چرا همکاری با سیستم بهداشت و درمان کلید اصلاح سلامت روستایی است؟ارائه مراقبت های بهداشتی برای آمریکایی های روستایی برای نوآوری آماده است. در مقایسه با همتایان شهری خود، آمریکایی های روستایی پیامدهای سلامت بدتری دارند: طبق گفته CDC، احتمال مرگ آنها در اثر بیماری قلبی، سرطان، آسیب غیرعمد، COPD و سکته بیشتر است.

در همین حال، آنها با زمان سفر طولانی تر و دسترسی کمتر به ارائه دهندگان مواجه هستند. بیش از ۱۸۰ بیمارستان روستایی در ایالات متحده از سال ۲۰۰۵ بسته شده اند و ۱۹ نفر تنها در سال ۲۰۲۰ درهای خود را بسته اند.

“واقعاً آشکار شد که سیستمی که برای ارائه مراقبت های بهداشتی ایجاد شده است برای محیط های شهری توسعه یافته است. و ما مجبور شدیم سیستمی را که می خواهیم مراقبت های با کیفیت بالا و کافی را در بازاری متفاوت ارائه دهیم بازنگری یا بازسازی کنیم. با بازارهای روستایی مقابله کنیم. ” دکتر. جنیفر اشنایدر، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ارائه‌دهنده هیبریدی تازه راه‌اندازی Homeward، طی یک بحث پانل در ViVE گفت.

اشنایدر، رئیس سابق شرکت مدیریت مراقبت های مزمن Livongo، توضیح داد که چگونه Homeward از ترکیبی از مراقبت های حضوری ارائه شده از طریق ون های موبایل و خدمات مجازی استفاده می کند. این استارت آپ سیستم بهداشت محلی را گسترش می دهد و در صورت لزوم بیماران را به ارائه دهندگان خارجی بازمی گرداند.

او گفت: «ما خود را توسعه‌ای از اکوسیستم کنونی می‌دانیم، نه به‌عنوان یک رقیب».

آنا لیندو، موسس و مدیر عامل شرکت دیجیتال سلامت روان Brave Health همچنین در سیستم مراقبت های بهداشتی بزرگتر کار می کند، زیرا اکثر بیماران توسط بیمه گذاران یا سایر ارائه دهندگان به آنها ارجاع داده می شوند.

در پی همه گیری COVID-19، متخصصان بهداشت روان هستند بار بیش از حد تقاضا برای مراقبت است و ایالات متحده ارائه دهندگان کافی برای پاسخگویی به سطح نیاز ندارد.

“ما به طور خاص تصمیم نگرفتیم که بگوییم، “خوب، ما قطعاً می خواهیم به خودی خود بر جمعیت روستایی تمرکز کنیم.” اما این اتفاق واقعاً ارگانیک بود زیرا در آنجا بود که برنامه های بهداشتی می گفتند: “هی، من نمی توانم چیزی محلی پیدا کنم. برای این فرد، برای این عضو،” لیندو گفت.

روشن ناواگامووا، افسر ارشد اطلاعات، گفت که دیجیتال بخش بزرگی از معادله دسترسی CVS Health است. او توضیح داد که در حالی که این غول خرده فروشی بیش از ۱۵۰۰ فروشگاه در مناطق روستایی دارد، هنوز جغرافیای زیادی وجود دارد که پوشش داده نشده است.

“ما به آمار نگاه می کنیم، بنابراین حدود ۸۵٪ از آمریکایی ها در ۱۰ مایلی CVS زندگی می کنند. اما اگر روستایی هستید، این میانگین کار نمی کند. بنابراین اینجاست که ما احساس می کنیم مراقبت مجازی یک جزء بزرگ است. همچنین واقعاً مهم است. ناواگامووا گفت: داشتن یک تیم مراقبت محلی که ما از طریق شبکه‌های خود، شبکه‌های مراقبت اولیه و شبکه‌های داروخانه‌ها از آن پشتیبانی می‌کنیم، مهم است.

مراقبت های تخصصی یکی دیگر از دردسرهای سیستم مراقبت های بهداشتی روستایی است. آ مطالعه ۲۰۱۹ منتشر شده در امور بهداشتی ذینفعان Medicare یافت شده که در مناطق روستایی زندگی می‌کنند، در مقایسه با همتایان شهری خود، میزان بستری شدن و مرگ و میر قابل پیشگیری بالاتری داشتند، که به عدم دسترسی به متخصصان نسبت داده شد.

گیل آدو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت مراقبت تخصصی مجازی، گفت: اگرچه مهم است که بیمار را با گزینه ها توانمند کنیم، اما پرتاب ابزارهای بیشتر به سمت آنها لزوماً مشکل دسترسی را حل نمی کند. RubiconMD. دادن منابع به ارائه دهندگانی که روابط قابل اعتمادی با بیماران روستایی دارند می تواند مسیر موثرتری باشد.

آدو گفت: «من فکر نمی‌کنم با مسلح کردن بیماران برنده شوید. “فکر نمی‌کنم اینگونه مراقبت‌های بهداشتی را حل کنید. من فکر می‌کنم باید در زیرساخت‌های موجود کار کنید… و بنابراین، آیا می‌توانیم این دسترسی را بیاوریم و آن خدمات را برای بیمار بیاوریم و آنها را مجبور به داشتن آن نکنیم. به شکل [it] بیرون؟”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر