چرا باید بیمه سلامت خود را به صورت سالانه بررسی کنید – بلاگ Credihealth


اگر بپرسید که مهمترین وسیله سرمایه گذاری در این زمان ها کدام است، رایج ترین پاسخ «بیمه سلامت» خواهد بود. هنگام خرید بیمه درمانی، بسیار مهم است که از بیمه حداکثر استفاده را ببرید.

بیمه نامه سلامت یک تکه کاغذ (یا سند) نیست که در گوشه ای بیکار بماند. شما به همراه اعضای خانواده خود نیاز به بررسی دقیق بیمه نامه های درمانی در سال به سال دارید. بسیاری از شرکت های بیمه نیز برای رسیدگی به نیازهای «ویژه» مشتریان خود، بیمه نامه های درمانی سفارشی ارائه می کنند.

ما در دنیایی پرشتاب می مانیم و بسیاری از مردم (به ویژه هزاره ها) از سبک زندگی سالم پیروی نمی کنند. این یکی از دلایل اصلی است که بسیاری از جوانان (در اوایل دهه ۲۰ یا ۳۰ زندگی خود) از بیماری های جدی رنج می برند. داشتن بیمه نامه درمانی در چنین شرایط سختی می تواند مزیت بزرگی باشد.

در اینجا برخی از دلایل اصلی وجود دارد که چرا باید پیشنهادات بیمه درمانی را به صورت سالانه بررسی کنید:

بیماری های از قبل موجود

در صورتی که بیمه نامه درمانی را بررسی نکنید، می تواند تأثیر قابل توجهی بر PED داشته باشد. به عنوان مثال، دوره انتظار برای جراحی چشم مانند آب مروارید می تواند دو سال باشد. این امکان وجود دارد که در صورت تغییر به ارائه دهنده بیمه دیگری، در حق بیمه خود صرفه جویی کنید.

اگر بیمه نامه درمانی را به موقع بررسی نکنید، ممکن است این مزیت را از دست بدهید.

بدون پاداش ادعا

اکثر ارائه دهندگان بیمه درمانی مزایایی را تحت عنوان پاداش بدون ادعا ارائه می دهند. بسیاری از متخصصان فقط برای صرفه جویی در مالیات در بیمه درمانی سرمایه گذاری می کنند و درک حداقلی از پیشنهادات آن دارند.

هنگامی که هر سال بیمه درمانی را بررسی می کنید، ممکن است در موقعیت بهتری برای بهره مندی از مزایای بدون ادعای پاداش باشید، که می تواند منجر به کاهش حق بیمه شما پس از تمدید بیمه نامه شود.

حق بیمه و پوشش

مانند هر صنعت دیگری، بخش بیمه سلامت نیز در حال رقابتی شدن است. برای ماندن در بازار، شرکت‌های بیمه طرح‌های منحصربه‌فردی یا پوشش‌های تجدیدنظر شده ارائه می‌کنند تا بیماری‌های بیشتری تحت پوشش بیمه سلامت قرار گیرند.

نمونه کلاسیک این تکامل آب مروارید است که اکنون تحت درمان مهدکودک قرار دارد.

افزایش هزینه های پزشکی

هر روز که می گذرد هزینه های پزشکی در حال افزایش است و اگر شما (یا عزیزانتان) پوشش کافی نداشته باشید، ممکن است در نهایت مبلغ هنگفتی از جیب خود بپردازید.

پرداخت قبوض بیمارستانی و پزشکی می تواند منجر به اختلال در برنامه های مالی شما شود. بدترین سناریو می تواند قرض گرفتن از دوستان و آشنایان خود باشد، اگر بودجه ای برای پرداخت آن صورت حساب ها ندارید. اینجاست که بررسی طرح بیمه سلامت مفید خواهد بود، زیرا می‌توانید پوشش بیمه سلامت را تغییر دهید تا هزینه‌های پزشکی در حال افزایش را برآورده کنید.

تغییرات سبک زندگی

تناسب اندام و سالم بودن به این معنا نیست که نیازی به پوشش بیمه درمانی ندارید. نوع سبک زندگی ما، عاداتی که دنبال می کنیم و غذایی که مصرف می کنیم تأثیر مستقیمی بر سلامتی دارد. جدای از آن عوامل دیگری مانند سن، مسافرت، محیط کار، استرس و… می تواند بر سلامت روان و جسم شما تأثیر زیادی بگذارد.

بسیاری از افرادی که در اوایل دهه ۲۰ و ۳۰ زندگی خود هستند، به دلیل افزایش سطح استرس و عادات غذایی ناسالم، نگرانی های جدی سلامتی دارند. انتخاب یک بیمه نامه درمانی خوب ضروری است تا برای هر اتفاقی که در آینده رخ دهد آماده باشید.

این تصور که فقط زمانی که نگرانی های سلامتی دارید باید در بیمه درمانی سرمایه گذاری کنید اشتباه است و هر چه زودتر سرمایه گذاری را شروع کنید برای شما (و خانواده تان) بهتر است.

همچنین بخوانید: [highlight color=”yellow”]هر آنچه که باید در مورد برنامه های بیمه سلامت قبل از انتخاب آن بدانید[/highlight]

بیمه سلامت آروگیا سنجیوانی – بازبینی الگوی بیمه سلامت

اکنون که از مزایای بررسی پیشنهادات بیمه نامه سلامت به صورت سالانه مطلع شدید، بیایید نگاهی به بیمه درمانی آروگیا سنجیوانی از بیمه عمومی رویال ساندارام بیاندازیم. این یک بیمه نامه درمانی است که ابهامات مرتبط با محصولات بیمه ای مختلف ارائه شده توسط شرکت های مختلف را برطرف می کند. در نظر دارد یکنواختی بیشتر در ارائه ویژگی ها و ساختار محصول بیمه سلامت ایجاد کند.

این خط‌مشی را می‌توان برای خود استفاده کرد یا این امکان را دارید که اعضای خانواده مانند همسر، والدین، همسر و فرزندان وابسته (سن ۳ تا ۲۵ سال) را نیز شامل شود.

نکته جالب در مورد سیاست این است که می توان آن را برای یک دوره حداکثر یک ساله خریداری کرد. «یک سال بیمه نامه» همچنین بار را از دوش بیمه گذار برداشته است زیرا او مجبور نیست پیشنهادات را به صورت سالیانه بررسی کند.

جدای از مزایای معمولی که توسط طرح های بیمه درمانی معمولی ارائه می شود، طرح بیمه درمانی آروگیا سنجیوانی درمان بستری یا بخشی از مراقبت روزانه (تا ۵۰ درصد از مبلغ بیمه) را برای درمان های مدرن پوشش می دهد. درمان های تحت پوشش این خط مشی عبارتند از آمبولیزاسیون شریان رحم و HIFU (سونوگرافی متمرکز با شدت بالا)، شیمی درمانی دهان، درمان با سلول های بنیادی، تزریق داخل زجاجیه، جراحی های رباتیک، و موارد دیگر.

به جرات می توان گفت که بخش بیمه سلامت شاهد تحول عظیمی است و ما بیمه شدگان باید با استقبال از این تغییر از آخرین پیشنهادات بیمه بهره مند شویم!

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

[button color=”transparent_credi” size=”medium” class = “custom_button” link=”https://www.credihealth.com/medical-assistance?utm_source=blog_acnetreat&utm_medium=bottom_button&utm_campaign=book_appointment” icon=”” target=”true”]درخواست پاسخ به تماس [/button]

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر