چاپ و تولید انواع فلزات و پلاک های ایران


چاپ فلز به دلیل خواص متفاوت در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از فلزات به تولید محصولات و تجهیزات محدود نمی شود. استحکام و درخشندگی فلز نیز در صنعت بازاریابی و صدور مجوز بسیار مهم است. نمایشگاه های درب ساختمان، سربرگ ادارات، تابلوهای دفاتر و بیمارستان ها، تابلوها و حتی تابلوهای تزئینی از چاپ فلز ساخته می شود.

اگر به اطراف نگاه کنید، تجهیزات زیادی را خواهید دید چاپ فلز برای تولید طرح ها یا اهداف دیگر استفاده می شود. الگوهایی که در اطراف خود می بینید در قطعات فلزی کوچک تا بزرگ چاپ شده اند. کارهای چاپی به دو صورت قدیمی و جدید قابل انجام است.

با استفاده از این روش می توانید طرح خود را در ذهن مشتری بنویسید. این روش یکی از موثرترین و کارآمدترین استراتژی های بازاریابی است. روش های مختلفی برای چاپ انواع مختلف تصاویر گرافیکی وجود دارد که می توانید تصاویر خود را با بهترین کیفیت از آیتم های مورد نظر چاپ کنید.

پلاک مجوز در آهن، آهن و مس وجود دارد. مجسمه های فلزی ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم بادوام برای تبلیغات طولانی مدت در فضای باز و علامت گذاری روی منازل مناسب هستند. این نمایشگرهای آلومینیومی دارای یک یا دو چاپ تمام رنگی بوده و بیشترین طول عمر را در بین سایر مواد تبلیغاتی دارند.

اجزای پلاک مجوز

  • چاپ یک رو یا دو رو، تمام رنگی
  • بسته به جنسیت پلاک مجوز مدت زیادی طول می کشد

ضدآب

پلاک مجوز بر روی آنها نشانگرهای فلزی به اشکال مختلف با استفاده از متن و اعداد درج شده است. به لطف موادی که دارند بسیار بادوام و ضد آب هستند و رطوبت روی آن ها تاثیر نمی گذارد و زنگ نمی زند.

روش بادوام نمایش جزئیات تجاری برای چاپ پلاک:

  • ۲ ورق پوشیده شده با آلومینیوم
  • پس زمینه آلومینیومی یا سفید موجود است
  • ضخامت ۳ میلی متر با پشت پلاستیکی جامد
  • برای نصب آسان از پیش طراحی شده است
  • با تیره شدن نوشته روی بشقاب مقابله می کند – در داخل یا خارج از منزل استفاده کنید

چاپ صفحه آلومینیومی:

چاپ صفحه آلومینیومی سفید براق از فویل آلومینیومی سبک وزن اما بادوام با پایه پلاستیکی جامد ساخته شده است و برای مصارف داخلی یا خارجی ایده آل است و می توان از آن برای ساخت کیف کارت در هر مقداری که مشتری برای صدور مجوز نیاز دارد استفاده کرد. رنگ پوشش سفید یک روکش نیمه مات ایجاد می کند که جلوه ای منحصر به فرد به صفحه مورد نظر شما می دهد.

تخته آلومینیومی این یک انتخاب محبوب به دلیل وزن سبک و مقاومت در برابر ساقه است. آلومینیوم فلزی قوی است که به دلیل وزن کم خود شناخته می شود و سبک تر از آلومینیوم آنودایز شده است و به راحتی قابل ساخت است. پولیش سفید و نقره ای استاندارد آن کنتراست بسیار خوبی با خواندن تقریباً هر رنگی دارد. تخته آلومینیومی آنها نسبت به سایر صفحات فلزی گرانتر هستند.

تصاویر و کپی ها را می توان بر روی صفحه چاپ کرد یا به صورت شیمیایی با یا بدون جوهر چاپ کرد. پوشش اختیاری اغلب برای افزایش سرخوردگی و مقاومت استفاده می شود. امید به زندگی در فضای باز تا ۱۰ سال است. گزینه های رنگی برای مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش محدود است و برای کاربردهای طولانی مدت در فضای باز توصیه نمی شود.

نام تجاری:

برای یافتن طیف وسیعی از انواع محصولات با انواع مواد در وب جستجو کنید، این نوع برچسب ها در ابتدا بر روی موادی مانند مس، آهن، فولاد، آلومینیوم برچسب گذاری می شوند. نام تجاری این امر نشان می دهد. درست است نام تجاری از محصولاتی مانند تبلیغات می آید.

نشانه برنج:

این نوع که از مس ساخته شده و در آن حک شده است، به دلیل متفاوت بودن رنگ آن مورد پسند بسیاری قرار گرفته و تصویر ایجاد شده بر روی آنها اغلب به صورت اسید و استفاده از لیزر خواهد بود.

نام تجاری فلز:

می توان گفت که این نوع در صنعت نام تجاری به دلیل مقاومت عالی آن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. محصولاتی که بسیار براق و زیبا هستند، ضخامت آنها را می توان با توجه به نوع طرح و متن ایجاد شده توسط کاربر انتخاب کرد، معمولاً ضخامت علامت فلزی در مورد آن تا ۵. میلی متر خواهد بود و این ضخامت را می توان تغییر داد. تا حدودی این نوع علامت را می توان اغلب رنگ آمیزی کرد و به همین دلیل برای پلاک های دیگر نیز استفاده می شود، بر روی آنها حکاکی لیزری و روش اسیدی نیز استفاده می شود، اگر توجه کنید بیشتر پلاک های سر در خانه ها از نوع فلزی است. .

نام تجاری آلومینیوم:

این نوع برند می تواند نام تجاری بهترین نوع آن محسوب می شود زیرا رنگ نقره ای روشنی دارد که چشم را درخشان می کند. آب و هوا متفاوت است.

البته باز هم باید اضافه کنم که انواع محصولات معمولاً در برابر آب مقاوم هستند، بنابراین زنگ زده نیستند و مقاومت بسیار خوبی دارند. نام تجاری معمولاً برای تبلیغات بسیار خوب است و می تواند همه را از محصول یا محصولات شما با توجه به تصاویر موجود در آن آگاه کند، در طول سال ها تغییری نکرده است و این باعث می شود تا سال ها استفاده از آن ها ممکن شود. ناخوشایند نام تجاری این طراحی شده است که به عنوان شناسه عمل کند، به عنوان مثال، وقتی به موزه ها می روید و مارک ها یا پلاک ها، نشان یک کالا یا محصولات دیگر را می بینید، شناسه هایی نیز تولید می کند که نشان ها را نشان می دهد. محصول، بنابراین نام تجاری این یک صنعت همیشه در حال تغییر است و می تواند به عنوان تبلیغات و اطلاعات محصول یا برای مجوز برای مکان های مختلف استفاده شود.

لطفا با سایر اطلاعات تماس بگیرید و برای جزئیات بیشتر می توانید نمونه های منتشر شده توسط را مشاهده کنید نادین مارک بخش نمونه کارها را ببینید.

آدرس و تلفن : بازار آهن شادآباد – بلوار بهاران ۱ – بلوار ۳۰ – پلاک . ۳

تلفن: ۰۲۱۶۶۳۲۱۵۵۵

موبایل: ۰۹۱۲۳۶۷۰۲۸۸

[email protected]