چرا دندانپزشکان نیاز به سرمایه گذاری در نرم افزار دندانپزشکی دارند؟ – وبلاگ Credihealth


وقتی تصمیم می گیرید به دندانپزشک خود مراجعه کنید، چه کار می کنید؟ احتمالاً یک قرار آنلاین می گیرید یا با کلینیک تماس می گیرید، یک تاریخ تعیین می کنید و از آن بازدید می کنید. آیا تا به حال فکر کرده اید که در پشت صحنه چه می گذرد؟

یک مسئول پذیرش یا یک برنامه ریز تمام قرارهای دکتر را طی می کند و موارد اورژانسی را فیلتر می کند. نه تنها این، دندانپزشک باید برای تهیه ابزار نیز سفارش دهد. این بدان معنی است که صورتحساب و پرداخت آنها نیز باید مراقبت شود.

یک مطب دندانپزشکی مانند هر تجارت دیگری اجرا می شود، البته با مشارکت بیماران. برای اینکه کل سیستم عملکرد روان و دقیق داشته باشد، دندانپزشکان باید نرم افزار دندانپزشکی یا نرم افزار مدیریت دندان را دریافت کنند.

اگر می‌پرسید چه فوایدی دارد، اجازه دهید یک صحبت کوتاه برای شما داشته باشیم:

• سوابق بهداشتی:

دندانپزشکان باید پرونده سلامتی بیماران خود را در دسترس داشته باشند. در حالی که برخی از بیماران جدید هستند، تعداد زیادی نیز وجود دارند که به طور منظم به دندانپزشک مراجعه می کنند. اگر سابقه سلامتی و سابقه درمان روی انگشتانش باشد، کل درمان را راحت می کند. هر نرم افزار دندانپزشکی به این عملکرد مجهز است.

• پیگیری بیماران:

دفعه بعد که با هر پیامی از دندانپزشکتان در مورد برنامه زمانی یا قرار ملاقات از دست رفته به شما یادآوری شد، از یک نرم افزار مدیریت دندانپزشکی تشکر کنید. شما می توانید پیام های کامپیوتری شخصی شده را برای مشتریان خود ارسال کنید.

همچنین بیماران اعتراف می کنند که دریافت چنین پیام هایی این احساس را القا می کند که دندانپزشک از آنها مراقبت می کند. اکثر بیماران تصمیم می‌گیرند که بلافاصله پس از دریافت اخطار از دست دادن قرار ملاقات بگذارند.

• پیگیری تامین کنندگان:

دندانپزشک به طیف وسیعی از ابزارهای قابل استفاده مجدد و همچنین یکبار مصرف نیاز دارد. در کنار آن، داروها و سایر لوازم مانند دفترچه یادداشت نسخه، خودکار و لوازم روزانه برای کارکنان آنها وجود دارد.

نرم افزار دندانپزشکی صورتحساب، پرداخت برنامه ریزی شده، پرداخت در انتظار و رسید را پیگیری می کند. این کار باعث کاهش حجم کاری کارکنان می شود. تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که اطلاعات موجود در سیستم را به روز کنند. نرم افزار آن را پردازش کرده و لیست را بر اساس آن تهیه می کند.

• تسویه مطالبات:

اکثر مردم بیمه درمانی دارند و پس از درمان یا جراحی توسط دندانپزشک، بیمه نامه را درخواست می کنند. اکنون، همیشه این امکان برای کارکنان وجود ندارد که شخصاً هر ادعا و صحت آن را تأیید کنند.

با نرم افزار تسویه خسارت می توان با شرکت های بیمه، مطالبه آنها و شرایط و ضوابط پیوست آن هماهنگی کرد.

• پرداخت های آنلاین:

در مورد واسط های پرداخت دیجیتال بسیار گفته و انجام شده است. یک چیز مسلم است، پرداخت قبض دندانپزشکی و قبض داروخانه ها را آسان می کند.

اما در عین حال، کلینیک باید نرم افزاری داشته باشد که پرداخت را پردازش کند، آن را بپذیرد و صورت حساب را به بیمار و همچنین بانک ارسال کند. اکثر نرم افزارهای دندانپزشکی یک رابط پرداخت آنلاین ارائه می دهند که کار را برای همه آسان تر می کند.

مشتق نهایی

جهان به سرعت در حال تغییر است و انطباق با فناوری های مدرن نیاز روز است. اگر شما یک دندانپزشک هستید و می خواهید کلینیک خود را ساده کنید، قطعا باید روی نرم افزار مدیریت دندانپزشکی خوب سرمایه گذاری کنید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر