرو بوده است. در پایان ژانویه، CNBC گزارش داد Peloton به طور موقت تولید دوچرخه و تردمیل خود را با کاهش تقاضا متوقف می کند.

جان فولی، مدیر عامل شرکت، این گزارش را رد کرد، اما گفت که شرکت در حال “اندازه گیری مناسب” است و “سطوح تولید خود را برای رشد پایدار تنظیم می کند.” در این نامه همچنین اشاره شده است که پلوتن ممکن است نیاز به اخراج کارکنان داشته باشد.

چند روز بعد، یک سرمایه گذار فعال با شرکت بحث کرد باید فولی را اخراج کند و به فکر عرضه پلوتن برای فروش باشد، با توجه به اینکه قیمت سهام آن از اواسط اوج بیماری همه گیر کاهش یافته است.

و هفته گذشته، BuzzFeed News گزارش داد که برخی از کارمندان Peloton گفتند که این شرکت به آنها بدهکار است. دو کارمند با طرح دعوای دسته جمعی مدعی شدند که پلوتن حقوق اضافه کاری به آنها پرداخت نکرده است، و سه نفر دیگر با BuzzFeed در مورد مشکلات دیگری مانند کار در زمان استراحت، عدم پرداخت هزینه برای هزینه های کار و پرداخت نشدن زمان تعطیلات پس از ترک شرکت صحبت کردند. .

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر