چرا بدنسازان از استروئیدهای Winstrol استفاده می کنند – بلاگ Credihealth


Winstrol همچنین به عنوان Stanozolol شناخته می شود. در ابتدا، از آن برای درمان بیماری هایی مانند آنژیوادم و پوکی استخوان استفاده می شد. بدنسازان و ورزشکاران حرفه ای چندین دهه است که از Winstrol استفاده می کنند. در سال ۱۹۶۲ تاسیس شد.

Winstrol بسیار معروف است زیرا نتایج باورنکردنی و بسیار ارزشمندی را ارائه می دهد. همچنین باعث نگرانی عملکرد ورزشی می شود. اکثر بدنسازان Winstrol را در طول آماده سازی برای مسابقه ترجیح می دهند. این به آنها کمک می کند تا چربی های خود را بسوزانند و وزن خود را افزایش دهند.

Winstrol دارای اثرات آنابولیک و آندروژنی قوی است که آن را قدرتمند می کند استروئیدهای آنابولیک. Winstrol دارای نسبت آنابولیک به آندروژن ۳۲۰:۳۰ است. می توانید از Winstrol به تنهایی استفاده کنید یا می توانید آنها را با سایر استروئیدهای آنابولیک انباشته کنید. Winstrol باعث احتباس آب یا عوارض جانبی استروژنی نمی شود که آن را به یک استروئید عالی برای افزایش توده بدون چربی تبدیل می کند.

بدنسازان می توانند به اهداف خود دست یابند، خواه کاهش وزن، افزایش توده با کیفیت یا برش با استفاده از Winstrol باشد، اما مطمئناً بستگی به نحوه استفاده آنها از Winstrol، مصرف مکمل های غذایی و ترکیب استروئیدها با آن دارد.

Winstrol هنگامی که به درستی از آنها استفاده کنید یک ترکیب بسیار مؤثر است. دلایل زیادی وجود دارد که بدنسازان استروئیدهای Winstrol را ترجیح می دهند. بیایید آنها را با جزئیات بررسی کنیم.

 • اندازه عضلات شما را افزایش می دهد

هر بدنساز می خواهد با ساختن توده عضلانی بدون چربی ظاهر بدنی خود را بهبود بخشد. هدف اصلی آنها از بدنسازان ساخت عضله بزرگتر و قوی تر است. Winstrol می تواند به آنها در رسیدن به اهدافشان کمک کند.

دوز صحیح Winstrol نتایج موثری با تمرین می دهد. این می تواند به شما کمک کند تا سریعتر از حالت طبیعی عضله رشد کنید، که می توانید با ورزش به دست آورید. علاوه بر این، Winstrol به آنها کمک می کند تا ماهیچه ها را مشخص کنند.

 • استقامت و قدرت شما را افزایش می دهد

دلیل دیگری است که بدنسازان از آن استفاده می کنند وینسترول. هنگامی که آنها را با محافظت و دوز چرخه مناسب مصرف می کنید، Winstrol می تواند قدرت و استقامت بدن شما را افزایش دهد.

بدنسازان نه تنها در نهایت عضله‌سازی می‌کنند، بلکه برای انجام تمرینات بیشتر به استقامت زیادی نیز نیاز دارند و تمرین‌های زیاد می‌تواند مزایای زیادی به شما بدهد. هنگامی که یک تمرین مناسب با دوز Winstrol انجام می دهید، به شما کمک می کند تا توده عضلانی به دست آورید و به تناسب آن قدرت و استقامت بدن شما را افزایش می دهد.

Winstrol بهترین انتخاب برای بدنسازان برای افزایش استقامت است. هنگامی که بدنسازان وینسترول را مصرف می کنند، تولید گلبول های قرمز خون را در بدن بهبود می بخشد.

این افزایش تولید گلبول های قرمز خون، اکسیژن بیشتری به بدن، از جمله ماهیچه ها می دهد. سطوح بالاتر اکسیژن به بدنسازان استقامت بیشتری برای انجام تمرینات بیشتر برای مدت طولانی تری می دهد.

همچنین می تواند به آنها کمک کند تا از چندین آسیب به سرعت بهبود یابند. این به معنای مصرف دوز مناسب Winstrol است. بدنسازان می توانند تمرینات چالش برانگیزتری نسبت به تمرینات معمولی انجام دهند.

وینسترول معمولاً به دو شکل مختلف وجود دارد: ۱. خوراکی و ۲. تزریقی. محبوب ترین Winstrol خوراکی به شکل قرص عرضه می شود. و تزریقی محبوبیت بیشتری نسبت به شکل خوراکی آن دارد. Winstrol برای برش، کاهش وزن و ترکیبات چربی سوز معروف است.

