پیامدهای شکست سنگین ایران مقابل انگلیس/ سقوط ایران به ۶ پله در رده بندی فیفا! – پایگاه خبری مدرا


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; با توجه به حضور ستارگان زیاد در تیم سه شیرها، کسب سه امتیاز این بازی برای شاگردان ساوت گیت دور از ذهن نبود، اما باخت و کسب ۶ گل در اولین بازی تیم ملی در جام جهانی کم بود. نتیجه. انتظار می رود.

به گزارش بازی ۳، این شکست علاوه بر ثبت آمارهای منفی فراوان در کارنامه ایران، چالش منفی بزرگی را نیز برای ملی پوشان به همراه داشت و با کاهش ۱۹.۴۲ امتیازی از کل امتیازات ایران به رنکینگ جهانی فیفا رسید.

چند سالی است که اتحادیه جهانی فوتبال قوانین خاصی را برای دسته بندی امتیازات بازی های بین المللی و دوستانه در نظر گرفته تا جایگاه کشورها را مشخص کند تا قبل از اینکه هر مسابقه ای متوقف شود، در صورت گرفتن امتیازات متعددی امکان پذیر باشد. ممکن است. برد، تساوی یا باخت امتیازات از مجموع امتیازات تیم ها اضافه یا کسر خواهد شد.

جام جهانی که به عنوان بزرگترین تورنمنت فوتبال شناخته می شود، بیشترین تعداد ممکن را در آمار فیفا دارد و پیروزی در این نبردها در مقایسه با سایر رقابت های فوتبال از جمله یورو، لیگ ملت های بین قاره ای و مقدماتی جام جهانی امتیاز بیشتری می دهد.

با شکست تیم ملی ایران مقابل انگلیس، امتیاز تیم کی روش به ۱۵۴۵ کاهش یافت و این به معنای سقوط آزاد تیم ملی به رده بیست و ششم جهان بود. تیم ملی ایران قبل از شروع جام جهانی در رده ۲۰ جهان و اول آسیا قرار داشت که حالا با این حمله ایران ۶ پله سقوط کرده و تنها ۲ پله با کره جنوبی سومین تیم برتر آسیا فاصله دارد. ۲۸. جهان ایستاده است.

وضعیت فیفا پس از شکست ایران

در واقع این رده‌بندی بعد از هر مسابقه به‌صورت آنلاین به‌روزرسانی می‌شود و در صورت شکست تیم‌های بالاتر از ایران یا پیروزی تیم ملی در مسابقات بعدی، این رده‌بندی تغییر می‌کند، اما حداقل تا پایان. ایران در دومین روز جام جهانی به رده بیست و ششم جهان سقوط کرد.