22
مهر

چالش “اسکوپ خشک” پودر قبل از تمرین را به یک روند خطرناک TikTok تبدیل می کندITASCA ، Ill. – از Tide PODS تا planking ، مطمئناً اینترنت در دهه گذشته سهم خود را از “چالش ها” مشاهده کرده است. در حال حاضر ، یک مطالعه جدید زنگ خطر را در مورد روند جدیدی از تداخل با الکل قبل از ورزش به صدا در آورده است. محققان گفتند که چالش “اسکوپ خشک” ، که تنها در TikTok بیش از هشت میلیون بازدید داشت ، می تواند کشنده باشد.

نوشیدنی های پودری قبل از ورزش حاوی تن کافئین و سایر افزودنی ها به گونه ای طراحی شده اند که با آب مخلوط شوند.و سپسخرج کرد این محفظه بستنی خشک کاربران آنلاین را به چالش می کشد که یک قاشق پودر تمیز را در دهان خود و فقط چند قطره آب قرار دهند. این ایده که مواد اولیه قبل از ورزش ممکن است برای جوانان خطرناک نباشد ، حتی اگر مردم آنها را به خوبی آماده کنند ، این ایده که میلیون ها جوان این چالش را می بینند بیشتر برای محققان نگران کننده است.

“تشخیص پزشکان برای روندهای جدیدی که می تواند خطری برای سلامتی جوانان ایجاد کند ، برای پزشکان دشوار است. به عنوان مثال ، شیوع فعالیت بدنی و راههای خطرناک مصرف آن را در نظر بگیرید. ” “گاهی اوقات بررسی سایت های نامربوط مانند TikTok می تواند نتایج ارزشمندی به همراه داشته باشد.”

بسیاری از این پودرها را با آب مخلوط نمی کنند

نویسندگان گزارش دادند که کسانی که در این چالش شرکت می کنند قبل از ورزش با خطر بالقوه بیش از حد یا ریزش مو روبرو هستند. حتی بدتر ، برخی از این ویدئوهای دردسرساز نشان می دهد که کاربران پیش آموزش را با نوشیدنی ها با الکل یا حتی الکل اضافه می کنند.

محققان 100 ویدئوی TikTok را با هشتگ “#preworkout” انتخاب کردند و هر یک را بر اساس تعداد لایک ها ، وعده ها ، عادات غذایی ، تعداد وعده ها و ترکیبی از موارد دیگر مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند. اکثریت فیلم ها مرد (64) ، در حالی که زن (30) و مبهم (هر دو (6)) بقیه را تشکیل می دهند. تنها هشت درصد از ویدئوهای موجود نشان می دهد که چگونه می توان قبل از ورزش نوشیدنی تهیه کرد و رایج ترین داروها الکل ، نوشیدنی های انرژی زا ، پودر قنادی و پروتئین هستند.

محققان یافته های خود را در کنفرانس و نمایشگاه ملی آکادمی اطفال آمریکا در سال 2021 ارائه کردند.

آخرین خبرها

  • روز جمعه کشته شد: پدر اسلحه در دست داشت که بچه ای را دید و به مامان شلیک کرد
  • چالش “اسکوپ خشک” گرد و غبار قبل از تمرین را به یک روند خطرناک TikTok تبدیل می کند
  • ویدئوی نظارتی شامل تیراندازی در کلرادو در روز روشن بود. 2 در زندان
  • هزینه های گرمایشی بالا می رود زیرا هزینه زندگی با قیمت انرژی افزایش می یابد.
  • فضانورد سابق ناسا از انتشار شاتنر به فضا هیجان دارد