12
مهر

چرا شرکت کننده در “بزرگترین بازنده” بار دیگر به دلیل “ژنتیک بد” وزن خود را افزایش می دهد؟ : غذای مقوی


با این قسمت از ویدئویی که تماشا کردم برخورد کردم که در آن گفته می شد افرادی که اضافه وزن دارند به دلایل نژادی می توانند روزهای سخت تری را سپری کنند. در حقیقت ، به نظر من ، حتی اگر منطقی باشد ، مبهم و بی معنی به نظر می رسد ، اگرچه من تصمیم گرفتم به این اطلاعات شک کنم ، زیرا احساس می کردم افکارم بسیار ناچیز هستند ، و مطمئن نیستم چه چیزی را باور کنم.

من می خواستم استدلال این مرد را بهتر درک کنم ، بنابراین با این پست تا حدودی مرتبط با reddit روبرو شدم که نشان می دهد چگونه “ژن FTO” منجر به “سطوح بالاتر گرلین” می شود ، این رویداد توسط گرگ دوکت (پسر در ویدیو) گفت. مردم احساس گرسنگی می کنند

در ادامه ، من اخبار ناامیدکننده ای در مورد اینکه چگونه یک مطالعه دوقلو ثابت کرد تفاوت BMI ژنتیکی است ، پیدا کردم (اما چگونه می توان به این نتیجه رسید که “کالری در کالری” درست است؟ این بدان معناست که این تحقیق فقط چنین می گوید. بیشتر از دیگران غذا می خورند یا به معنای واقعی کلمه می گویند که برخی از افراد به BMI “اختصاص داده شده اند؟”). تحقیقات می پرسد: جهنم یعنی چه؟ دنیایی که 90 درصد نابرابری BMI ژنتیکی باشد چگونه خواهد بود؟ من حتی معنی آن را نمی فهمم.