شما باید از چرخه دوز توصیه شده پیروی کنید برای دریافت نتایج باورنکردنی از Winstrol.

طبق توصیه کاربران تجربه، آنها محصولات تزریقی را بیشتر ترجیح می دهند زیرا در مقایسه با استروئیدهای خوراکی نتایج بهتر و موثرتری را ارائه می دهند. استروئیدهای خوراکی مستقیما وارد بدن شده و قسمت های داخلی بدن از جمله کبد، کلیه ها و دستگاه گوارش را از بین می برد. با این حال، بدنسازان هنوز عاشق استفاده از آنها هستند زیرا Winstrol نتایج بهتر و سریع تری را در عضله سازی ارائه می دهد.

Winstrol با ترکیب این عوامل می تواند بهترین نتایج موثر را به بدنسازان بدهد:

 • Winstrol هنگامی که آنها را با سایر استروئیدهای آنابولیک برای حجم دهی و چرخه برش ترکیب می کنید، نتایج بسیار بهتری به شما می دهد.
 • هنگامی که شما در حال انجام یک چرخه برش هستید، رژیم غذایی مهمترین بخش است. Winstrol به شما کمک می کند تا زمانی که رژیم کم کالری دارید از افزایش عضلات خود محافظت کنید.
 • Winstrol می تواند به طور گسترده توسط مردان و زنان با چرخه دوز توصیه شده استفاده شود.
 • Winstrol می تواند به بدن شما کمک کند تا سریعتر ریکاوری کند و قدرت، قدرت و سرعت را برای انجام تمرینات بیشتر می دهد.

وقتی بدنسازان وینسترول را به درستی مصرف کنند، هیچ عارضه جانبی را احساس نخواهند کرد. به طور کلی، Winstrol استروئیدهای خفیف در نظر گرفته می شود. به همین دلیل یکی از استروئیدهای ارجح برای زنان است.

زمانی که از دوز توصیه شده Winstrol پیروی نمی کنید یا دوز بالاتر Winstrol را برای مدت طولانی تری مصرف می کنید. ممکن است مجبور شوید با چندین عارضه جانبی احتمالی مقابله کنید. در اینجا برخی از عوارض جانبی احتمالی برای مردان وجود دارد:

 • افزایش آکنه و پوست چرب
 • مشکلات زندگی
 • عقیمی
 • سطح کلسترول را افزایش دهید
 • تولید تستوسترون کمتر
 • آتروفی بیضه
 • پرخاشگری را افزایش دهید
 • ناباروری
 • ریزش مو (طاسی)

عوارض جانبی احتمالی برای زنان از جمله:

 • رشد موهای بدن
 • صدای عمیق
 • مشکل کبد
 • بزرگ شدن کلیتوریس
 • افسردگی حاد
 • ناتوانی های مادرزادی
 • کوچک شدن سینه
 • بی نظمی قاعدگی

احساس همه این عوارض ضروری نیست زیرا عوارض احتمالی به سن، جنسیت، دوز چرخه، دوره استروئید و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. در صورت استفاده هوشمندانه از آنها، استفاده از محصولات با کیفیت بالا و پیروی از دوز چرخه مناسب، می توانید از تمام عوارض جانبی فوق جلوگیری کنید.

همچنین می توانید درمان پس از سیکل را در پایان سیکل انجام دهید. از شما در برابر مسائل مختلف سلامتی محافظت می کند و به شما کمک می کند تا آن دستاوردهایی را که به سختی از آنها بدست آورده اید حفظ کنید. برای انجام PCT می توانید از موفق ترین محصولات مانند Nolvadex استفاده کنید. کلومید، HCG و Proviron.

می توانید از چرخه انفرادی Winstrol استفاده کنید یا آنها را با استروئیدهای آنابولیک دیگر مانند Dianabol، Deca Durabolin و Anavar کنار هم قرار دهید. توصیه ما به شما این است که از وینسترول فقط در صورتی که سن شما بالای ۲۱ سال است استفاده کنید و اگر درمان پیش پزشکی دارید، از آن استفاده نکنید.

قبل از شروع این درمان با استروئید، با پزشک خود مشورت کنید و یک معاینه کامل بدن انجام دهید تا مطمئن شوید که همه چیز درست است. مهم نیست که کدام استروئیدهای آنابولیک را می توانید استفاده کنید، و برخی از کاربران با تجربه می گویند که آنها خطرناک هستند، اما اگر آنها را به درستی با محافظت استفاده کنید، می توانید از تمام عوارض جانبی احتمالی جلوگیری کنید و بهترین نتیجه را بگیرید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر